Jump to content

KPaweł

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Bristol

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A z resztą, co mi tam. To ten post mnie po prostu poraził...
 2. Za dużo bełkotu żeby się do tego ustosunkowywać. To co napisałem jest raczej oczywiste. Przekrój dyszy jest dostosowywany do prędkości i wysokości lotu. Nie mam ani czasu ani ochoty żeby dyskutować z aluzjami jakoby indywidualne przymykanie dysz mogło poprawiać manewrowość samolotu. Pozdrawiam!
 3. Maksymalne wykorzystanie zdrowego silnika? Wektorowanie ciągu? No błagam... Przekrój dysz, tak samo jak przekrój kanałów dolotowych do silnika jest po prostu elementem optymalizacji działania silników zależnie od prędkości i wysokości lotu. Pozdrawiam!
 4. Przepiękna maszyna. Nie mogę się doczekać kiedy będzie dostępna.
 5. Dokładnie. A te małe matryce mają zaletę w postaci dużej "głębi ostrości' co się przydaje w fotografowaniu modeli. No ale trzeba używać statywu zwykle... Pozdrawiam!
 6. Dzień dobry! Drogi arthus, czy dopuściłeś w swoim rozumowaniu możliwość że _OldMan_ zna te wszystkie "mundrości" w temacie fotografowania i podjął świadomą decyzję? Pozdrawiam!
 7. No cóż, to są niuanse, nie każdemu pewnie robią różnicę, ale opinie wyrażane w ten sposób są dużo mniej arbitralne i nie sprawiają wrażenia że wyrażający je powołuje się na jakiś wyimaginowany autorytet...
 8. Nawiązując do ostatniej dyskusji, w Twojej wypowiedzi jak zwykle zabrakło: "moim zdaniem" albo "myślę, że..." To by naprawdę pomogło usunąć niepotrzebne emocje. Pozdrawiam!
 9. Cała ta myśl zalatuje mi trochę masochizmem... Przy tylu wspaniałych, w sumie nie takich drogich zestawach dostępnych na rynku. No ale najważniejsza jest zabawa. Pozdrawiam!
 10. A jak "gąsienica" miałaby się poruszać względem kadłuba, skoro jest zlepiona do kupy błotem? Chyba nie bardzo ogarniam ideę tego czołgu...
 11. Jeżeli jeszcze aktualne to proszę dane do przelewu na priv. Pozdrawiam, Paweł
 12. Rasowa maszyna. Brawo! Pozdrawiam!
 13. W zacytowanym przeze mnie fragmencie twojego posta: co w dosłownym tłumaczeniu znaczy że w przypadku delty cała jej powierzchnia jest kadłubem. Stąd pytanie. Skoro cały samolot jest kadłubem, to chyba trudno w nim wyodrębnić skrzydła od kadłuba. Czy to wystarczająco jasne wytłumaczenie?
 14. Możesz to jakoś rozwinąć? Dlaczego w układzie delty trudniej wyodrębnić skrzydła od kadłuba?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.