Jump to content

johnrambo

Members
 • Posts

  179
 • Joined

 • Last visited

Reputation

23 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TAW - Znalazłem tylko jedno zdjęcie ale opisane: Operation Atlantic Resolve June 16, 2015 in Tapa, Estonia. Wydaje się, że to ta sama miejscówka, z tyłu droga, czołgi , hummer., tylko czołgista inny.
 2. Panowie to żarcik taki tylko , model jest piękny jak widać bez tych dodatków po prostu.
 3. Kolego TAW zdradź proszę który to, bo tak przeszukuję po nazwach wł. czołgów i coś mi słabo idzie.
 4. Piękny po prostu, drogi model, kupa blach, żywić, konwersji i oto efekt
 5. Planują kupić m1a2 sep v3, chyba nie ma takiego jak na razie, są poprzednie sep v2.
 6. johnrambo

  Polskie Abramsy

  Chyba SEP V2 - zaraz zabraknie w Polsce Abramsów 1/35 ?
 7. Na polu pozostały dwa: Voiio i RFM 5029 , niestety tego pierwszego nie mogę znaleźć nigdzie u nas do kupienia
 8. johnrambo

  Polskie Abramsy

  Hm. no tak Leo2 które posiadamy są lżejsze - ale przestarzałe w stosunku do najlepszych. Wszystkie współczesne dobrze opancerzone czołgi będą obecnie ważyć w okolicach 70 ton i pewnie będzie coraz więcej. T-72 w europie już się raczej nie przydadzą - a przynajmniej w takich wersjach jakie my mamy- M1 - tu nawet nie ma co modyfikować, bo to bez sensu. Może nasze t-72 i pt-91 sprzedamy gdzieś do afryki ? A K2 PL na tą chwilę nie istnieje, żeby zacząć i zakończyć ten projekt potrzeba z 5-10 lat co najmniej ? A produkcja kolejne 5-10 ? Nasz przemysł zbrojeniowy nie istnieje przecież - co pokazały Kraby i lufa do t72 . Nasze będą w kamuflażu czy zielone ?
 9. O skończony w końcu, trochę to trwało - ale ja też się grzebię zawsze, 15 lat temu to się model robiło z malowaniem w 3 dni . Antena i tłumik, mi się nie podobają rejestracje. Ale nie zmieniaj za dużo, kup następny i pamiętaj, że to ma być przyjemność . A tymczasem patrz sobie na niego na półce i po cichu wrrruuummm wruuumm...
 10. Dziękuję Koledzy - a ten VOIIO - to pierwsze słyszę o takiej firmie - to coś w miarę ok ?
 11. Drodzy Koledzy, mamy 2021 rok trochę Abramsów przybyło w ostatnich 10 latach - czy RFM 5029 będzie ok ? Tak ogólnie , bez jakiejś konkretnej wersji czy jednak jakiś inny jest zdecydowanie lepszy ? Dziękuję za pomoc z góry
 12. Ew. Molotow chrome - marker, tylko uważaj bo różne grubości.
 13. Po pokryciu połyskiem bezbarwnym zrobił się prawie czarny albo mycie albo rozjaśnię, poczekam tylko, aż miną upały.
 14. Enten działaj - szkoda czasu, życie szybko leci Spojrz na Robertmodelarz - co tydzień ma gotowe dwa modele. Ja już mam Wiesla 1/16 który czeka .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.