Skocz do zawartości

Sherman versus Krowa 1:35


dr.Watson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po baaardzo długim czasie udało mi się skończyć taki luźny temat. Co ta scenka przedstawia? Scenariuszy może być kilka , więc każdy może napisać swój. Sorka za jakość zdjęć ale robione telefonem. Zapraszam do krytyki.

b1e30b35ca9c54e5m.jpg

 

c30c926560f2d4abm.jpg

 

96685e34bec7f44bm.jpg

 

7e40385cc65d8961m.jpg

 

68093e7fbcad7c7em.jpg

 

b8a1d012556b4e40m.jpg

 

0ba7539543e936cfm.jpg

 

0fdf678ad9394aa8m.jpg

 

9c98d5959c9680e9m.jpg

 

7ee8ee025a88e0f1m.jpg

 

e7b027830cbb6fa7m.jpg

 

f55364913956789em.jpg

 

1f84a73fbbcd7204m.jpg

 

98f491e11256ba7em.jpg

 

cdf788ec43420bbfm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ciężki dzień w pracy ? Czy może Twój Atari nie daje rady, przetworzyć fotek ? Nie nie pogięło mnie. Wystarczy poczekać a foty się dostosowują, no ale cóż Ktoś kto obraża już na starcie....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam po załadowaniu dostosowują sie do rozmiarów forum (przynajmniej u mnie ), a co do dioramy to jest zaj**** ! Genialny pomysł i wykonanie, trochę szkoda tylko że czołg wystaje za podstawkę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Czesio.Czołg musiał wystawać bo na podstawce zdecydowanie by było za Ciasno, a większej ramki już nie chciałem stosować bo mam już problem gdzie "składować" modele. Muszę oszczędzać powierzchnię

 

ps. Tak teraz patrzę na foty i nie zauważyłem że grabie są złamane, i muszę dodać przewody od słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajerancko!

Jedyne co mnie razi to ta trawa upchnięta w gąski i koła

(Mój (nieco chory) scenariusz wyglądał tak że myśliwy, kazał dla dowódcy czołgu zabić krówsko armatą... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły scenariusz ha ha, choć moje założenie jest trochę inne, że Sherman "galopował" sobie po łące (stąd trawa w gąsienicach) i dojechał do skraju gdzie rolnik naprawia zniszczone ogrodzenie, a myśliwy który tamtędy przechodził, opieprza dowódcę czołgu tymi słowami: " Co już nie macie gdzie jeździć ? Mało miejsca macie? Może jeszcze krowę Staranujesz ? Bawcie się gdzie indziej" takie mniej więcej było moje założenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, Kadłub czołgu to Dragon. Wieża Legend. Wóz MB, Figurka myśliwego i dowódcy Dragon, Figurka Rolnika chyba MB (nie pamiętam bo dostałem). Krowy Black Dog, Cała zielenina to różne zestawy Polaka, Barierki i Drewno na wozie Wykałaczki do szaszłyków i listewka Graty na czołgu Legend. Gąsienice gumowe AFV, tych z Dragona nie wykorzystałem, zabrakło mi cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat trochę jak z serialu "Doktor z Alpejskiej Wioski"

 

Trawę malowałeś czy prosto z pudła ?

Bo trochę kolejkowo jest... no i krowy to chyba głuche i ślepe....

Choć ja mieszczuch na mlekowicie się nie znam

 

Podoba się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawa przykurzona pigmentami, najlepiej to widać na ostatnim zdjęciu.Powyrywałem kępki, nasypałem piasku itp, trochę ją zryłem, żeby właśnie nie przypominała jakiegoś Zestawu PIKO Większość oczu u Krów tak właśnie wygląda, mają bardzo małe białka, w zależności od rasy dlatego oczy wyglądają tak jak wyglądają A dlaczego głuche ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawa przykurzona pigmentami, najlepiej to widać na ostatnim zdjęciu.Powyrywałem kępki, nasypałem piasku itp, trochę ją zryłem, żeby właśnie nie przypominała jakiegoś Zestawu PIKO Większość oczu u Krów tak właśnie wygląda, mają bardzo małe białka, w zależności od rasy dlatego oczy wyglądają tak jak wyglądają A dlaczego głuche ?

Pisząc głuche i ślepe- miałem na myśli totalny luz u nich w stosunku to poruszającego się w ich stronę czołgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga do pierwszego postu. Usunąłem fotki, bo są dużo za duże, wystarczy poczytać fragmenty regulaminu.

Jeżeli autor podeśle mniejsze fotki, albo na przykład miniaturki prowadzące do dużych fotek, to chętnie uzupełnię pierwszy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.