Jump to content

Arkady-72

Members
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Arkady-72

 1. Eee... tam wróci szybko pod innym nickiem jak na nPWM .
 2. A tam wiedzieli co z Tobą zrobić . Tutaj muszą jeszcze poczekać ale nie wątpię, że nie zawiedziesz!
 3. Niech zostanie od razu nadmoderatorem, w końcu nie każdy może bezkarnie używać wobec innych sformułowania sfora. Jakie forum taka netykieta .
 4. Wnoszę przy okazji o mianowanie letalina moderatorem tego forum. Kolega ma idealne predyspozycje i z pewnością przyniesie to same korzyści dla tego miejsca.
 5. Nie zauważyłem, żeby Kamil zaczął od jakiegoś ataku na Ciebie. Zaczął dość rzeczową dyskusję z Tobą na temat swojego modelu. Porównując Wasze dwa style wypowiedzi to prędzej widać "ataki" z Twojej strony: Itp... itp... Nie umiem robić takich śladów jak Kamil, Zbyszek czy nawet Grzesiu. Robię je po swojemu. Jednak nie uważam, że z tego powodu mam prawo na kogoś krzyczeć i narzucać mu swoją wizję nie mojego wszak modelu. A taki ton przebija z całości Twoich wypowiedzi w temacie jego Su-25... Nawiasem mówiąc Kamil i tak wykazał w tamtym wątku dużą dozę cierpliwości . Zaś zamknięcie tematu przez moderację to jakiś Absurd przez duże A. Tak oto modelarz nietuzikowy, który zdecydował się podzielić swoją pracą na tym forum został niejako "zaszczuty" i dorobiono mu z gęby cholewę. W gruncie rzeczy tylko dlatego że to Kamil. Smutne. Tak z osoby pokazującej fajny model zrobiono ofiarę. Tak trzymać Panowie...
 6. Ty faktycznie się nie zmieniasz . To był cytat a propos pisaniu o cudzej hipokryzji, o której wspominasz a za chwilkę sam przenosisz swoje wojenki z innych for tutaj : Żeby nie wdawać się z Tobą w pseudoanalizy - jak widzę idiotyzmy to chyba lepiej się pośmiać niż płakać ? Retoryka. Tym bardziej, że nie możesz już szczuć moderacją na innych, żeby wycinała niewygodne dla Ciebie posty . Może tutaj Ci się uda? Widać wyraźnie, że masz ku temu ciągotki. Próbuj, może szybciej się na Tobie poznają! Kibicuję dalej! Pozdrowienia od kamandy! p.s. Oczywiście jak nie piszesz na PW bo tam masz inne standardy .
 7. Napisz kolejny "list otwarty". Będę kibicował i zapewne świetnie się bawił ze swoją kamandą. Powodzenia Grzegorzu!
 8. Ciekawe czy "kosy" na kadłub będą w jednym kawałku czy w trzech...
 9. Napisał user-pedagog wyrzucony niedawno dożywotnio z innego forum za: Ludzka hipokryzja nie zna granic jak widać. smialus Zwróciłem uwagę Kamilowi na ten detal zbiornika paliwa pod MiG-29 w trakcie budowy jego modelu. Moja współporada była życzliwa, koleżeńska i z zastrzeżeniem, że nie musi tego poprawiać bo to i tak jego model więc ostateczna decyzja należy do niego. Twoje uwagi Dawid, odnośnie Su-25 Kamila przedstawiasz już w gotowej galerii tego modelu, na dodatek w nachalny sposób ( jak niektórzy słusznie zauważyli podszyty chęcią "dokopania" ) gdzie możliwość poprawy pewnych błędów jest niewielka lub nawet żadna. Twoja namolność w punktowaniu błędów w modelu Kamila tym bardziej jest niesmaczna, że Kamil wyraźnie odpowiedział Ci jakie miał założenia, priorytety i ograniczenia w swojej pracy. Dlatego nie dziw się, że Twoja postawa jest przez wielu ( w tym i mnie ) odbierana jako namolna, dokuczliwa i złośliwa. Tym bardziej to dziwne, że prawie wszystkie krytyczne uwagi jakie przedstawiłeś wobec malowania i weatheringu Kamilowego Frogfoota z powodzeniem można odnieść do Twojej Sufy... Tolerancję moderacji tutaj jak i gdzie indziej dla takich wpisów pozostawiam już bez komentarza. Kiedyś z tym walczyłem ale to daremny trud... Pewnych genetycznie w narodzie uwarunkowań się nie zmieni.
