Skocz do zawartości

Western Star + Cargo trailer Italeri


dwis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przedstawiam wam moją pierwszą ciężarówkę z naczepą firmy Italeri w skali 1:24.

 

Przód naczepy

 

8f544102edf97fb1.jpg

 

Lewa strona naczepy

 

cbcbd7a4623e1634.jpg

 

tył naczepy

 

483dd0027154077a.jpg

 

ciągnik

 

ce3c4bc7990b70b9.jpg

 

wnętrze ciągnika

 

22b0d34dfd6e24b1.jpg

 

To narazie tyle moich zdjęć.

Pozdrawiam i zapraszam do opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
te lampy w naczepie to są diody 3 mm i nie są jeszcze podłączone, a co do krzywości to nie zaznaczyłem lini na której miały być otwory dlatego krzywo.

Mogłeś te diody, umieścić pod kloszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dwis bardzo proszę używaj znaków interpunkcyjnych, a swoje wypowiedzi rozpoczynaj z DUŻEJ litery. To w kwestii technicznej.

 

 

Co do samego modelu... Nie za bardzo rozumiem, te strzępy worka na dachu. Pomysł dobry, ale wykonanie gorsze. Gdyby cała plandeka wyglądała tak jak na przedniej ścianie naczepy, to by było na prawdę super. Tam wygląda całkiem realistycznie. Diody z tyłu to niestety niezbyt trafiony pomysł. Tfu... pomysł dobry, ale bez kloszy wyglądają bardzo źle... Po prostu. Następna sprawa- ciągnik nie jest odpowiedni do naczepy. Albo raczej na odwrót. Naczepa europejska, a ciągnik australijski.

 

Poza tymi błędami ciągnik jest całkiem w porządku. Natomiast naczepa mi się niestety nie podoba. Taka moja subiektywna opinia.

 

Pozdrawiam i zachęcam do kolejnych modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

Również jak kolegom i mi nie odpowiada ta naczepa do tej Ciężarówki.Jako, że to twój pierwszy model to nie brał bym się, za oświetlanie go ale robisz jak uważasz.Ciągnik w miarę przyzwoicie wygląda, albo mi się wydaje albo coś Ci "pociekło" po z tyłu na chlapaku.Naczepa nie podoba mi się, ze względu na ten "worek".Życze udanych następnych modeli .

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak mi się wydaje ze te konice coś za blisko siebie są.

I mam takie pytanko: z czego zrobiłeś plandeke??

No i dlaczego ona jest w środku zielona skoro na zewnątrz biała??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak mi się wydaje ze te konice coś za blisko siebie są.

I mam takie pytanko: z czego zrobiłeś plandeke??

No i dlaczego ona jest w środku zielona skoro na zewnątrz biała??

 

Witam,

 

A jeśli ci chodzi czemu jest zielona to pod tą folią jest orginalny bok z tego modelu. A jesli chodzi o te konice to są one zrobione tak wg orginalnej części. Ta plandeka jest zrobiona z worka na śmieci przeciętego na wymiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konic to właśnie się tak zastanawiałem czy one tak są czy na zdjęciu tak wyglądają. Ale piszesz że pod folia jest orginalny bok z modelu a ja też składałem ta naczepę i on jest siwy:P a przeważnie jaka plandeka za zewnątrz taka pod spodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Z czego są zrobione te palety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.