Jump to content

johnrambo

Members
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. johnrambo

  Aerograf cz.2

  Dziękuję - zgodnie ze wskazówkami - udało się
 2. johnrambo

  Aerograf cz.2

  Proszę o pomoc : jak wyczyścić (osuszyć ) zaparowany przeźroczysty filtr przy reduktorze ? Czy da się to odkręcić ? (próbowałem - ale nie idzie)
 3. Super - tym bardziej, że w JWK taki dokładnie oglądałem z każdej strony - więc teraz łatwiej sobie przypomnieć . Podobają mi się dodatki - zwłaszcza butelki PET. Jedyne moje uwagi dot. osprzętu na masce oraz i broni - są zbyt matowe. Obok dla porównania stał Honker Skorpion czy jak mu tam - można było poczuć się zażenowanym... ogólnie chłopaki są zadowoleni z Hummve. Ładny coin - numerowany ?
 4. Była aluminiowa lufa w zestawie ? Niektóre mają, a inne nie...
 5. Takie coś wyjdzie, jeszcze czarnego nikt nie popełnił (fot. z ebay.)
 6. Aktualnie od kilku modeli używam Proskit PM-396K - a wcześniej różne złomy się zdarzały- te są ok. Jest szpic, można precyzyjnie od ramki odciąć, do tego sprężyna, więc same się rozwierają. Oczywiście nie tnę nimi ramek na kawałki, żeby się nie tępiły - od tego mam stare.
 7. Witam, oto moje 5 groszy (zbieżne z Waszym) . Nabyłem nowy kompresor Adler Ad-5000 (z butlą 3l.) i lipa ogólnie wyszła (poprzedni kompresor- taki mały membranowy) - w zasadzie działa bez przerwy przy ok 2-2,5 BAR, grzeje się przy tym bardzo. Mam pytanie czy większy zbiornik zmieni coś ? Czy po prostu tak ma być i tyle .
 8. Naprawdę brud jak prawdziwy - jedynie matowe okna zdradzają, że to plastik. Pozdrawiam
 9. Wow ! rewelacja - jedyna kicha to zapięcia w otwartej skrzynce.
 10. Fajny, zastanawiam się nad zakupem- ale chyba trochę przeróbek jest z pudełkowego do polskiej wersji ? Może jest jakaś lista zmian do wykonania ?
 11. ciemno tam i zwykle widać tylko kierowcę- myślę, że figurka kierowcy wystarczy pod warunkiem, że pozostałe włazy będą zamknięte (ciemno).
 12. Super malowanie, świetnie dobrane kolory. Co do tego zdania : "malowanie proponowane w pudle to Paradówa" to mam wątpliwości nie wydaje mi się, że by obecnie Rosjanie ( czy kiedykolwiek ? ) malowali całe pojazdy na paradę inaczej niż zwykle. Nie udało też mi się znaleźć innego malowania Kamaza Tajfuna niż zielone, ale być może takie jest ( gdyby ktoś znalazł fotkę to z chęcią zobaczę, bo mam ten model w przyszłym miesiącu w planie). Koła Zostawiasz z pudełka czy jakaś żywica będzie ? Pozdrawiam. Ps. szkoda,że nie ma warsztatu z Kamaza, bo zainteresowanie jest...
 13. Jednak nabyłem sobie do małych przeróbek tego z Deagostini. Ponadto dziś miałem okazję na żywo pooglądać wyrób Trumpetera 1/16 i tu .....ogromne rozczarowanie, wygląda jak przeciętny model 1/35. Nie znajdziemy tu pięknych spawów, faktur odlewów jak np. w modelach 1/35 Asuka , Tamiya czy najnowszych produktów od Meng lub Takom. A może za dużo sobie wyobrażałem czekając na ten model ?
 14. A dlaczego Uważasz, że koła są od H-T ? Nie jestem pewny, ale koło USA jest na 6 śrub, a Hitlerowskie ;) na 8. -więc inny rozstaw śrub itp. - pewnie nie pasuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.