Skocz do zawartości

LAV-25 Piranha / Trumpeter 1:35


reggy

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z lepszego światła postanowiłem zrobić fotki do galerii. Od ostatniej wrzuty w warsztacie zrobiłem jeszcze mocne rainsy z farb olejnych (białe i ochra) co jeszcze trochę podkreśliło zakurzenie. Ucieszony poszedłem zrobić fotki, jedną postanowiłem obrobić graficznie i zonk - zapomniałem o antenach Ale klops. No nic, dodam jeszcze z żyłki odpowiednie anteny... Część fotek robiona przy słońcu, część przy słonku skrytym za chmurką. Z błędów jeszcze z całą pewnością należy wymienić urwane wskaźniki szerokości. No ale one po to są, żeby je chłopaki po Bagdadzie urywali

Warsztat tu: viewtopic.php?t=7297

lavhn4.jpg

P5080035.JPG

P5080037.JPG

P5080038.JPG

P5080045.JPG

P5080050.JPG

P5080052.JPG

P5080053.JPG

P5080056.JPG

P5080061.JPG

P5080062.JPG

P5080065.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólcześniaki są ble. Ale to kurzenie niam. Wygląda bardziej apetycznie niż kolacja, którą właśnie spożywam. (skład: chlebek, pasztecik i cherbatka zagryziona czekoladkami od wedla... hmmm) Szczerze mówiąc to na tych fotkach od tyłu wygląda jak prawdziwa bryka. Chyba najbardziej realistyczny model jaki widziałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedno pytanie: na czym sie trzyma worek na prawym boku skoro ma szelki na zewnątrz? I czemu on jest otwarty? A poza tym wszytko super, na pierwszym zdjęciu wygląda jak prawdziwy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej realistyczny model jaki widziałem..

To chyba mało widziałeś

 

na czym sie trzyma worek na prawym boku skoro ma szelko na zewnątrz?

Nie wiedziałem, gdzie ma górę A jak on się trzyma - no jak to jak - na kropelkę Serio, nie wiedziałem jak go zorientować - szczególnie, że ta podstawa dolna (obecnie dolna) i to czym przylega do modelu było absolutnie płaskie i bez żadnych detali. A że ta żywica jakaś dzika była, nie chciało mi się jej ciąć...

A poza tym wszytko super, na pierwszym zdjęciu wygląda jak prawdziwy:)

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ten worek to w zasadzie nie ma detali, szelki, mała kieszonka, boczny uchwyt i tyle. Wpisz sobie w googla "duffle bag us army". Planujesz jeszcze jakiś współczesny model?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba kartonik z pepsi :P. Ale tak na poważnie. Bardzo ładny modelik. Fajnie przykurzony i te rainsy też mi się strasznie podobają. Przez te wszystkie modele współczesne pojazdy coraz bardziej mi się podobają.

PoZdRo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyeksploatowany, plecaki dość "przeciwdeszczowe", faktura materiału.

Natomiast ten zwisający pod wydechem, oraz ten na przedniej płycie zasobnik(?) z tą fakturą(lekko błyszczący) wygląda bardzo ciekawie, taka gruba guma"pontonowa" ;)

 

Całkiem niezłe foteczki.

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłoże przekoszone. Model z geometrią podwozia w przysłowiowe wporzo. Cieszę się, że się podoba - następne współczesne będą oczywiście wkrótce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się- zakurznia sa bardzo dobre.Wyglada realistycznie szczególnie przy lepszym oswietleniu. Koła a przede wszystkim opony dla mnie ekstra. Troche przeszkadzają mi worki . plandeki itp. odstają od reszty - połmat i troche mało cieniowania ( sa takie jeddnolite). Reszta super !!! Jak stanie na dobrym podłożu bedzie ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.