Jump to content

johnrambo

Members
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pomogę , plecak to Molle II Rifleman Large Rucksack - dostępny tylko w 2 kolorach : woodland lub 3 Color Desert Pattern. Sam samochodzik chyba najlepszy z dotychczasowych ze stajni makinena.
 2. Super, dziękuję za wskazówki co i jak, ale mała nieścisłość skąd w ZSRR mieli kolory: nato black i nato braun ?
 3. Lepiej z beczkami , można dłużej pojeździć
 4. Po prostu piękny :) , ale te uchwyty na masce to na cieńsze można by było wymienić- te wyglądają topornie przy wycieraczkach.
 5. johnrambo

  Aerograf cz.2

  W sobotę nie poszło mi dobrze, pierwszy raz użyłem Mr.Hobby PB Platinium 0,3 + Adler 5000. Malowałem (mr. hobby seria C, H) wężyki zielone i brązowe na piaskowym- wszystko później poprawiałem piwatą . Chińczyk maluje wręcz idealnie - rozpyla delikatną mgiełkę bez problemu za każdym razem, natomiast ten P.Boy ma strasznie duży rozprysk i nie udało mi się wyregulować poprawnie (kombinowałem na róże sposoby z ciś, rozcień. farb - ale nie trafiłem na wł. ustawienia) . Może ktoś ma jakieś gotowe wskazówki dot. ciśnienia i czy ten zawór pod aerografem ruszać ?
 6. Ok, tylko Musisz się zdecydować czy właz kierowcy jest otwarty czy zamknięty (wiem, silnik).
 7. Aż za dobrze chyba wyszło - spaw po bokach z tyłu wszedł na zimmerit
 8. johnrambo

  Aerograf cz.2

  Dziękuję - zgodnie ze wskazówkami - udało się
 9. johnrambo

  Aerograf cz.2

  Proszę o pomoc : jak wyczyścić (osuszyć ) zaparowany przeźroczysty filtr przy reduktorze ? Czy da się to odkręcić ? (próbowałem - ale nie idzie)
 10. Super - tym bardziej, że w JWK taki dokładnie oglądałem z każdej strony - więc teraz łatwiej sobie przypomnieć . Podobają mi się dodatki - zwłaszcza butelki PET. Jedyne moje uwagi dot. osprzętu na masce oraz i broni - są zbyt matowe. Obok dla porównania stał Honker Skorpion czy jak mu tam - można było poczuć się zażenowanym... ogólnie chłopaki są zadowoleni z Hummve. Ładny coin - numerowany ?
 11. Była aluminiowa lufa w zestawie ? Niektóre mają, a inne nie...
 12. Takie coś wyjdzie, jeszcze czarnego nikt nie popełnił (fot. z ebay.)
 13. Aktualnie od kilku modeli używam Proskit PM-396K - a wcześniej różne złomy się zdarzały- te są ok. Jest szpic, można precyzyjnie od ramki odciąć, do tego sprężyna, więc same się rozwierają. Oczywiście nie tnę nimi ramek na kawałki, żeby się nie tępiły - od tego mam stare.
 14. Witam, oto moje 5 groszy (zbieżne z Waszym) . Nabyłem nowy kompresor Adler Ad-5000 (z butlą 3l.) i lipa ogólnie wyszła (poprzedni kompresor- taki mały membranowy) - w zasadzie działa bez przerwy przy ok 2-2,5 BAR, grzeje się przy tym bardzo. Mam pytanie czy większy zbiornik zmieni coś ? Czy po prostu tak ma być i tyle .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.