Skocz do zawartości

Iveco Turbostar II


Krzychu126

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc... przyszedł czas na Iveco...

Dzisiaj skończony, zaczęty 30 maja w tym 5 dni przerwy z różnych przyczyn bla bla bla...

100_1132.jpg

100_1138.jpg

100_1139.jpg

100_1140.jpg

100_1141.jpg

100_1142.jpg

100_1161.jpg

100_1159.jpg

100_1158.jpg

100_1157.jpg

 

Na powietrzu:

100_1143.jpg

100_1145.jpg

100_1146.jpg

100_1147.jpg

100_1148.jpg

100_1149.jpg

100_1150.jpg

100_1151.jpg

100_1152.jpg

100_1153.jpg

100_1154.jpg

100_1155.jpg

 

 

Zastanawiam się jeszcze czy nie dać kalkomanii z zestawu, wiecie tych czerwonych pasów...

 

PS: Jutro wrzucę foty wnętrza przy naturalnym świetle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo ładnie i czysto sklejone Iveco . Chlapacze idealnie do niego pasują, jedynie co mi nie pasuje to antenka na lusterku.

Z czego wykonałeś chlapacze?

 

PS. Ja bym nic nie zmieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam się do opinii poprzedników na temat ramy. Aż oczy bolą od tego srebrnego. Jest to nie naturalne, tak samo jak srebrne siodło. Reszta bez zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za opinie! Brytyjska tablica za szybą jest po to by zakryć zaciek z kleju, gdy klej mi kapnął na szybę to myślałem że rozniosę wszystko na kawałki...

Chlapacze zrobiłem w paincie i wydrukowałem na zwykłym papierze do drukarki.

Co do koloru ramy to też chciałem zrobić czerwoną ale doszedłem do wniosku, że skoro mam srebrny to czarno srebrny model będzie ładnie wyglądał, mi się tak podoba...

 

Zdjęcia wnętrza:

100_1162.jpg

100_1163.jpg

100_1164.jpg

 

Wnętrze koloru... brąz... czy piaskowy (wygląda jak skóra), na tylnej ścianie okleina i malutka tabliczka NO SMOKING, kołderki z materiału podebranego mamie a poduszki z chusteczki higienicznej.

 

Jak macie pytania to walcie śmiało!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pytań, powiem tylko, że model jest piękny i zrobiłeś mi dużego smaka na Turbostara kiedyś w przyszłości ;];], mnie się ta srebrna rama w połączeniu z czarną kabiną podoba ;D, jeśli nawet nie do końca zgodne z realiami, tylko siodła bym na srebrno nie robił. Ogólnie full wypas model i dwa duże się należą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę kawał świetnej roboty . W czerni "TurboGwiazda" prezentuje się bosko Szkoda że nie postawiłeś na czerwoną ramę to było by zaje****** A tak,to teraz jest "tylko" nieźle .

Ale co do ramy to mam zastrzeżenia że jest zbyt srebrna. Przydało by się tam pomalować ,np. na czarno skrzynkę na akumulatory,obejmy na baku ,i innego tego typu rzeczy . No i te tablice na szybie

 

P.S. Kup sobie w końcu jakiś klej do wklejania szyb

P.S.2 Nie dawaj tych kalek .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz, jaką farbę użyłeś że masz taki zajebiaszczy kolorek czarny, polerowałeś?

 

sidło na czarno albo połóż na niej coś smarowego np tawot grafitowy. Albo klej wikol pomieszany z czarną farbką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR-LAC

 

Powiem Ci że ładnie wyszedł ,i cena przystępna Trzeba będzie poszukać ,chociaż by do malowania jakiś pierdółek.

 

P.S. Posłał byś na PW zdjęcie puszki ?

P.S.2 Co do kleju do szyb zakup sobie Humbrol Clear-Fix i będziesz miał ten klej na lata -aż się "nie zepsuje"

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak gdzieś coś wypłynie to po przyschnięciu usuwasz nawet i paznokciem W sumie to i jak by się zrobił zaciek to i tak był by on mało widoczny(klej jest przeźroczysty)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, fajne dziadostwo. Czy to jest to i czy nakrętka jest z pędzelkiem czy czymś innym trzeba smarować?

http://www.mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=9&przedm=194993

 

EDIT:

Czy to się opłaca? Nigdy nie kupowałem polistyrenu więc nie wiem.

http://www.mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=18&przedm=604443

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba go nakładać wykałaczką .

Nie wiem czy jest to lepszy lub gorszy polistyren od tego co zaprezentowałeś ,ale za to dużo tańszy :

 

http://allegro.pl/26958_modelarstwo_materialy_modelarskie.html?id=26958&order=t&view=gtext&p=1

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.