Skocz do zawartości

Sd.Kfz. 251/21 Ausf.D ''Drilling'' DML 1:35


Twitch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

No i ta sama sytuacja co z Kingiem... model Drilinga uważam za zakończony, moim zdaniem to jest mój pierwszy model który tak ładnie mi wyszedł (pomijając fakt malowania S-F)

Od razu chciałbym uprzedzić pytanie co to za plamy na drodze... miały to być kałuże ale stwierdziłem że słabo się prezentują wiec je zakryłem.

No i jak przy kingu czekam na wasze opinie.

Drill%2001.jpg

Drill%2002.jpg

Drill%2003.jpg

Drill%2004.jpg

Drill%2005.jpg

Drill%2006.jpg

Drill%2007.jpg

Drill%2008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobaja mi sie fotki ,za mała głębia ostrości i guzik widać.Co do malowania znasz moja opinię i już nie będę się powtarzał ,samo wykonanie OK to błoto nijak sie ma do całej scenki ,transporter upierdzielony po pachy a stoi na suchym ,no chyba ,ze to błocko kilka dni ze soba wozi .Co do dioramki to sie nie wypowiem ,sam nie robie bo nie umiem i nie czuję tego.

 

Ogólnie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo nie widzę,ale chyba transporter nie zostawił po sobie śladu na ziemi. Tak to ładnie to wygląda - szczególnie podstawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawka ładna ale co do samego sdeka się nie wypowiem bo za słabo go widać poza tym ze błoto mi się wydaje jakieś takie jednolite i masywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mile zaskoczony jestem poziomem figurek ;)

Niestety ale muszę cie rozczarować... figurki nie są mojej roboty.

Ugniotlbym troche trawe pod pojazdem.Kaluze sa jakie sa,moze lepiej zasypac je.No i figuranty fajnie wymalowane.

Kałuż już nie ma... pisałem w pierwszym poście że zostały zasypane. Za wykonanie figurek chciałbym podziekowac koledze z innego forum RysiuMajster.

Nie wiem bo nie widzę,ale chyba transporter nie zostawił po sobie śladu na ziemi. Tak to ładnie to wygląda - szczególnie podstawka.

No niestety ale ślady po przejeździe są strasznie słabe... za późno sobie przypomniałem o nich i wszystko już praktycznie zaschło... spróbuje je poprawić.

Podstawka ładna ale co do samego sdeka się nie wypowiem bo za słabo go widać poza tym ze błoto mi się wydaje jakieś takie jednolite i masywne.

Na ocenę samego sdeka zapraszam do warsztatu na ostatniej stronie jest sporo zdjęć finalnego efektu.

Drilling

Witam. Janusz zdecydowanie najlepsza Twoja praca. Robisz duże postępy co cieszy. Nie leży mi tylko zbyt duża ilość błota ale to kwestia gustu.Jest ok

Też tak sądzę że to moja najlepsza praca... duża ilość błota była zamierzona... usyfiony przez kilka dobrych dni i tak sobie jeździ.

 

Cieszy mnie to iż do tej pory moja praca się podoba... ale jeszcze poczekam może ktoś coś jeszcze dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi praca się podoba. Moim zdaniem trochę za dużo tego brudzenia. Są modele do których brudzenie pasuje innym nie. Szkoda że kolorki są tak stłumione cały jego urok polegał na tym że rzucały się w oczy te jego jaskrawe pasy, niemniej model fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość wygląda nieźle.

Trochę droga nie bardzo zgrywa się z tym błotem na podwoziu.

Mogłeś zamiast błocka zrobić grubą warstwę kurzu nad gąskami.

Wyglądało by to chyba lepiej.W dalszym ciągu "lejesz za dużo farby na model"(musiał byś przyjść do mnie do roboty na praktykę.Kierownik by Cię od razu nauczył oszczędzać.Dostał byś 200 gram farby i pomaluj maskę i zderzak.Jeszcze by Ci zostało na zaprawki. )

To takie moje widzi mi się.

Natomiast minus masz za ścianki boczne podstawki.

Po pierwsze powinieneś je przyciąć pod kątem 45 stopni no i jest niedomalowana od wewnątrz.

Następnym razem Janusz grunt rób zawsze wyżej ramki będzie to naprawdę o wiele lepiej wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.