Jump to content

Mateusz BIS

Members
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Opole

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TO JUŻ OSTATNI TEMAT. PRZESTROGA DLA WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW TEGO DZIAŁU. MODERATOR MANIPULUJE, BO MA TAKĄ MOŻLIWOŚĆ I JEST NIE W PORZĄDKU. NAPRAWDĘ MAM NADZIEJĘ, ŻE ADMINISTRATOR ZAJMIE SIĘ TYM KOLEGĄ. POZDRAWIAM
 2. Nawet nie napisałeś, gdzie temat przeniosłeś. Robisz kolejne błędy. Tak dalej ! Już zrobiłem kopię korespondencji między nami. Tylko zamknąłeś temat, abym nie mógł pisać. Będę pisał kolejne, nie dajesz mi wyboru.
 3. BEZ KOMENTARZA. MAM DOSYĆ TEGO FORUM!!!! NIECH WIEDZĄ MODERATOR ZŁOŻYŁ PROPOZYCJĘ ZAKUPU, KIEDY TEMAT NIE BYŁ ZGODNY Z REGULAMINEM, A POTEM SIĘ WKURZYŁ BO JUŻ TEGO CO CHCIAŁ NIE MÓGŁ KUPIĆ.
 4. Nie masz innego wyjścia, otrzymałeś ode mnie wiadomość, której treści oczywiście nie ujawnię. Wiesz dobrze, że postąpiłeś niezgodnie z regulaminem. Twój post upewnia mnie w przekonaniu, że dotarło do Ciebie, że popełniłeś błąd. Jeszcze raz zrobiłeś coś, czego nie powinieneś. Wszyscy popełniamy błędy, ale do tego trzeba się przyznać. Ja też popełniłem błąd podejmując decyzję o sprzedaży poszczególnych elementów z kompletu, bez podania cen. Nie chciałem skrzywdzić osób, które złożyły zapytania. Ponadto nie było to zgodne z regulaminem i nie chciałem, aby te osoby podejrzewały mnie o prowadzenie np. aukcji poza giełdą. Dokonałem więc wpisu o tym, że podam ceny za każdą rzecz, a Ty ten wpis razem z Tematem usunąłeś, bo nie dogadałeś się ze mną poza plecami wszystkich.
 5. Ze względu na dużą ilość detali w ofercie postaram się zinwentaryzować wszystko i wycenić do środy - czwartku. Rozważam również odstąpienie od tematu, po prostu nie mam zaufania do Moderatora po tym co zrobił. Tak czy owak, dam znać. Pzdr.
 6. Składam oficjalny protest do wiadomości wszystkich zainteresowanych. Temat WYPRZEDAŻ NARZĘDZI KOMPLET został usunięty przez Kolegę BARLOG, ponieważ złożył ofertę i nie została zrealizowana po jego myśli. Powód usunięcia, że nie odpowiadam na oferty z PW. Aby być w porządku wobec wszystkich zainteresowanych, siebie i wobec regulaminu, dopisałem post, że wycenię poszczególne elementy i podam ceny. Dlaczego wcześniej Kolega, który stoi na straży zgodności z regulaminem tego nie zauważył, tylko złożył ofertę licząc na stosowny zakup. FFFEEE! Mam swoje lata i brzydzę się takim zachowaniem. Kto ma władzę i możliwości wykorzystuje to do własnych celów.
 7. Przepraszam za zwłokę, ale trochę miałem obowiązków służbowych. Poniżej parę zdjęć. Pzdr. Reszta informacji na PW
 8. Ładne zdjęcie na pudełku, a w środku pudełka... Szkoda pieniędzy. Nie polecam tego zestawu nawet za darmo. Wiem co piszę, bo leży to pudełko z zawartością w mojej szafce. Przede wszystkim fatalna żywica i bardzo niedokładny odlew. Pzdr.
 9. Solo, nie czepiam się chłopaka. Pracuje na uznanie innych. O ile pamiętam otrzymał nagrodę w Bytomiu. Parę uwag nie zaszkodzi, a z tego co czytam w jego postach wynika, że ma duży dystans do swojej pracy. I to mi się podoba.
 10. Fajne modele. Kibicowałem budowie od początku. Jednak jak patrzę na efekt końcowy skupiam uwagę na detalach, które trochę zakłócają ten efekt. W ex-czechu zielona owiewka. Zdjęcie moje z Bytomia. Drugi model: Jak stoi na warsztacie - to mała uwaga. Jest jeszcze jedna wada tego modelu ( oczywiście producenta ), która mocno zaburza powierzchnię modelu. Dotyczy górnych żaluzji wlotu powietrza do silników. Poniżej zdjęcie oryginału. Myślę, że będzie trudno usunąć tę wadę w tym modelu, ale chyba nie ma rzeczy niemożliwych. Uskok dookoła żaluzji w modelu wygląda bardzo niefajnie. Ogólnie dużo włożonej pracy w budowę modeli i to najważniejsze.
 11. Model ten leży w mojej modelarni od czterech miesięcy. Wyrzucone pieniądze w błoto. Kupiłem w Hobbyeasy. Teraz wiem, dlaczego nikt nie opisuje dokładnie zawartości tego pudełka. BOMI jesteś z Opola - chcesz zobaczyć co zawiera pudło skontaktuj się na priv, podam Tobie numer telefonu. Pzdr.
 12. Może. Zobaczymy, co autor ma na myśli Autorowi zabrakło czegoś, co by przykuło jego uwagę na dłużej, czytając i oglądając relację z budowy tego modelu. I tyle.
 13. Chciałbym zauważyć, że to jest forum i każdy ma prawo wypowiadać swoje uwagi, a inni niech mu nie każą się zamknąć. Jeszcze raz - nie podoba mi się taka robota i piszę o tym. Koledzy podglądają prace innych i jak im się robota nie podoba, to nie piszą krytyki, a ja piszę. Do bani z tak szpachlowanymi modelami, jeżeli nie mają odtworzonych linii podziału i innych szczegółów. Interesuje mnie - w jakim stopniu, to co na powierzchni modelu po szpachlowaniu i szlifowaniu zostało zniszczone, będzie odtworzone. Oczywiście bez żadnych podtekstów i złośliwości.
 14. Może inna skala, jeżeli jest taki problem w 1/48 z Su-27, albo inny model. Są fajnie spasowane modele np. Tamki F-16 - prawie sam się składa i bez szpachli, no może z odrobiną, a cena podobna, no prawie. Pzdr.
 15. Nie w takim stopniu jak w opisywanym modelu. Nie akceptuję tyle szpachli. Szkoda pieniędzy na źle spasowany model.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.