Jump to content

PrzemoL

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Poznan
 1. Świetny model, porządnie wykonany. Błędy wymiarowe pewnie na żywo niezauważalne.
 2. Podwozie wygląda na ładnie zdetalowane, będziesz dorabiał jakieś instalacje tam na dole?
 3. Pewnie stosowali filtry UV
 4. Fajna koncepcja dioramy, i nieźle wykonany model. Ja zwróciłem uwagę na elementy boomu (masztu) tzn ta mniejsza część w miejscu wysuwu z większej nie jest w kolorze maszyny tylko czarna. Duży plus za hydraulikę, brakuje tylko rurek do zamków na siłownikach a co do ilości węży to powinny być po dwa na siłownik Na jednym zdjęciu wydaje mi się, że masz coś na tłoczysku siłownika jeżeli tak to usuń to obicie. Te elementy nie mogą być zniszczone. Pozdrawiam.
 5. Wygląda na to, że Cougar 4x4 Pandy jest 6 mm za wąski lub 4.2mm.
 6. Wygląda na to, że Cougar Meng'a ma błąd w długości
 7. Może napisałem za ogólnie. Chodzi o lewą stronę, drążek kierowniczy wchodzi w ale obudowa może mieć też kształt ośmiokąta Może zależy od rocznika sprzętu, jakaś modyfikacja w układzie kierowniczym.
 8. Witam. Po drugiej stronie też znajduje się taka obudowa jak ta zaznaczona (czerwona krecha) na moim zdjęciu, tyle, że można wybrać jeden z jej dwóch typów. Na teraz nie mogę wykminić od czego to zależało. Ktoś pomoże?
 9. PrzemoL

  "klakierstwo"

  Temat jest o klakierstwie, moja odpowiedź też, a Ty piszesz o merytorycznym komentarzu. Staram się czytać wszystkie wątki z każdego działu i nie mam problemu jeżeli wątek ma np. 20 stron ale na temat, a nie takie gdzie 3\4 zajmują wpisy typu podanego wcześniej.
 10. PrzemoL

  "klakierstwo"

  I przez te ochy marnują Twój, mój czas wykopując cuda wianki z datami nawet sprzed kilku lat.
 11. Opony możesz wsadzić do zamrażalnika, guma stwardnieje, będzie ją łatwiej obrabiać. Obrałeś trochę skomplikowaną kolejność składania, teraz mając podoklejane mniejsze elementy do pod i nadwozia (przy ich złym spasowaniu) utrudnią one obróbkę niedoróbek.
 12. Świetnie że masz s3, pewnie jak kupisz s5 to będziesz mógł robić zdjęcia w próżni.
 13. Jak już robisz zdjęcia lodówką to uchyl drzwi, może światło ze środka doświetli model.
 14. PrzemoL

  vxvx

  Masz wykruszony narożnik ściany przy parapecie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.