Skocz do zawartości

Volvo VN 780 Italeri 1/24 "Flame"


Messer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

I mnie udało wyrobić się w terminie z budową modelu. Jest to mój trzeci model ciężarówki dlatego nie spodziewajcie się ideału.

Model uległ dość licznym modyfikacjom - zmienione wnętrze mojego pomysłu, tylny zderzak, kilka nowych dodatków.

Najważniejsze jednak są dla mnie grafiki - to nad nimi spędziłem najwięcej czasu- i nie ukrywam że był to czas mile spędzony.

Dopiero przeglądając fotki zauważyłem brak znaczka na grilu

Nie ma tez przewodów do naczepy bo zabrakło mi odpowiedniego drutu.

Model podlega ocenie.

 

Warsztat:

viewtopic.php?t=11967

 

vnwsocu1.jpg

vnwsocu12.jpg

vnwsocu13.jpg

vnwsocu14.jpg

vnwsocu15.jpg

vnwsocu16.jpg

vnwsocu17.jpg

vnwsocu18.jpg

vnwsocu19.jpg

vnwsocu20.jpg

vnwsocu21.jpg

vnwsocu22.jpg

vnwsocu23.jpg

vnwsocu24.jpg

vnwsocu25.jpg

vnwsocu26.jpg

vnwsocu27.jpg

vnwsocu28.jpg

Widok z okienka dachowego.

vnwsocu29.jpg

vnwsocu3.jpg

vnwsocu31.jpg

vnwsocu32.jpg

vnwsocu33.jpg

vnwsocu34.jpg

vnwsocu35.jpg

vnwsocu36.jpg

vnwsocu5.jpg

vnwsocu9.jpg

znaczek1.jpg

znaczek.jpg

 

No i fotki w półmroku ( jak już naprawdę będzie ciemno to dodam nowe foty).

IMG_0002.jpg

IMG_0003.jpg

IMG_0004.jpg

IMG_0011.jpg

I oto powód dla którego zrobiłem napis w plexi

neony12.jpg

neony13.jpg

neony14.jpg

neony3.jpg

neony8.jpg

 

Kilka fotek wnętrza z warsztatu:

fotywnetrza11.jpg

fotywnetrza16.jpg

fotywnetrza17.jpg

fotywnetrza21.jpg

fotywnetrza26.jpg

fotywnetrza7.jpg

fotywnetrza8.jpg

 

Dodatkowe fotki z dzisiejszego wieczoru ( tylko kilka bo nie mogę dojść do ładu z aparatem)

neony26.jpg

neony210.jpg

neony27.jpg

neony28.jpg

 

Proszę nie bić za mocno

 

Pozdrawiam

Messer

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super model. Malowanie Primo Gusto. Cały czas wchodziłem na warsztat, że by zobaczyć jak Ci idzie, ale teraz już widzę jaki super model mam przed oczyma. Malowanie, wnętrze ogólnie wszystko zrobione na wysokim poziomie. za model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dal mnie bomba Malowanie jak zawsze świetne ,wnętrze jest nieziemskie . Cóż więcej powiedzieć ... Może tylko że model nie jest dokładnie wyczyszczony .Trochę nie pasują mi do trucka neony ,w progach Ale za wkład pracy wielkie

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punio jeśli jestem dla Ciebie "miszczem" to raczej dobrze o mnie nie świadczy

Bodzio model czyściłem ale A) robiłem to w pośpiechu ( bo słońce wyszło), B) skubany model się elektryzuje i przyciąga wszelkie syfy...

 

Dzięki za komentarze

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Na cywilach, a tym bardzej na ciężarówkach nie znam się zupełnie ale takie malowanie trzeba doceniać! Super efekt! Jestem pod wrażeniem osiągniętego rezultatu i umiejętności Brawo

 

Pozdrawiam Ipkinss

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie zaiste mistrzowskie gorzej z polerką bo widać mnóstwo rysek na dachu. Bardzo ładne wnętrze, ale nie widzi mi się fotel pasażera - może daltego że przed godzinką wróciłem od dentysty, a tam podobny mają Tak czy owak model piękny jest

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie po prostu zatkało. Mam w poczekalni jednego trucka i aż się boję go zaczynać, bo ani trochę nie wyjdzie tak dobrze, jak Twój... Gratulacje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koksik750 opony są gumowe i były malowane czarnym matem - może to wina fotek w słońcu

Co do lakieru - ja nie siedzę w cywilach i polerka jest dla mnie czymś nowym dlatego wygląda to tak jak wygląda

Dziękuje wszystkim za komentarze

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem malowanie bezdyskusyjnie "miodowe"podświetlenie super ale moim zdaniem migacze z tyłu mogły być bardziej pomarańczowe .I mam pytanie ,czy to wina zdjęcia czy pod prawym reflektorem jest szparka?No a na koniec masz u mnie za wkład własny i masę pracy jaką włożyłeś w ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mipan spasowanie kloszy jest tragiczne- są naciągnięte do granic możliwości a mimo to jest mała szparka...

Co do tylnych kloszy - gdy są zapalone są pomarańczowe - w słońcu wyglądają dość blado...

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Co tu dużo gadać, model prezentuje się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.