Jump to content

Apek

Members
 • Posts

  129
 • Joined

 • Last visited

Reputation

31 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rewelacja. Kolega przyzwyczail już do pięknie zrobionych modeli, ale za każdym razem jestem w lekkim szoku. Przepiękny.
 2. Moim zdaniem, jest lala, ale brązowy kolor też musi być. Pale brass od Ak, Copper i nawet Bronze. Trochę za dużo niebieskiego, a za mało brązowego. Poprzeglądaj jeszcze zdjęcia silników. I niebieski można przyciemnić trochę Metallic Purple. Ale ogólnie to zajebiasczo
 3. Apek

  M-17 Modelsvit 1:72

  Stratosfera dziękuję za zainteresowanie radzieckimi maszynami świetnie zrobiony samolot
 4. Ładny. Jak w robocie? Mam kilka zestawów Modelswit, ale myśliwce, są świetne. A jak ten?
 5. Szacun za model tylko nie wiem czy nie powinien być bardziej brudny i napisy nie powinny być bliżej kabiny. Ale fajnie zrobiony. Ciekawostka, na Tu 22 latał późniejszy prezydent Czeczenii Dudajew.
 6. Ja ciepła woda kiedyś zmylem. Gabeczka i cierpliwość
 7. W sensie pozostałością?
 8. Tak. Tak bym właśnie robił
 9. Jak dla mnie to gitara. Ale ja jeszcze szedł bym w farby. Fajny brązowy kolor daje Alklad Jet exhaust. Palę burnt też by się przydał. A jak masz katowke w domu to przyszlifuj kawałek jakiegoś żelaza to zobaczysz też jak te kolory się rozbiegają. Aha, dekle otworów kontrolnych muszą zostać srebrne. Bardzo Ci kibicuję, bo uwielbiam ten samolot.
 10. Masztabmodels. Jak by coś... Nie wiem czy mogą używać zdjęć modelu.
 11. Hej. Chyba Twój model pojawił się na Instagramie. Pytają się o modelarza i skale. Mogę podać?
 12. Pięknie wygląda. Czekam na resztę samolotu. Bardzo ładnie
 13. А kaspijski monstr, to inny ekranoplan. Model KM. Zbudowany i zwodowany w Gorkim. Lun, zresztą też tam zbudowany, a w Kaspijske już doprowadzany do porządku
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.