Skocz do zawartości

Ba-20


marioba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Z tego miało nie być galerii...

 

Model to Ba-20 RPM, 1:35. Zasadniczo to trudno nazwać to zestawem do sklejania. Pudło zawiera sam wstyd i obciach. Polepiłem to jakoś i pomalowałem przy okazji malowania czegoś innego.

Pojazd potraktowany po macoszemu i raczej miał wylądować w głębokiej części półki niż w galerii.

Ale co tam: nieudane modele też pokazujemy w tej galerii

 

 

IMGP3588_zpsd2cfe843.jpg

 

IMGP3589_zps8cf524a0.jpg

 

IMGP3591_zpse0ddc402.jpg

 

IMGP3592_zps49ebed29.jpg

 

IMGP3593_zps84d7760e.jpg

 

 

I tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, model ma swoje lata, nie jest to świerzynka, ale nie ma co aż tak narzekać. Sam skleiłem ten model w 90% i ... składa się go dobrze, nie są to klocki Lego i trzeba przy nim posiedzieć, ale chyba po to sklejamy modele, aby się przy nich pobawić, a nie skleić i zapomnieć. Mam nadzieję, że go wreszcie ukończę, jak wiele innych rozgrzebanych modeli. Tak na marginesie, model prezentuje się zacnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ruski brzydal A ten model pamiętam - kiedyś miałem go w wersji do jazdy po torach kolejowych... dramat, opchnąłem na Allegro. Tym bardziej podziwiam wykonanie, bo ładny model z Tamiyi nowej to umie zrobić każdy (no, prawie każdy), a klasę pokazuje się przy takich "potworkach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wykonany model. Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pojazd potraktowany po macoszemu i raczej miał wylądować w głębokiej części półki niż w galerii.

Ale co tam: nieudane modele też pokazujemy w tej galerii "

 

Hmmm - jeżeli to jest nieudany model to zastanawiam się jak nazwać swoje produkcje

 

Gratulacje i życzę więcej takich "nieudaczników"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam!

 

Korzystając z okazji, że kolega Mierzu odświeżył moją galerię z przed równo miesiąca, postanowiłem coś napisać.

 

Przede wszystkim strasznie dziękuję że ten "bubel" się podoba!

 

wyciągnąłeś z niego właściwą bryłę.

 

Nawet o tym nie myślałem. Jakoś tak samo wyszło...

 

Świetna praca

Gratuluję

 

Dzięki...

 

Bez przesady, model ma swoje lata, nie jest to świerzynka, ale nie ma co aż tak narzekać. Sam skleiłem ten model w 90% i ... składa się go dobrze, nie są to klocki Lego i trzeba przy nim posiedzieć, ale chyba po to sklejamy modele, aby się przy nich pobawić, a nie skleić i zapomnieć. Mam nadzieję, że go wreszcie ukończę, jak wiele innych rozgrzebanych modeli. Tak na marginesie, model prezentuje się zacnie.

 

To chyba sklejałeś jakiś inny model, innej firmy...

W moim modelu szparę na dachu, nad przednimi wizjerami wypełniłem polistyrenem, bo 2mm dziury nie dało się zaszpachlować. Wszystkie drzwi, pokrywy, rewizje itp jak z innego modelu w innej skali. Piłowanie szpachlowanie, piłowanie szpachlowanie........

Rozstaw kół od czapy! trzeba było przesuwać całą przednią oś do przodu. Wysokość zawieszenia jest wymyślona przeze mnie na podstawie zdjęć. Koła praktycznie bez bieżnika. Klamki dorobione z drutu...

 

Poza tymi drobnymi problemami, to zasadniczo model sklejał się przyjemnie i dostarczył mi niesamowitych i niezapomnianych wrażeń....

 

Mariusz, ty nie umiesz skopać modelu - nawet jeśli bardzo się starasz to zrobić.

 

Zapewniam cię że umiem skopać model. Parę razy przytrafiło mi się to.....

 

chciałbym tak umieć psuć modele...

 

Na pewno też tak potrafisz...

 

 

I tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widać dałeś radę i ... mimo, że model jest .... to przyjemność z finiszu jest boska. Kiedyś większość modeli była tej jakości i .. może dlatego ja nic nie mówię i nie narzekam. Sorry, narzekam (delikatnie pisząc) na ACE, ale to inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.