-
Liczba zawartości
65 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Pliki
Kalendarz
Blogi
Zawartość dodana przez Pstryk
-
https://exito.sklep.pl/pl/p/Przedsprzedaz-Eduard-R0019-148-P-51B-Mustang-Royal-Class-Edition-Dual-Combo/70748?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwq86wBhDiARIsAJhuphmV2eEpg14kqVxRM1H_t8qblCEdQJazlalto9j9Rf_eg_rYvm0SMAoaAqD9EALw_wcB
-
-
Kolejne malowanie do DC-8 od X-scale. Dla mnie must have . W Banzai 149zł w preorderze. https://www.scalemates.com/kits/x-scale-x144-003-dc-8-33-delta-airlines--1486070
-
O teraz zobaczyłem że musiałem przypadkowo dodać reakcję!
-
No no, będzie coś w końcu bardzo oryginalnego
-
No w końcu francuski Mirage w dobrej jakości za uczciwą cenę. Czekałem na malowania Francji, bo tak to cały czas klepali Izrael
-
W końcu powrót F-89
-
Nooo w końcu A330! Brakowało go od kilku lat w ofercie samolotów pasażerskich.
-
Piękny!
-
Piękny! Jednak srebrny Mustang dla mnie to jest ta esencja piękna.
-
Witam, zwykle nie buduję pancerki. Zrobiłem w karierze łącznie z 6 pojazdów. Ale niedawno kupiłem ten model, ponieważ mi się spodobał. Ponadto jest to bardzo ciekawy samochód. Zbudowany na luzie. Czas budowy: 02.07-26.08 z przerwami
-
- 3
-
-
Wink for "herring" with George - F-104D, Revell, 1/72
Pstryk odpowiedział abtb → na temat → [L]Galerie
Super efekt! Starfightery w USAF moim zdaniem były najładniejsze -
Fajny temat! Będę zaglądał
-
Jest fajny! Mega klimat mają samoloty treningowe USA z tamtych lat
-
Następny prawdopodobnie będzie jakiś samolot wojskowy w 1:72, myślę o jakimś Eduardzie. W takiej tematyce najlepiej się czuję robiąc model. Aktualnie mam jeszcze do dokończenia samochód pancerny, więc i w pancerce pojawi się galeria.
-
Dzięki za pozytywną krytykę. Akurat koła były malowane matem. Z oknami zdałem sobie sprawę zbyt późno. Wezmę sobie te wszystkie rady z wątku budowy i przy kolejnych modelach będzie poprawa
-
Witam, jest to moja debiutancka galeria. Po 6 latach od rozpoczęcia sklejania modeli zdecydowałem się w końcu umieścić swoje dzieło na tym forum. Zwykle robię samoloty wojskowe w skali 1:72 ale, że najbardziej lubię pasażerskie, zdecydowałem, że to on trafi na forum jako pierwszy. Airbus A300 to pierwszy samolot europejskiego konsorcjum Airbus. Pierwszy dwusilnikowy szerokokadłubowy samolot. Oblatany w 1970 roku. Zabiera na pokład około 250 pasażerów w ustawieniu 2 klas. Przedstawiona maszyna należała do linii Garuda Indonesia, narodowego przewoźnika Indonezji. Samolot o rejestracji PK-GAI, A300B4 wyprodukowany w 1982 roku rozbił się 26 września 1997 roku w miejscowości Medan w wyniku kolizji z górą, co było spowodowane serią niefortunnych błędów. Zginęły wszystkie 234 osoby. Poprawki modelu: - przeniesienie tail bumpera z błędnego miejsca do przodu - dodanie reflektorów podwozia przedniego - dodanie anten - dodanie fragmentu przedniego wnętrza - dodanie klimatyzatorów Czas budowy: 26.07 - 11.08 Wciąż nie jest to model o którym marzę, ale z każdym jestem coraz bliżej najlepszego rezultatu. Malowany pędzlami i farbą w sprayu.
-
Będę oglądał ten warsztat. A nuż nauczę się czegoś nowego w technice robienia pasażerskich. Też mnie korci zrobienie tłokowego, ale bardziej Britannia lub DC-6/7.
-
Airbus skończony . Niedługo galeria. Najwięcej męki pod koniec było z oknami pilotów. Wymagały szpachlowania i idealnego dopasowania ponieważ są troszkę węższe niż miejsca na nie.
-
-
Wątek malowniczy zakończony. Kalkomanie nałożone i polakierowany dwiema warstwami gloss. Weathering też nałożony. Zostało dodać anteny, okna kokpitu, drzwi, skończyć silniki CF6 i podwozie.
-
Mega!
-
W trakcie dalszych prac zobaczę co i jak i będę w razie potrzeby poprawiał okna po raz drugi
-
Użyłem przy oknach innej, płynnej szpachli i nałożyłem 3 warstwy, ale mimo wszystko mogła się pozapadać gdzieniegdzie bardziej, gdzieniegdzie mniej. Myślę że 2 warstwy lakieru trochę poprawią i wyrównają poziom.
-
SP-ASI czyli Bücker Bü 181 Bestmann ; Kovozávody Prostějov ; 1/72
Pstryk odpowiedział Kon_Bar → na temat → [L]Galerie
Fajny maluch
