Jump to content

Grzegorz Stróżek

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

164 profile views
 1. Kiedyś, dawno temu był do kupienia model z vacu f-my S-Model.
 2. Wreszcie temat ruszył o którym słyszałem już parę lat temu. Miał być plastik, żywica i blachy. A jak będzie teraz to się okaże.
 3. Lepiej lub gorzej, ale są pomalowane. Ale chyba lepiej przyjrzeć się temu co wydobyto z ziemi i wyrobić sobie swój własny pogląd.
 4. Rozumiem, że jak pomalowałeś Pale Blue Grey, to model będzie w malowaniu rumuńskim.
 5. Nie bardzo rozumiem co masz na myśli - bo klapy wewnątrz jak i na zewnątrz malowane były srebrzanką za wyjątkiem listwy, która malowana była w kolorze płatowca tj.środkowy i zewnętrzny segment.
 6. Przyklej do płozy dla pewności element fototrawiony co jest na blaszce, jak nie chcesz jej jeszcze przyklejać. Ja bym płozę przykleił na końcu - też mi się urwała, ale teraz leży bezpiecznie w pudełku i czeka...
 7. Radzę odciąć płozę ogonową, bo na 99% ona się urwie przy dalszych pracach nad modelem.
 8. I bardzo dobrze - zdrowie najważniejsze. W necie są setki zdjęć Łosia na niemieckich złomowiskach i nie tylko - można sobie podpatrzeć to i owo.
 9. Sugerowałbym raczej obejrzenie zdjęć, a nie wzorowanie się na reklamówkach IBG.
 10. Jakbyś się przyjrzał obu zestawom, to byś zauważył, że ACE jest kopią Parta. Trochę odjęto, trochę dodano i wytrawiono. pzdr Grzegorz
 11. Proponuję rozejrzeć się po kwiaciarniach, albo sklepach z pasmanterią (dodatki krawieckie), mają bardzo fajny asortyment z naszego punktu widzenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.