Jump to content

johnrambo

Members
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Luf Rb nie ma ponad rok - dziwne popyt duży, a towaru nie produkują już ?
 2. Model nowy, brakuje części zaznaczonej na instrukcji nr 25. Cena 70 zł. Na pudełku jest 1986 rok - więc chyba pierwsza edycja .
 3. Ja malowałem swojego t-55 Tamiya XF 51 - ale ten kolor strasznie dziwny jest i poszedł do mycia. Później zastosowałem A. mig 056 i ten jest fajny, bo takich zielonych ruskich to u nas nigdy nie widziałem .
 4. Nie ma już, ja u siebie nie miałem - napisałem do Menga i dostałem odp. - że był tylko na początku.
 5. Ale co Masz na myśli "Może ktoś mógłby mi na tej fotce wskazać gdzie one się znajdują? " ?
 6. Gogle bez przeźroczystej szybki nie przejdą w tej skali.
 7. Kurcze jakoś dziwnie wyszło to malowanie, wydaje mi się, że malowanie trzeba będzie dokończyć :) . Potencjał jest ale jakiś wash, cieniowanie by się przydało na to wszystko.
 8. Kurcze - niby taki zacofany kraj, a modele dobre jakościowo wypuszczają co miesiąc i jeszcze fotki wysłałą . Zdumiewające
 9. Sprawa malowania nie jest oczywista - ja przechodzę z mr.hobby i tamiyi na migi - czyli zupełnie odwrotnie . Trzeba tylko mało rozrabiać i mocno rozcieńczyć. Warto chociaż spróbować dla samego siebie, bo dostępność kolorów i powtarzalność oraz w miarę dokładne dawkowanie dzięki butelce jest naprawdę komfortowe.
 10. Super porównanie, dziękuję , bo mam pomalowaną podkładem Tamiyę i ...czekałem co dalej zrobić. Jestem mocno rozczarowany Trumpeterem :( i zarazem podziwiam Japończyków.
 11. Model umyty, uzupełniłem kilka spawów, czasami widzę, że niektórzy w zaznaczonym miejscu dają przewód do reflektora - czy to jest prawidłowe ?
 12. Kurcze, cała ciężka praca inżynierów z Chin poszła w p....u . Po tym całym wygładzeniu wyszła Tamiya czy jednak trochę lepszy będzie ?
 13. Ja używam zmywacza do farb akrylowych Wamod ( spr. ostatnio już 3 razy - t-55, Mausx2) i jest OK (aerografem oszczędniej wychodzi niż nakładanie pędzelkiem), wszystko schodzi , próbowałem też alkoholem izopropylowym to bardzo słabo schodziło ( mr.hobby C) i tak w kóncu Wamodem musiałem się wspomóc.
 14. Nie jest zły - wygląd prawie jak Tamiya, a i tak wszystko zależy od malowania na końcu. Z łatwych rzeczy : możesz z drutu zrobić uchwyt jak w prawdziwym
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.