Jump to content

Suchy6

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Inowroclaw
 • Interests
  stara muza
 • Occupation
  Sklepowy
 • Website
 1. Witam. Szukam odpowiedników farb lifecoloura w farbach tamiyi. Numery farb lifecoloura: UA 410 UA 223
 2. Witam. Czy wie ktoś może jak używać i jaki efekt daje to : http://www.martola.com.pl/pl144/produkty35049/desert_sand_200ml_
 3. Lin niestety nie będzie, zamówienie poszło. Foty wstawie jak dojdzie.
 4. Dobra wielkie dzięki za te podpowiedż myślałem że rużnią się tylko szczegółami, ale jeśli tak to zamówie hobby bosa. Jedno pytanie lufa którą przedstawiłem jest OK.
 5. Tak. Wedle możliwości i materiałów zdjęciowych będo go przerabiał. Poprostu mam na stanie Tamyie, a chcę ją zrobić w polskim malowaniu.
 6. WITAM! To mój pierwszy model współczesnej panceki, więc proszę o wyrozumiałość. O pierwowzorze słów kilka. Czołg LEOPARD 2 został opracowany przez firmy Krauss-Maffei i MaK w końcu lat 70. Czołg jest zbudowany w układzie klasycznym: przedział kierowania umieszczony jest z przodu (kierowca po prawej stronie), bojowy w środkowej części, a napędowy z tyłu kadłuba. Uzbrojeniem podstawowym czołgu jest gładkolufowa armata kalibru 120 mm Rh-M-120 firmy Rheinmetall, z zapasem 42 pocisków, wyposażona w osłonę termoizolacyjną i przedmuchiwacz. Armata jest stabilizowana w dwóch płaszczyznach z
 7. Wie może ktoś gzie moge znaleźć taki model w 1:35.
 8. Powodzenia sam niedługo wchode se swoim strajkerem, ale 1:35. Pozdrawiam.
 9. Można będzie dołączyć ze strykerem w Grudniu?
 10. Mógłbyś wrzucić na forum fotkę instrukcji malowania? Jeśli chodzi o różne tobołki to polecam zestaw The Legends. Pozdrawiam Piotrek.
 11. Wielkie dzięki za odpowiedź. Na przyszłość będe pamętał o znaku zapytania. : Pozdrawiam Piotrek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.