Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2003 1:24 [Aktualizacja 09.12.07]


skyline

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolejny moj model jest to tak jak w temacie Subaru Impreza 2003 z firmy AirFix 000b6ac88025a88c.jpg w skali 1:24 . Od MB Actrosa troche odstapilem bo nie mam warunkow do malowania ,a sporo czesci mam do malowania , Model bede robil na cywila czyli nie bedzie zadnych kalek ani tego typu obrazkow , kolor bedzie orginalny czyli niebieski metalik ,a jak cos mi odbije to zrobie go na czarno jak narazie duzych zmian nie bede robil oprucz obnizenia zawieszenia moze z biegiem czasu wymienie w nim zderzaki ale to jeszcze sie zobaczy . Narazie zdjec zadnych nie dam bo dopiero pol godziny temu zaczelem przy nim dlubac tak wiec na nastempnej aktualizacji dam jakies fotki . Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Postepy nad Subary ida jak narazie powoli dzis pomalowalem podwozie podkladem Karoserie. fotele, i deske rozdzielcza czarna farba ,a jak mi wyszly to sami zobaczcie i ocencie .

 

Karoseria

2c99278a778c5183.jpg

f3a73902d1fda05e.jpg

56d7a957a3ac55f1.jpg

4b600cf729ecfbb7.jpg

 

Podwozie

57a42d1196cead59.jpg

 

Fotele i deska rozdzielcza

50134987855e95a6.jpg

e9932047a7e38742.jpg

0df7b9b64512880d.jpg

 

Ogladajcie oceniajcie i krytykujcie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wlasnie taki kolor mi sie podoba blyszczacy ,mam matowy czarny dzis kupilem , chcialem dac matowy na caly fotel ale ja mam inne rozwiazanie kolorystyki fotela , tak wiec srodek czarny a boki tam gdzie teraz sa to dac niebieski pod kolor karoseri i jak bym dal mat to ,to bys sie nie kleilo nie zgrywaly by sie kolory mat z niebieskim blyszczacym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelu jest niebieska farba numer to 222 ale ja jej nie bede uzywal zbytnio mam swoja jeszcze w spray-u tez niebieska ze Scani jeszcze zostalo mi tam troche na jedno malowanie moze 2 ,ale tamtej numeru farby w spray-u nie znam wuec nie podam i nawet nakretki nie mam bo sie zgubila ale ona podchodzi pod kolor tej co mam zestawiem z Subaru. A co do modelu wczoraj malowalem uklad wydechowy i niewiem czy mi wyszedl najlepiej zobaczcie sami 3a62a27d02215610.jpg niby jakby taki brudzik i mam dylemat czy to usuwac czy nie ocencie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde skyline, ty nie miej dylematu, czy usuwać farbe z wydechu czy nie. Ty się lepiej zastanów nad swoją pisownią i interpunkcją, bo Twoich postów to już czytać nie bardzo można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

No nie chcę cię martwić, ale nie najlepiej to wyszło.

To nic straconego. Roźcieńcz farbę i dobrze wymieszaj, następnie jeśli masz czas to usuń tą starą farbę i pomaluj cienkim pędzlem jeszcze raz. Stosuj cienkie warstwy, jeżeli będzie prześwitywał czarny kolor to się nie przejmuj. kilka cieniutkich warstw załatwi sprawę.

A to wokuł układu wydechowego to jest imitacja brudu?, czy farba się złuszczyła?

 

 

I jeszcze jedno Skyline, odkąd śledzę twoją relację to nie słuchasz prośb kolegów!!!

Do szkoły chodzisz lub chodziłeś i na pewno znasz język polski. Pani na lekcjach uczyła Cię pisać i czytać. To dostosuj się do uwag kolegów i popraw swoją pisownie bo zaobaczysz że następne twoje posty nie będą czytane przez innych z powodu bez obrazy "bezsęsownej pisowni".

Ja czytając twojego ostatniego posta, niewiedziałem o co chodzi. Poprzednich nie czytałem bo tam kompletnie jest wszystko bez sensu i przez to nie chciało mi się tobie odpowiedać na twoje pytanie, ale pomyślałem że odpiszę może chłopak zmieni to i zacznie pisać z przecinkami, kropkami itp.

 

Powodzenia przy dalszej pracy.

Nadal śledzę twoją relację i może przeczytam jakiś twój post jeśli go zrozumiem.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to sam nie wiem, czy udałoby mi się zrobić z tego podwozia coś sensownego... Ja bym chyba całe umorusał błotem, żeby nie wiele było go widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zaczynam najpierw od opowiedzi na temat mojej pisowni .

 

Wiem ze okropnie pisze ,nie daje znakow interpunkcyjnych ale w tym nie jestem zbyt dobry ,a znakow a,c,e,o i te inne z kreskami nie moge uzywac bo mam angielski system i nie moge pisac takich liter . Z posta na post bede sie staral pisac coraz lepiej i stawiac przecinki kropki tam gdzie trzeba . Przepraszam za moja pisownie ale niestety idealem sie nie urodzilem .

 

A teraz co do modelu , podwozie wogole tak nie mialo wyjsc , myslalem ze bedzie znacznie inny efekt , uklad wydechowy mial byc srebny ale jak widac farba sie porozchodzila i mi to wyszedl nawet nie efekt brudu , tak wiec podwozie idzie do Dotu i zostanie na nowo pomalowany czarna farba ale tym razem matowa ,taka jaka jest w nadkolach , a teraz nowe zdjecia z postepami prac .

 

Fotele i tarcze z zaciskami pomalowane juz do konca wraz z uchwytami na kola .

a4d15fb0caf88ed7.jpg

dc21d47f5a7d3d8f.jpg

 

uklad skretny wraz ze sprezynami .

3a4c34d69ae40fed.jpg

 

Nadkola pomalowane czarnym matem mysle ze swietnie mi to wyszlo .

42bce8930406d405.jpg

Ogladajcie i oceniajcie sami . I jeszcze raz przepraszam za pismo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, to podwozie chyba nie musi być szczególnie ładnie zrobione (przynajmniej w modelu tej firmy) bo przecież model nie będzie stał do góry kołami

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyline, tego posta pisałem jeszcze do poprzedniej Twojej wypowiedzi. Wyprzedziłeś mnie z nowym postem o kilka sekund Fajnie, że będziesz malował podwozie od nowa. Na pewno model na tym skorzysta i ty też, czerpiąc z tego dodatkowe doświadczenie Trzymam kciuki za Ciebie i model

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paffko jak zawsze szybszy . Przemek masz racje , czlowiek uczy sie cale zycie i na wlasnych bledach . Karoseria sie moczy w DOT-cie i jutro bede ja wyjmowal wnetrze za bogate nie jest wiec duzo do malowania nie mam ,ale za to duzo detalow jest nad ktorymi trzeba sie skupic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis zadnych postepow nad modelem nie zrobilem tylko co to podwozie wrzucilem do dotu i to wszystko, ale mam maly problem malowalem wczoraj i dzis kokpit czarnym matem bo mi sie spodobal i co przyjde i jest farba wysknieta to robi mi sie taki jakby nalot bialy z farby tego nie da sie zetrzec reka , papierem ani niczym tak jakby farba byla jasniejsza po wyschnieciu ,wczesniej tego nie mialem ale teraz jakos sie pojawilo . Fotki dam puzniej bo cos Fotosik nie chce mi chodzic. Pozdrawiam i czekam na rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebne tarcze nie pasuja ?? myslalem ze beda dobre ze ten kolor moze przypasowac ,a tak to na inne tarcze nie mam pomyslow . Jezeli masz to podaj to sproboje zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.