Jump to content

morfeusz13

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About morfeusz13

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. morfeusz13

  WPT Mors

  Dzięki serdeczne!!!
 2. Witam czy ta pozycja jest aktualna Fotele żywiczne do PZL-130 Orlik - Ardpol 1/72?
 3. Panowie, szukam wszelkiej dokumentacji umożliwiającej zbudowanie ramy do WR-40 Langusta. Może ktoś coś ma albo wie gdzie można znaleźć lub zdobyć. Byłbym wdzięczny za okazaną pomoc.
 4. Myślę że największym problemem jest tu projekt 3D, żeby go stworzyć trzeba poświęcić trochę czasu.....z mocnym akcentem na "trochę". Proste elementy można narysować z głowy, skomplikowane urządzenia jakim jest np pojazd typu Jelcz, składajacy sie z tysięcy części wymaga już obszernej dokumentacji 2d, rysunków, zdjęć itp aby oddac ich ksztalt i charakter. Sama drukarka, czy dostęp do takiego sprzetu sredniej klasy chyba nie jest juz wielkim problemem..... niestety nie mam pojecia o realnych kosztach takiego wydruku... To z czym się do tej pory spotkałem jest drogie ale zawsze do tej pory
 5. Bomba.....jak na linii w fabryce Jelcza!!! Majstersztyk po prostu. Klon oryginału w skali....coraz bardziej zazdroszczę umiejętności i możliwości... i szczerze podziwiam. Może w przyszłości Star 266m3 albo Hibneryt........ ?
 6. Witam serdecznie, noszę się z zamiarem budowy od zera WR 40 Langusta i poszukuje wszelkich materiałów zdjęć, rysunków,schematów podwozia tj, ramy,tylnego zawieszenia i osprzętu na podwoziu, za wszelką pomoc będę niezmiernie wdzięczny.... W chwili obecnej buduję Bartka....na podstawie zdjęć i instrukcji naprawy tego pojazdu.
 7. Bomba!!! Rewelacyjne odwzorowanie szczegółów chyba niemożliwe do osiągnięcia inną metodą w tak krótkim czasie.... To będzie piękny model.....szczerze zazdroszczę i podziwiam.
 8. Witam, świetny temat, będę śledził na bieżąco tym bardziej że też buduję Bartka w 1/35 ale metodą tradycyjną z Hipsu.
 9. Witam, czy te pozycje są aktualne? HOBBY BOSS MiG-15 18zł HOBBY BOSS MiG-15UTI 18zł
 10. morfeusz13

  WPT Mors

  Witam serdecznie, poszukuję materiałów, zdjęć rysunków, rzutów przydatnych do zrobienia WPT Mors. Bazą będzie transporter MT-LB Unimodels w skali 1/35.
 11. Witam, chętnie wezmę te zestawy ICM SOVIET A2A Weapons 25zł ICM SOVIET A2G Weapons 25zł
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.