Skocz do zawartości

Seehund w groszki Bronco 1/35


bożo wpożo

Rekomendowane odpowiedzi

Ulepiłem swój pierwszy model plastikowy i pomalowałem próbując cieniowania , łosza i innych zacieków . Jest to mój debiut w tej materii nie licząc modelu sprzed ośmiu lat złoszowanego plakatówką . Założenie było takie- sklecić na szybko na kolanie plastikowy okręcik i zacząć naukę kolorowania - nie na płasko jak robiłem to dotychczas , tylko z tym co wymieniłem wyżej . Gdyby ktoś chciał szukać prawdy historycznej w tym ulepku , to jej nie znajdzie , gdyby ktoś chciał mi udowodnić że nie było kamuflażu w groszki to odpowiadam , że go nie było i tak dalej tak dalej . To model do ĆWICZEŃ

 

seehund097_zpsf6b2c00e.jpg

 

seehund088_zpsb4abe39d.jpg

 

seehund099_zps59b115da.jpg

 

seehund105_zpse7eab249.jpg

 

seehund028_zps03bec560.jpg

 

seehund031_zps022e6b07.jpg

 

seehund026_zps9d49c258.jpg

 

seehund017_zps8a0de413.jpg

 

seehund033_zps22a36a31.jpg

 

seehund044_zpsc1077843.jpg

 

seehund047_zps8b550045.jpg

 

seehund034_zps4f377b6c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekopałem tak na szybko Wikipedię, Google ( ostatnich 16 numerów Modelarstwa Okrętowego nie zdążyłem ) i potwierdzam, że tak pomalowanego uboota nie było. Masz dziwne podejście do modelarstwa...

Czy masz jednak jakieś kwity na zacieki? Czy one powstają w trakcie zanurzania okrętu skoro maja taki kierunek? Czy raczej podczas wynurzania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może chociaż w wannie niech popływają/popływa...

A bez FULL RC można tak pływać modelem po wannie?

Ten jest dziurawy i nie można, więc trzeba poczekać aż ktoś zbuduje jedyny w Polsce i jeden z nielicznych na świecie MocnyFull RC model Seehunda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można-ba nawet po Nowogardzkim można.''Potiomkin'' mi pływał - kiedyś tam.Z zanurzeniem nie było problemów.

Nasze jezioro w Nowogardzie to jakieś pechowe jest. Kiedyś mój kolega puszczał łódki FULL RC z drugim kolegą i jakaś awaria nastąpiła straszna i jedna łódka uderzyła potężnie w tą drugą łódkę. Do dzisiaj nie wiadomo co się stało...

Zimą tam dokarmiamy łabędzie suchym chlebem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, że ten model był przeznaczony do ćwiczeń świadczy biały pas. Choć raczej powinien on występować na kiosku. Godny uwagi jest pomysł wykonania podstawki z odwróconego pudełeczka po serku homogenizowanym - gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , nie wiem czy mam się śmiać czy też płakać :

 

Godny uwagi jest pomysł wykonania podstawki z odwróconego pudełeczka po serku homogenizowanym
Podstawka jest oryginalna z pudełka

 

Chyba nie dostrzegłeś żarciku kolegi ...

Ale staraj się , staraj .Wytężaj umysł następnym razem. Ćwicz , to dobrze robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.