Jump to content

kryspacz

Members
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

Personal Information

 • Location
  Pręgowo, Wolne Miasto Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dla mnie bomba. Figurki świetne, z zastrzeżeniem do siedzącego na dachu, ale to już było. Nie przekonywało mnie początkowo malowanie pickupa, ale po doczytaniu o błotnym kamuflaży nabrało sensu.
 2. Fajny pokrak, sam robiłem jakiś czas temu w miarę moich mizernych umiejętności, z przyjemnością popatrzę, jak ktoś go zrobi porządnie https://farm5.staticflickr.com/4781/25994162527_2d1fdbe875_o.jpg&key=84500d8063e30f77eec6fad0e71e78ccc3f97d7b950f21aedcbcb4e287d1b013
 3. A ja z innej beczki, może głupie pytanie - nurtuje mnie czym jest ten pojemnik/wanna z uchwytami na tylnej burcie Abramsów, i czemu zwykle tak niewiarygodnie brudny i pordzewiały? Jakaś osłona wydechu?
 4. A ja wrócę do Webasto - znajdzie się tylko w M1043, czy w każdym polskim Humvee? - pytam pod kątem rozpoczynanego M1025/26 w wersji Gromu-Afganistan, dodawać tam, czy nie?
 5. Scenka prosta i świetna, nie przeładowana, malowanie bomba. Budynek wyrób własny? A skąd pewność, ze to okulary przeciwsłoneczne? Może to niewidomy? 😉
 6. Dość ładne to tło. 😉 O modelu niewiele można powiedzieć, bo go niemal nie widać, wrzuć może nowe zdjęcia z lepszym (jakimkolwiek?) oświetleniem?
 7. Chyba szkoda, że założywszy wątek warsztatowy, nie prowadziłeś... warsztatu? Na forum jest na prawdę sporo fachowców od pancerki, którzy nie tylko chcą, ale i potrafią wspomóc w trakcie budowy. Na szybko, moim niewprawnym okiem: czy lufa nie jest krzywa? nawierciłeś otwór na wylocie? Malowanie mnie nie przekonuje, głównie przez pośpiech. Poniosło Cię z obiciami (sam mam ten problem 😉 ) i rdzą, nie użyłeś za to choćby odrobiny washa. I uwaga do zdjęć: białe jednolite tło zdecydowanie poprawia czytelność zdjęć. Na przyszłość więc: warsztat ma, i na prawdę może, dużo pomóc. Korzystaj z jego dobrodziejstwa
 8. Myślę, że większość obserwujących zna już możliwości i mentalność kolegi Damianosa, najlepiej podsumowane jego cytatem w temacie "Projekt Powidz": "Czytałem ale nie chce mi sie zmieniać niech se bydzie jak jest" , i jeśli komentuje ten wątek, to jedynie dla czystej radości badania natury ludzkiej 😉
 9. Piękna robota, bardzo fajne i oszczędne brudzenie.👍 PS: Zapominałeś o strunach do gitary 😉
 10. Szacunek za temat, bardzo fajna aranżacja, klimat, świetnie odtworzone camo. Stosunek mam emocjonalny - babcia sanitariuszka w Powstaniu, brat dziadka - w nimże poległy, kawaler Virtuti Militari. Dzięki za galerię :)
 11. Zważywszy na efekt końcowy mam wrażenie, że nas kolega troszku trollował, sugerując swoje niewielkie doświadczenie Świetna robota. Scenkę komplementowałem już wcześniej, złożone w całość jeszcze lepsze. Z drobiazgów do poprawy - jak powyżej: lusterka i odstające koło zapasowe, przybrudziłbym też chyba nieco obie rejestracje - odstają o mocno ochlapanego pojazdu.
 12. Płyty świetnie, chyba wystarczy, żeby nie "przedobrzyć". Podzielisz się swoimi kolorami do multicamu? - dobrze to wyszło kolorystycznie.
 13. Kompozycja fantastyczna, gęsto, ale wyważone, figurki świetnie grają z pojazdem, a zieleninka bomba! O jakich kalkomaniach wspominasz, są jakieś do JWK?
 14. Zajefajne, tylko popraw skalę w opisie. Nie uwierzę, że to 1/72... 😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.