Jump to content

kryspacz

Members
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kryspacz last won the day on January 15

kryspacz had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

Personal Information

 • Location
  Pręgowo, Wolne Miasto Gdańsk

Recent Profile Visitors

454 profile views
 1. Zrób go w trakcie przeprawy przez głęboką, błotnistą przeszkodę wodną - temat kół i gąsienic odpada Zasiadam i podziwiam
 2. A może właśnie wersja "Wrak Race" - takiej jeszcze nie widziałem - to byłby wyzwanie?
 3. Ładnie wyszedł. Brudzenie efektowne, nie przytłacza. Moje jedyne ale: Jagdtigery (zastrzegam swoją szczątkowa wiedzę - nie mój temat ani nacja! 😉 ) to chyba produkt ostatnich miesięcy wojny? Pytanie, czy zdążyłby tak pordzewieć?
 4. Amelinium z jogórdu bedzie OK. Do czego ten zimmerit, do Merkavy, Abramsa czy Type 61?
 5. Do czego jest ta płyta z takim pajęczym stelażem?
 6. I to jest, panie dziejku, szaleństwo Chapeau bas, szykuje się naprawdę mocna rzecz, podglądam i czekam na postępy!
 7. Chyba lepiej, wash bardzo delikatny, na kołach jeszcze nic nie kładłeś? Natomiast nadal niewiele widać na zdjęciach, poza tym, że światło masz centralnie z góry? Jeśli masz ustawienia, powalcz z balansem bieli - tło z tyłu jest kompletnie brązowe, Światło załatwią Ci 2 żarówki za 10 złotych i zwykłe biurkowe lampki: efekt:
 8. kryspacz

  SU-101 1:35

  Bardzo fajny, ale dawaj warsztat tego Stridsvagn'a , to jest czad-samoróbka!
 9. Wersja pierwsza wyglądała świetnie i oryginalnie (to malowanie to fakt, czy fantastyka?), ale faktycznie pokrak zginął pod nim zupełnie, a jest tak brzydki, że aż żal tą sylwetkę zniekształcać 😉
 10. Są to ewidentnie koła lewe, tyle że po błędnej wymianie opony przez ucznia szkoły samochodowej. Albo, wzorem Humvee, Rosjanie odwracają bieżnik, celem uniemożliwienia określenia kierunku przemieszczania się pojazdu po jego śladach
 11. Kalor, jak Ty mnie zaymponowałeś w tej chwili ! 🤩 Wnętrze obłędne, aż żal będzie zamykać! Jaka to skala? Ogniwa do gąsek też produkcja własna, czy to gotowy produkt? Sam wóz kompletnie od podstaw, czy na bazie jakiegoś modelu kartonowego? Koniecznie załóż wątek warsztatowy!
 12. Nie, jest to raczej podobne do otrzymania ZA DARMO instrukcji obsługi od modelu, a potem obrabiania darczyńcy zadu, że skąpa menda całego modelu nie dorzucił.
 13. Ale w czym masz problem? Wszyscy umieszczają tu swoje materiały nieodpłatnie, forum masz darmowe, kopalnia wiedzy za free, ze zdjęciami w jakości wystarczającej na użytek poglądowy i edukacyjny. Jak rozumiem, to ci nie wystarcza, i chciałbyś wejść na czyjeś prywatne konto na serwisach hostingowych i ściągać zdjęcia bezpośrednio, w lepszej jakości, również bez rejestracji i za friko? Klasyczne "dej"... Tak, część starszych wątków padła, głównie przez zmianę polityki hostingu przez photobucket, wątki nadal wiszą, choćby w celu potencjalnego kontaktu z autorem, czy skorzystania z części opisowej.
 14. Kurczę, nie boisz się, że kolejni producenci też się skuszą na Pancyra, i pójdziesz z torbami? 😉 A już serio - cały czas podglądam, podziwiam i przyuczam się! 👍
 15. Efekt rewelacyjny! Dzieje się, a dzieje na tej i tak urozmaiconej bryle. Choć podobnie, mam obawy o kolejne etapy. Przy tej metodzie będziesz jeszcze stosował jakieś filtry, czy tylko miejscowy łosz i pigmenty?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.