Skocz do zawartości

Buffalo MPCV


konrad444

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Model skończony już dawno temu jednak nie miałem jakoś chęci na zrobienie mu sesji dopiero teraz się zmobilizowałem więc wstawiam. Zapraszam do oglądania i komentowania.

7f79f50c8984a57e.jpg

563d8e5e917c3fee.jpg

623612e628a8d876.jpg

81dcc65ccf7980db.jpg

e1d84ceeda70e120.jpg

311ac48b9c1ee2b5.jpg

292e7172bad4b73b.jpg

8c2d29e35b3c6bad.jpg

c73e5682e747f8b0.jpg

fe78d9e77f627885.jpg

d342687cb91880a8.jpg

f3815a21d856917a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo ostrości zdjęć to rozjechała się ona dopiero na fotosiku te same zdjęcia dodałem na facebooka i mają dobrą ostrość jeśli chcesz zobaczyć mogę podać link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie te drugie zdjęcia lepsze, ale powtórzę to, co napisałem przy GAZie Tigrze - Twój model zasługuje na lepsze fotki. Postaraj się o większy arkusz (bristol A1 kosztuje zawrotne 2-3 zł), poczekaj na dobre światło dzienne i pstryknij jeszcze jedną sesję. Brawo za temat, brawo za wykonanie (choć nie do końca widać, jak ten model naprawdę wygląda) Mam nadzieję na więcej współczesnych pojazdów kołowych od Ciebie (może kiedyś jakiś Humvee?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chęć na jakiegoś humvee (napewno nie zrobię go aż tak dobrze jak ty) ale najpierw muszę skończyć to co leży u mnie rozgrzebane czyli Panzerkampfwagen IV blitza i F4U-1A corsair (tego robię na konkurs na pwm), ale zawsze coś sie może zrobi Bytom sie zbliża to i coś pewnie znajdę. Jeżeli będziesz w bytomiu to obydwa modele zobaczysz bo je biorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chęć na jakiegoś humvee

Polecam któregoś M1114, również z Bronco, jakość taka, jak ten Buffalo. Sama przyjemność ze składania

napewno nie zrobię go aż tak dobrze jak ty

E tam, gadanie takie Jak spróbujesz, to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Cześć

Bardzo ładny "Bawół" - świetnie Tobie wyszedł - faktycznie aż się prosi o foto z naturalnym światłem i na dużym kawałku jednolitego tła (a może po prostu zabierzesz model na świeże powietrze i jakiś plener uda Ci się ustrzelić) Jak długo trwała budowa? Czy mógłbyś podać jeszcze listę dodatków z których budowałeś tego wielkoluda?

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziekuje za dobre opinie okna owszem niemalowane celowo budowa u mnie trwala kolo 2-3 miesiwcy nie pamietam bo to bylo ze dwa lata temu a zadnych dosatkow nie uzywalwm prosto z pudla może dlatego ze wtedy nie bylo jeszcze prawie zadnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości spytam...szyby celowo niemalowane na zielono, no i coś chyba nie tak z tylnymi światłami?

buffaloMPCVBelue3.jpg

źródło internet

Owszem szyby celowo nie są zielone. Światła natomiast u mnie są zasłonięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem szyby celowo nie są zielone. Światła natomiast u mnie są zasłonięte

Tak, widzę, że są zasłonięte jednakże w realu, te osłony zazwyczaj są całkowicie usuwane i tak samo szyby powinny być jednak zabarwione zielonkawo.

No ale to Twój model i Tobie ma się podobać, więc nie mam więcej pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak model fajny, ale wg mnie nie dokończony. Fartuchy gumowe wyglądają jak by dopiero co zostały założone, choć cała reszta wygląda na używaną i to nie źle. Przy zbliżeniach widać niestety maźnięcia pędzlem, szczególnie z tyłu na drzwiach. Nie wiem czy wiesz na czym polega metoda "Suchego pędzla", pędzel ten jest praktycznie odsączony z farby. Kiedy ja w końcu zacznę robić swojego Bawoła, chyba się prędzej doczeka swojego brata z osłonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.