Skocz do zawartości

M4-A1 Sherman italeri 1/35


revicess

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

 

Włożyłeś w niego kupę pracy i pewnie nerwów dlatego też szczerze gratuluję Ci osiągniętego efektu

 

Ogólnie rzecz biorąc Twój Sherman wgląda całkiem do rzeczy choć jest kilka elementów,które trochę drażnią oglądającego. Chodzi głównie o srebrzenie kalkomanii, widoczny na wieży i przedniej części pancerza połysk, a także dość sterylne w porównaniu z resztą pojazdu gąsienice. Tym ostatnim według mnie przydałoby się jednak nieco intensywniejsze kurzenie.

 

To co stanowczo działa na korzyść Twojego modelu to subtelne brudzenie samego pancerza, wykonanie zalegających na czołgu bambetli oraz karabinu maszynowego na wieży. Nie jestem tylko pewien czy jego lufa została przez Ciebie nawiercona. Jeśli nie to koniecznie to zrób.

 

Mam nadzieję, że Twój Sherm doczeka się wkrótce jakiejś ciekawej podstawki

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model, bardzo mi sie podoba, tylko te kalki słabo wyszły i jak dla mnie to mógłbyś go bardziej pobrudzić i zrobić jakieś obicia ale to moje wyobrażenie

Nie moge doczekać się dioramki do niego.

A i jeszcze nie wiem czy to specjalnie zrobiłeś albo może zapomniałeś, nie wkleiłeś anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest super. Bardzo ładnie wykonane brudzenie, ja też powtórzę że bardzo ładny KM.

Minusik to kalki.

 

Masz chyba źle ustawioną datę w aparacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się w warsztacie wypowaidałem. Model wygląda super, bambetle też. Jedyne co razi to kalki. Bardzo ładnie uporałeś się z tym shermanem . Powodzenia przy następnych warsztatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pięny model.!!!

Włożłyeś w niego mase pracy.

Brudzenie na wysokim poziomie i w realnych miejscach.

Ja się raczej czołgami nie zajmuję wiec nie wiem czy coś jest żle ale ze strony modelarskiej wszystko jest ok.

Jedyne do czego można by sięprzyczepić to że jedna kalka troszkę świeci.

Jednak to jest szczegół.

 

Pozdrawiam .Apache64...(pinokio64)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie pierwsze wrażenie bardzo pozytywne ; ) dobra praca. Ta lina sobie tak troche leży prawie nieskrepowana :P antene mozna tez dorobic ze struny od gitary bez owijki, np cienkiej E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam wszystkich mam wielką prośbe do użytkowników forum otóż to wziąłem udział w konkursie pewnego sklepu modelarskiego polegało to na zrobieniu zdjęcia o tematyce modelarskiej i teraz fotki mojego shermana sa na facebooku wygrywa ten który będzie miał najwięcej kliknięć lubie to .Więc bardzo prosze o kliknięcia

z góry dziękuje za kliknięcia oto link http://www.facebook.com/media/set/?set=a.396146910404722.98421.352008584818555&type=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.