Jump to content

Testament68

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Jastrzębie- Zdrój
 • Interests
  Modelarstwo plastikowe, gry komputerowe, montaż filmowy, książki, konkretna muzyka, sport.
 • Occupation
  Emeryt

Recent Profile Visitors

407 profile views
 1. Tak, to prawda. Jest tłoczno. Modeli do zrobienia mam jeszcze sporo, dlatego muszę je wszystkie jakoś zmieścić w gablotce. Miejsca bardzo mało.
 2. Hej! Musiałem w końcu zrobić ten pierwszy krok. Nie warto kisić się we własnym sosie. To pierwsza diorama wykonana w moim życiu. Dlaczego pustynna? Bo wydawało mi się, że na początek będzie łatwiej. Sd.Kfz. 223 Tamiya (35113) Sd.Kfz. 250/3 Tamiya (35268) Panzerkampfwagen II Ausf.F Tamiya (35009) Farby: Humbrol Daodatki: Aber, Eduard, RB-Model Imitacje roślin: glony Morza Egejskiego, Morza Śródziemnego Reszty można się domyślić o ile dobrze będzie widać. Czas wykonania: praktycznie około 11 miesięcy ( 3 lata . Mam czas tylko zimą). Koment
 3. O niech to szlag! Wstawiłem pytanie w nieodpowiednie miejsce. Jak to teraz przenieść?!
 4. Hej! Niestety nie wiem z czego były paski do klamer mocujące łopatę, kilof, łom itp. Parciane czy skórzane? Oczywiście w Pz 35(t).Kampania wrześniowa. Znawców tu od groma więc liczę na szybką odpowiedź.
 5. Podstawka extra! Masz do tego talent. Podejrzewam, że następne będą jeszcze lepsze. Do dzieła!
 6. Mam kilka panienek w swoich zbiorach do zrobienia w przyszłości. Można wiedzieć skąd ona się wzięła? Kto to produkuje?
 7. Rewelacyjny pomysł. Kapitalna sprawa.
 8. Super. To dla mnie aktualny temat. W jakich proporcjach i czym rozcieńczać Hataka serii pomarańczowej ?
 9. Mam podobny problem. Kalki rozpadają się po wyjęciu z wody. Czy to możliwe, że mają termin przydatności? Rok produkcji kalek to 2001 rok. Firma Tamiya.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.