Jump to content

Smokepsv

Members
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Smokepsv

 1. Cześć Mam następujące pytanie: 1. Czy z tego zestawu Bf109g10Revell można zrobić Bf109G14 albo Bf109G4 do tych kalkomanii ? 2. Jeżeli tak to co i skąd trzeba przeszczepić ( najlepiej po taniości )?
 2. "Pismo techniczne wymiary" może taka fraza coś Tobie pomoże.
 3. A nie jest tak że jakiś zawór wzbudza sprężarek kiedy ciśnienie spadnie minimalnie ponizej max?
 4. Znana jest tego przyczyna, a nazywa się adblock.
 5. A może wystarczy tylko go odkurzyć i umyć detergentem😀, a nie wymyślać koła od nowa.
 6. Poczekaj trochę bo jeszcze komuś się coś przypomni.
 7. Pewnie to nie to, a ja się kompletnie nie znam ale posta można nabić. https://www.youtube.com/watch?v=lHqzuxR60b8
 8. Smokepsv

  do usunięcia

  Dział Samoloty i Śmigłowce ->[WARSZTAT]-> Zadajemy pytania dostajemy odpowiedź.
 9. U mnie model na zdjęciach widać.
 10. Angielskojęzyczne kanały mają jeden wielki minus. "Miriady" niepotrzebnych minut gadania przez nos a tym jak otwiera się np pudełko. Dlatego Paul Budzik jest the best krótko zwięźle i na temat a Flory etc odpadają. W ogóle filmy kręcone na żywca bez nawet minimalnie nakreślonego scenariusza są męczące.
 11. Ktoś tu polecał coś takiego??
 12. Chyba całkiem nieźle płacą Tobie w tym mojehobbi:/
 13. Smokepsv

  Aerograf cz.2

  A opcja najtańsza nie będzie SAL parcel?
 14. Free Flow Powder od Dentsply Sirona nie jest dostępny w Polsce ( nawet w polskim dentsply nie wiedzą o czym rozmawiamy). Ja jako zamiennika używam żywicy Vertex. Czy ma podobne właściwości? I tak i nie. CA nie twardnieje po dodaniu, a wręcz wiązanie się wydłuża i muszę psikać przyspieszaczem. Tworzy na tyle "elastyczną" spoinę czy warstwę, że przy ryciu linii nie wykruszą się.
 15. Ale Dekoralem i Sigma to chyba ściany można malować? I w mieszalnikach to receptura jest na min 5 litrów a najlepiej to na 10 litrów? Chyba że to o inne farby chodzi tych firm.
 16. Cale swoje siły rzucili na tą lubelska placówkę i zabrakło zwykłych listonoszów moje przesyłki przyszły też dopiero teraz a cyrklowałem żeby je mieć miedzy świętami a sylwestrem.
 17. Może pozostałe 108 klawiszy ? 😛
 18. Czy można dodać przycisk "szybki powrót do nagłówka strony" ?. Przy postach z tysiącami zdjęci czasami palec boli od skrolowania.
 19. To nie jest "To nie jest KRZYK. To jest KRZYK". To jest "To nie jest KRZYK. To jest KRZYK".
 20. To nie jest krzyk. To jest KRZYK. A no tak zapomniałem:/
 21. W takiej sytuacji wchodzi moderator cały w bieli a Ty mu wyjeżdżasz: - Nielisz -Cyców -Niemce a nie to do innej sprawy się tyczy. Ty mu wyjeżdżasz: - scal moje posty i cyk wszystko naprawione.
 22. Pasteur przewraca się w grobie . Ponad sto lat badań nad szczepionkami to nic w porównaniu z 2 artykułami w internecie . Ale to nie miejsce na takie pogadanki.
 23. Może google tłumacz tak przetłumaczył japońską instrukcje
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.