Jump to content

Grzegorz Stróżek

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź
 1. Lepiej lub gorzej, ale są pomalowane. Ale chyba lepiej przyjrzeć się temu co wydobyto z ziemi i wyrobić sobie swój własny pogląd.
 2. Rozumiem, że jak pomalowałeś Pale Blue Grey, to model będzie w malowaniu rumuńskim.
 3. Nie bardzo rozumiem co masz na myśli - bo klapy wewnątrz jak i na zewnątrz malowane były srebrzanką za wyjątkiem listwy, która malowana była w kolorze płatowca tj.środkowy i zewnętrzny segment.
 4. Przyklej do płozy dla pewności element fototrawiony co jest na blaszce, jak nie chcesz jej jeszcze przyklejać. Ja bym płozę przykleił na końcu - też mi się urwała, ale teraz leży bezpiecznie w pudełku i czeka...
 5. Radzę odciąć płozę ogonową, bo na 99% ona się urwie przy dalszych pracach nad modelem.
 6. I bardzo dobrze - zdrowie najważniejsze. W necie są setki zdjęć Łosia na niemieckich złomowiskach i nie tylko - można sobie podpatrzeć to i owo.
 7. Sugerowałbym raczej obejrzenie zdjęć, a nie wzorowanie się na reklamówkach IBG.
 8. Jakbyś się przyjrzał obu zestawom, to byś zauważył, że ACE jest kopią Parta. Trochę odjęto, trochę dodano i wytrawiono. pzdr Grzegorz
 9. Proponuję rozejrzeć się po kwiaciarniach, albo sklepach z pasmanterią (dodatki krawieckie), mają bardzo fajny asortyment z naszego punktu widzenia.
 10. Przyleciał o 12:03 z Płowdiw... aby zabrać Mi-24 do Senegalu A o 15:50 odlecał
 11. Może z tych blach coś się przyda: http://www.jadarhobby.pl/part-s48156-f16d-block-52-jastrzab-148-p-27626.html?manufacturers_id=10 http://www.jadarhobby.pl/part-s48157-f16d-block-52-jastrzab-uzbrojenie-148-p-27627.html?manufacturers_id=10
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.