Skocz do zawartości

T-34/76 m.42/43 "Ленинградец" AFV 1:35


Grymson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po paroletnich staraniach przy "teciaku" dobrnąłem do końca. Link z warsztatu..

Zestaw AFV Club 35S57 z pełnym wnętrzem.

Farbki Pactra, koła Panzer Art, trochę el. foto od Edka, pociski i łuski RB, lina holownicza i okablowanie Eureka, gąski Friule, wszelkie brudzenie AK, śnieg na pancerzu to soda natomiast na gąskach to już mielony marmur.

 

Czołg przedstawia wóz o nazwie własnej "Ленинградец" (Leningradziec) z 30th Guard Tank Brigade.

 

Foto oryginału:

08644.jpg

I model:

P9120041_zpshnykslri.jpg

P9120044_zpsrnadgliq.jpg

P9120055_zps7sh8jkmf.jpg

P9120060_zpsm3wlmgfp.jpg

P9120074_zpszk7fvmyp.jpg

P9120075_zpsqtldzmph.jpg

P9120077_zpsoep1nkwe.jpg

 

Po więcej zdjęć zapraszam www.grymson89.blogspot.com

 

Przepraszam za jakość zdjęć ale lepszych nie umiem :(

Dziękuję wszystkim którzy kibicowali i pomagali w budowie. Zapraszam do komentowania.

 

Pzdr Grymson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się kalki. Co do zimowego kamo na wieży jest ok, ale sugerując się zdjęciem na kadłubie ja bym zrobił tak, żeby zielony się bardziej przebijał. Ogólnie kamo jest zbyt dokładne jak na ruski czołg. Ale tutaj zależy kto co lubi bo ja na modelach stosuje do nanoszenia białego koloru gąbkę i lubię jak inne kolory się przebijają. Ogólnie model ładnie ubrudzony, ale szkoda że tylko tak blisko układu jezdnego. pooglądaj sobie np. zdjęcia polskich Leopardów na poligonie bo w czarno białych kolorach trudno zobaczyć a współczesnymi zdjęciami można sobie bardzo pomagać. Moim zdaniem trochę błota powinno się znaleźć na górnej płycie kadłuba albo nawet wieży nie mówiąc już o burtach. Co do wnętrza to mi się bardzo podoba. Szczegółowo i nawet dokładnie je pomalowałeś tylko ja bym dał trochę mocniejszy wash na przedział silnikowy żeby ogólnie go zaciemnić i moim zdaniem przedział silnikowy jest zbyt czysty, ale to także działa na zasadzie kto co lubi. Ogólnie model jest bardzo ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.