Jump to content

nurekogorek

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Location
  Fabryka Figurek:)/ Ruda Śląska
 • Interests
  Modelarstwo,Militaria
 • Occupation
  Uczeń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdyby ktoś był zainteresowany jakimś większym pokazywaniem wnętrza i detali Sokoła to mam trochę różnych rysunków z Instrukcji obsługi.
 2. nurekogorek

  MiG-21

  Uzbrojenie rakietowe kierowane pozwala na stosowanie czterech typów pocisków rakietowych : R-3R /produkt 320/, R-3S /produkt 310A7/, R-13M /produkt 380/ i R-55 /produkt 67/. Jednocześnie na samolocie można podwiesić cztery pociski rakietowe R-3S lub R13M lub tylko dwa R-55 na wewnętrznych podskrzydłowych belkach nośnych. Wyrzutnia dla R-13M to APU-13MT Dodatkowo rysunek tego co może zabrać Bis. Powyższe pochodzi z książki Samolot MiG-21 Bis (75A) Eksploatacja uzbrojenia sygnatura Lot 2162/82
 3. Dzięki wielkie za wskazówki. M.
 4. Cześć Czy mógłby ktoś pomóc w sprawie napisów eksploatacyjnych na An-2? Jakie, w których miejscach, krój i wielkość liter? Jakiś dokument normujący to? Wiem, że temat pewnie płynny, bo to w końcu 60 lat używania, ale od czegoś trzeba wyjść. Docelowo trafią na AN-2 z 42 el z Bemowa kamuflaż Meduza, skala 1:1 czyli prawdziwy samolot. Pozdrawiam! Michał Wajnchold
 5. nurekogorek

  Su-7/20/22

  Pytałeś o KMGU których nie ma to dostałeś info że są zasobniki KGMU - popularny czeski błąd. Tejsy są i są nawet widywane pod skrzydłami Suk.
 6. nurekogorek

  Su-7/20/22

  Jak już to KMGU!!!
 7. Cześć Fajna robota. Gdybyś potrzebował jakiegoś detalu i rysunku to pisz. Postaram się pomóc. mam trochę literatury eksploatacyjnej do i dostęp do dwóch Su-20. Michał
 8. Niestety modele mają nietypową skalę - 1:1 stąd potrzeba posiadania wzorów z których da się zrobić szablony.
 9. Poszukuję wzorów liter i cyfr używanych do malowania numerów rejestracyjnych na drzwiach i tyle polskich pojazdów wojskowych. Nie bardzo mam pomysł w jakich dokumentach lub książkach tego szukać. Pomożecie?
 10. Panowie S-75, S-125 i S-200 (a i pewnie rakietowcy z DZ też) strzelały regularnie co roku w Związku Radzieckim na poligonie w Aszułuku po 1990 strzelania są robione w Ustce (poza S-200 - to jest niezłe od prawie 30 lat nasi nie strzelali tą rakietą). Fakt że nie każdy dywizjon strzelał tak jak obecnie też nie wszystkie jednostki strzelają w jednym roku.
 11. Gdybyś potrzebował inspiracji co otworzyć lub jak to wygląda w rzeczywistości, mam opis techniczny płatowca Mi-24W z dokumentacji eksploatacyjnej z ciekawymi rysunkami.
 12. Nietrafiona ironia. Od lat już to co na obrazku nie reprezentuje żadnego majestatu, bo jakiś głupek zdecydował o wstawieniu sprawnego samolotu "w krzaki", skąd zapewne nigdy już nie odleci. Powinien iść do pierdla za swoje decyzje. Wyrzucono Twoją i moją kasę w błoto. Mógł bezpiecznie latać, bo to żaden latający złom nie był.
 13. Ciekawe jakie to przyczyny... Jak coś to jeszcze raz - mam tegoroczną sesję Osy na plaży.
 14. nurekogorek

  Lim-2/MiG-15

  Mam pytanie, czy ktoś z was zdejmował z LIMa osłonę kabiny? Jeśli tak to czy można poprosić o krótką instrukcję jak to zrobić, żeby nie narobić szkód.
 15. nurekogorek

  MiG-21

  Poszukuję instrukcji eksploatacji i obsługi płatowca MiG 21MF w wersji polskiej (o ile takowa istnieje). Bardzo proszę właściciela o kontakt na prv.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.