Jump to content

Stojkovic

Members
 • Content Count

  2,725
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Stojkovic

 1. Szkoda, że nie pomalowałes desek na pace i nie zróźnicowałes nieco plandeki kolorystycznie, ale biorę poprawkę na pierwsze kroki modelarskie. Całkiem niedawno popełniłem ten model - opinie były podzielone
 2. Daj na jednolite tło, bo trudno ocenić dzieło.
 3. Mam go na składziku, więc z ciekawości zaglądne raz na jakiś czas.
 4. No to teraz już będzie z górki. Z tego co pamiętam, jak am robiłem ten model to że niektórym nie schodziły się gęsi tzn. brakowało 1/2 ogniwa i powstawała przerwa w gęsiach.
 5. Jak juz pisałem siatki maja sens wtedy, jak jest roślinność. Bardzo fajny model!
 6. Dla mnie cała zabawa z siatką ma sens gdy dodasz jeszcze jakieś krzaki lub gałęzie dla kamuflażu.
 7. Narzeczoną miałeś w 2012... rozumiem, że u Ciebie nic się nie zmieniło?
 8. Wznawiam powoli prace przy Scudzie. Najpierw zaległości:
 9. Z eBay trzeba się uzbroić w cierpliwość. Na razie idzie Ci bardzo fajnie.
 10. Jadę na urlop tygodniowy, więc będzie czas nieco odpocząc od tego modelu - przychylam się do tego żeby zapuścić nieco dissolved putty w szpary po bokach a na dile wkleic kawałek hipsu bo rzeczywiście potężne niedomiarowanie jest tych elementów. Może odchudze też te zawiasy bo blaszki wklejone na oryginalne gluty i chyba za bardzo odstają.
 11. Tu musiałbym zrobić od podstaw bo było jeszcze gorzej. Tam jest przecież klapa i jakoś musi się otwierać. Tu się nie zgodzę że jest źle. Nie mogę zaszpachlowac A krzywe elementy by trzeba od zera robić.
 12. Zapowiadanych prac ciąg dalszy. Na początku musiałem się uporać z detalem gaśnicy. Na dole w trakcie obrabiania a powyżej oryginalny element Dragona bez obróbki. Po odpowiednim oszlifowaniu do "zola" można było gasnicę umieścić na swoim miejscu: Następnie wziąłem się za zawiasy skrzyni, które w wersji Dragona były tragiczne Następnie całość została przyklejona do tylnej sekcji pojazdu:
 13. Ogarnąłem jedną ze skrzyneczek. Najbardziej upierdliwe jest usuwanie detalu Dragonowskiego by móc zastąpić go lepszym z blaszki. Niektóre miejsca są ciężkie do szlifowania by nie zepsuć i tak marnego detalu. Teraz zabieram się za kolejne.
 14. Elementy aluminium - ak x-treme aluminium Zielony - Russian Green od AK Rdza - dark track kolor baza, potem pigmenty Mig rdzawe. Inne kolory to wybrane farby lifecolor jakie wpadły pod rękę.
 15. Nie wiem jak to na Podlasiu, ale się domyślam, że tak powstaje duch puszczy....
 16. Prawdopodobnie tak właśnie się stanie.
 17. Silnik zrobiony - myślę, że nie najgorzej sie prezentuje. Bez ramy:
 18. Każde foto przyjmę z wdzięcznością.
 19. Tak bedzie malowane, żeby coś było widać na silniku. Sam silnik sądze że raczej wątpie...
 20. Mam nadzieję, że cudów się po mnie nie spodziewacie...
 21. Nie mam zbyt dobrych fotek okablowania tego silnika, ale w ramach ćwiczeń czemu nie...
 22. Prawdopodobnie będę robił synchronicznie i będę porównywał co się da i czy jest sens. Na ten moment najistotniejsze jest, by się posuwać do przodu systematycznie.
 23. Sam na ten moment jeszcze nie wiem jaka będzie koncepcja i czy czasami nie będzie eksperymentu z przeszczepem ramy wraz z silnikiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.