 10. No to fajnie, dużo mu zawdzięczasz, ale teraz dla obiektywizmu i równowagi wylicz wywołane przez niego awantury i destrukcję jakiej dokonał i dokonuje. Wylicz ludzi, którzy nie chcąc uczestniczyć w jego grach, dali sobie spokój z prezentowaniem swoich modeli. Nie wyliczysz tych, którzy przestali dyskutować, pytać, dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem, czy po prostu bywać na forach, bo atmosfera na nich bardziej przypominała dzięki KFS i kolegom z SF mordownię niż koleżeńskie forum. I to mądrzy i fajni ludzie byli, z wiedzą i chęcią do pomagania innym, budujący może trochę inaczej niż Kamil, na pewno mniej i wolniej, ale też pięknie. KFS buduje modele i demoluje forumowe otoczenie. Ma talent do aerografu i manipulowania bliźnimi. Będę wdzięczny, jeśli moderacja tego forum, świadoma zagrożenia jakim jest, nie będzie traktowała go jako świętej krowy, a sprawiedliwie, tak jak każdego innego użytkownika. To jest na razie jedyne forum, gdzie do tej pory nie udało mu się swoich sposobów uskutecznić, dzięki prostemu przestrzeganiu przez moderację regulaminu. I mam nadzieję, że tak będzie dalej, a Kamilowi nie uda się umieścić wśród tutejszych moderatorów swojego "kreta".
 11. Mój ostatni post w tej szopce.
 12. Patrząc na fotkę numer jeden i cień pod samolotem to mogło to być nawet wczesne popołudnie . A gdybym sobie zrobił model z takimi "pozaciekami" to co? Dowodziłbyś mi czegoś?
 13. Ja też jestem zszokowany... pomijając Twoją nachalną namolność... Oglądałeś zdjęcia irańskich Su-25??
 14. Dość powszechne używanie neologizmu "frjadolarstwo/frajdolarz" w pewnych kręgach zdaje się potwierdzać, że główną intencją jego twórcy było to, żeby właśnie miało zawsze pejoratywny wydźwięk. Choć są tacy, którzy ponoć znają lepiej intencje tego autora . Swoją drogą Arek wpadłeś na świetny pomysł z takim tytułowaniem swojego warsztatu, gratuluje kreatywności. Głupio byłoby to kopiować ale swoje tyułowałbym identycznie .
 15. To chyba najlepszy Tomcat na tym forum. Gratuluję, świetnie Ci się udały obydwa!
 16. Nasze jezioro w Nowogardzie to jakieś pechowe jest. Kiedyś mój kolega puszczał łódki FULL RC z drugim kolegą i jakaś awaria nastąpiła straszna i jedna łódka uderzyła potężnie w tą drugą łódkę. Do dzisiaj nie wiadomo co się stało... Zimą tam dokarmiamy łabędzie suchym chlebem.
 17. A bez FULL RC można tak pływać modelem po wannie?
 18. Ja myślę, że on jest tylko go nie widać. Bo może akurat steruje tym ubootem.
 19. Przekopałem tak na szybko Wikipedię, Google ( ostatnich 16 numerów Modelarstwa Okrętowego nie zdążyłem ) i potwierdzam, że tak pomalowanego uboota nie było. Masz dziwne podejście do modelarstwa... Czy masz jednak jakieś kwity na zacieki? Czy one powstają w trakcie zanurzania okrętu skoro maja taki kierunek? Czy raczej podczas wynurzania?
 20. Czy któryś z Kolegów ma już może MF? Czy jest odpowiednia ilość wyprasek z uzbrojeniem i belkami?
 21. Mikołaj, stronę wcześniej Kamil opisał jak to zrobić .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.