Jump to content

Apek

Members
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miłuje się w rosyjskich samolotach, więc będę śledził. Pozdrawiam
 2. Mi się bardzo bardzo podoba. Cegielkowy grzbiet trochę się rzuca w oczy, ale też trzeba pamiętać, że Su 24 to jeden z najbardziej pracujących samolotów. Nikt się nie przyjmował jego wyglądem. Nie byli malowane co chwila. Zwłaszcza w 95 roku. Jedyne co mi się rzuciło w oczy to otwory do wklejenia "pilonow " na brzuchu. Ja bym te pilony wkleił. Nawet jak nie ma uzbrojenia to pilon jest. Nawet w samolotach grup akrobacyjnych. Studiowałem temat bo Sokoła Rossii próbuje popełnić. Ale ogólnie jak dla mnie model bomba. Widać kawał pracy włożonej.
 3. Przeogromny... Gdzie to stawiać??? Malowanie rewelka, ale u Ciebie to standard P.S. bluza
 4. Swoją drogą, wykonanie bomba, chętnie śledzę gdyż też mam taką, ale będzie w gwiazdy. Ale to dopiero po zrobieniu alejki Su...
 5. Pomijając pisownię, owszem Jaki lataja, ale wciąż głównym samolotem szkoleniowym jest L-ka. Tyle że już 39.
 6. To oszukał mnie ruski Internet. Przepraszam za pomyłkę ?
 7. Raczej można było nazwać to Armageddonem. Zdrada własnych żołnierzy.. przy tym samym dworcu poległa prawie całą Majkowska brygada. Jest dużo filmów na YouTube z wejścia wojsk do miasta. Bagno było już przed miastem. Ale bardzo szanuję Twoja decyzje odnośnie wyglądu czołgu. Ogromny plus też za sam temat.. co do czołgisty. Te buszlaty co on ma na sobie, bardzo szybko się brudzili i tracili kolor. Jak byś kiedyś jeszcze takiego robił. Wiem, bo sam taki miałem przez 2 lata. P.S. dziś jest rocznica śmierci polkownika Budanowa. Może jego czołg mógł by też się pojawić w kolejce? Pozdrawia
 8. Witam. Jestem w szoku od wiedzy merytorycznej kolegi. Że udało się odnaleźć los dwóch czołgów z szturmu Groźnego. Był tam w tym czasie taki , przepraszam, pierdolnik, że jestem pełen podziwu dla zaparcia, zapewne, w poszukiwaniu informacji. Podejrzewam że czołgiści nie zawsze wiedzieli gdzie jest ich czołg.. model przepiękne zrobiony. Dla mnie jest tylko jedno, na co zwróciłem uwagę. Przed szturmem miasta spadł śnieg. Więc w trakcie zrobiło się bagno.. ogromne bagno.
 9. Rewelka. Zwłaszcza przebarwienia na szarym. Rewelacja.. O dyszach nie będę pisał, bo już się robi nudne chwalenie ?????
 10. Witam. Mam pytanie odnośnie farb akrylowych MIG z zestawów dedykowanych dla rosyjskich myśliwców. Mam zestaw do Su 33, chciałbym go użyć, ale jak? Czy trzeba rozcieńczyć? Czy trzeba dodać Flow Improver, czy jeszcze jakieś magiczne zaklęcia się przydadzą? Dodam, że próbowałem użyć prosto z buteleczki, no to nie poszło, farbą albo nie leciala, albo waliła jak z hydrantu. Dziękuję za pomoc i porady.
 11. A Kitty Hawk i GWH to nie ta sama firma?? A jak już tak rozmawiamy o Su 34, to Trumpeter 1/72 jest fajny? Ktos cos?
 12. Dobre.. widzę do czego mam dążyć. Klasa
 13. Trzymam kciuki, nie poddaj się ? nie pozwól wygrać kawałkowi plastiku?
 14. Pif-paf bardzo się podoba. I kamuflaż, i spod samolotu, i dysze i panele żaroodporne. Jak dla mnie, bomba.
 15. Bardzo się podoba... Skoda że zdjęcia trochę nie pokazują wszystkiego. Chciał bym zobaczyć dysze z bliska. Delikatne brudzenie, że tak powiem, w pytkę ? podoba się ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.