Jump to content

Apek

Members
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trzymam kciuki za wszystkie trzy
 2. W głowie się nie mieści... Mistrzostwo. Naprawdę.
 3. Dwa warsztaty w tym samym czasie? Trzymam kciuki i bacznie obserwuje
 4. Zapowiada się kolejny ciekawy warsztat. Będę śledził 👍
 5. Będę śledził. I trzymam kciuki,😁
 6. Perfect, Perfect jak zwykle. Idealnie..
 7. A od razu po nim kup sobie Su 30 SM Zwiezdy.
 8. Wamod to chyba nawet na ceratę kuchenna zadziała. Szczerze mówiąc to ja też większość na wamod kleje.
 9. ladnie wychodza te nity, naprawde.
 10. Szczerze mówiąc to zastanawiam się czy nie kupić jeszcze jednego, żeby zrobić w Sierdiukowskim baklazanie. Za tę kasę dobrze się skleja. Ktoś może powiedzieć, że kształt dzioba tam jest nieprawidłowy, ale w Kitty Hawk też jest nieprawidłowy, ale za trzy i pół stówy jakoś nikt nie narzeka. Tylko uważaj, rodzina Su 27 uzależnia 😁.
 11. Ja mam z italeri. Spoko się skleja, miałem też Tamiye, niestety musiałem zapuścić samolot w okno przez przygodę z farba Hataka. Zestaw był dokładnie taki sam. W tych samych miejscach szpachlowac trzeba było. Kalki bardziej w italeri się podobały, bo wg mnie lepiej reagowali na płyn. No i w italeri jest ikona na lewą burtę.
 12. Panowie, mi chodziło tylko o to czy sklejenie samolotu z jedną dysza zamknięta a druga otwarta jest poprawne. Dostałem odpowiedź że tak. Po co cała ta gownoburza??!! Jest poprawne i super, tak samo jak dwie otwarte i dwie zamknięte z tego co widać na zdjęciach. Po co cały zamęt. Wątek jest o modelu!!! Uszanujmy autora wątku, bo model robi rewelacyjny.
 13. Dziękuję 😁 wracając do samolotu, kawał porządnej roboty. Jestem strasznie ciekaw efektu końcowego.😁 I dzięki za pomysł z HUD👍
 14. Powiedzcie mi, proszę, czemu w amerykańskych samolotach jedna dysza otwarta a druga zamknięta? W Tomcatach to samo... Może głupie pytanie, ale do tej pory miałem styczność tylko z rosyjskimi samolotami, a tam dysze raczej synchronicznie działają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.