Jump to content

Apek

Members
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral
 1. 461 SzAP. Krasnodar. Uczestniczyły we wszystkich konfliktach do momentu rozformowania. Znani są z tego że mieli pod kabina wizerunek czerwonego psa. Najprawdopodobniej, najbardziej zasłużony pułk awiacji szturmowej. A samoloty malowali sami, więc kamuflaży trzeba szukać na zdjęciach. Każdy samolot był pomalowany inaczej.
 2. Jeśli do mnie należał by wybór, to ja zrobiłbym Czerwonego Psa.
 3. A podjąłeś już decyzję , jakie będzie malowanie? Czy to ukraińskie digi ,czy rosyjski wielokolor?
 4. Kurczę, szacun. Żeby z mistercrafta zrobić model. Szacun.
 5. Ja sam to się nie znam na tym, bo inny rodzaj wojsk zaliczyłem, ale obserwuje w ruskich internetach pablik gościa ,który był pilotem fighterbomberow. To on dużo opowiada, i odpowiada na pytania.
 6. Gwh zapowiadał. Ale w 1/48
 7. Bardzo ładny, podoba się. Ale nie wiedziałem że revell go produkował. Myślałem że Zwezda tylko.
 8. Na przykład OFAB 250 M54 jest krótszy a OFAB 250 M62 jest dłuższy. I punkty podwieszania u nich są inne. I ten pierwszy można podwiesić na jedną belkę w ilości 6 sztuk, a ten drugi już się nie mieści.. Przynajmniej na standardowym MBD3 U6 68. Dla tego pytałem się który to OFAB. Właśnie próbuje się wymądrzać.. Przepraszam, model naprawdę pięknie zrobiony. Zresztą, to ogólnie piękny samolot.
 9. Ja akurat pochodzę z tego kraju gdzie są produkowane 😏 i tam OFAB jest kilka rodzajów.
 10. No tak, dzyndzelki na bombach sluza do mocowania do belki. A który to OFAB? A poza tym to lala model. P. S. Nie wiem jak o samolotach rodziny Su 27 można mówić suczka... Są zbyt piękne.
 11. Już wiem gdzie jest pies zakopany 😀 mam też zestaw Red Devils i faktycznie kalki są kartograf. Natomiast ten co ja robiłem, jest jakiś jubileuszowy i kalki są innego producenta. Nie idzie nazwy odczytac. Szkoda, bo samolot składa się naprawdę bardzo przyjemnie..
 12. Rewelacja. Mam tylko jedno pytanko, czy tylne usterzenie poziome nie powinno być stalowe? Od kadłuba, do mniej więcej połowy steru? Aha, i jestem bardzo ciekawy Twojej opinii o kalkomanii. Mam też Fantoma z Academy, to kalki w nim to chyba na jakąś wodę święcona trzeba kłaść... Grube, jak by na ceracie drukowane... Zniechęciły skutecznie do modelu...
 13. Rewelacja!! Malowanie na poziomie trudno osiągalnym!!
 14. Dziękuję, spróbuję. To jak tak to do zamknięcia temat. Dzięki jeszcze raz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.