Jump to content

kryspacz

Members
 • Content Count

  269
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

kryspacz last won the day on August 12 2020

kryspacz had the most liked content!

Community Reputation

114 Excellent

Personal Information

 • Location
  Pręgowo, Wolne Miasto Gdańsk

Recent Profile Visitors

943 profile views
 1. Bomba, i pojazd, i scenografia. Czekamy na Niemiaszków!
 2. Stary kawał: blondynka na uwagę, że schodzi jej powietrze z koła, odparła"Wiem, ale tylko na dole" Funkcja osłony wyciągarki oczywista - i fajny, niespotykany dodatek
 3. Bardzo fajny, i całość z malowaniem, i detale. Trochę wylazł szw z prawej strony wydechu, i na zdjęciu wygląda na nierozwiercony? Fajne te pół zapasu z przodu to na oponę, z której powietrze owszem schodzi, ale tylko na dole? ;)
 4. Patton bomba, malowanie wyszło świetnie - czuć blachę! Vox populi, vox dei - ja też za Challengerem, będę podpatrywał z zapartym tchem
 5. Obłęd, tak w trakcie warsztatu, jak i w galerii. Chylę beretu...
 6. Bomba! Ależ się tam dzieje! No i skąd Ty bierzesz tyle tych półek?!
 7. Wybacz, ale wygląda to źle, choć do uratowania. Zauważ na zdjęciach wyżej (choćby mój wpis z 20 października) , że ten zderzak jest de facto profilem prostokątnym, pustym w środku i otwartym z dwóch końców. Jeśli nie chce Ci się tworzyć pustego profilu (choć to proste - ja zrobiłem takie same 2 ścianki, zdystansowane na górze i dole cienkim pręcikiem polistyrenu), to chociaż znacznie pogrub ten zderzak.
 8. I do fotografii Niewiele widać na tych kompletnie nieostrych i przepalonych zdjęciach - w trakcie sesji sprawdź, jak wyglądają zdjęcia na komputerze, nie na ekranie aparatu, i popraw głębię/oświetlenie. Focisz świetnym sprzętem, nie ma wymówki by Canonem 77D nie zrobić dobrych zdjęć. Przysłona 2,8 to błąd, prosta zasada: mała dziura-duża głębia, duża dziura-mała głębia. Nie używaj też lampy i trybu auto, jeśli nie masz przyzwoitego zewnętrznego światła - rób w świetle dziennym, jasne pomieszczenie, ale bez bezpośredniego padania słońca. Ad rem: Polska myśl techniczna zawsze
 9. Fajny! Wygląda trochę jak wózki akumulatorowe, które onegdaj jeździły po peronach lub na stoczni
 10. Panowie, mimo świadomości poprzedniej wpadki Mariusza, i mimo że Wasze uprzejmości zawsze ożywczo wpływają na temperaturę dyskusji w wątkach , czuję się niejako uprawniony do złamania tajemnicy korespondencji:
 11. Sztywny drucik florystyczny, ok 1,1mm, nawijany na wiertle 4mm. Ze zdjęć wyszło mi 11 zwojów, i tyle też starałem się odtworzyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.