Jump to content

Knoper

Members
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

384 profile views
 1. Taki Kompresor z którego jestem zadowolony póki co Zdaje sobie sprawę że tematów było i jest wiele.. Ja niestety wpakowałem się w farby revell, a tu mało kto ich używa stąd te całe zamieszanie.
 2. Jak w temacie potrzebuje pomocy chciał bym spróbować efektów specjalnych, to znaczy wash jakieś błoto ale nie wiem co kupić żeby farby się nie gryzły i ogólnie od czego zacząć.. Ja póki co jako początkujący fascynat z braku wiedzy kupiłem emalie revell + chiński airbrush i kompresor... Większość matowe jak to producent zalecał do modeli. Nie ukrywam że chciał bym spróbować ale nie wiem z której strony zacząć, co kupić, czy mógł by mi ktoś wyjaśnić co zrobić gdy model jest w stanie pomalowanym ale przed kalkami.. Dzięki z góry jeśli komuś się będzie chciało.. Pozdrawiam serdecznie
 3. Na zdjęciu jest mniej więcej na środku wieżyczki, ty dałeś ja z przodu, ale ogólnie to podoba mi się.
 4. Super tylko czemu nie dałeś tej kalki jak na zdjęciu z prawej strony?.
 5. Co do oświetlenia masz rację mam lampy z góry zajmę się tym dzięki.
 6. Część .... Już dałem ciała nie widziałem jak zabrać się za washa na zdjęciach jęszcze świeżo po malowaniu...... próbowałem ale nie wiedziałem że na matt trzeba lakierem połyskiem dać... potem wash i znów matt je się ciągle uczę. Póki co zmyłem wash i składam Tiger 1 E..... Muszę poczekać trochę z washa jestem zły na siebie bo nie do końca dało się zmyc to co spieprzyłem a nadal tego nie ogarniam. Póki co biorę się za składanie fabryki czyli tak jak z linii... potem z czasem spróbuję washa bo to na prawdę super Effekt daje.
 7. Ładny... Jak się to coś składało?
 8. Ładnie... Czy te rakiety mają lotki na odwrót wklejone? (lotki bliżej środka rakiety) na zdjęciach prawdziwego pojazdu lotki na rakietach są raz tak samo i raz na odwrót zamontowane.
 9. Zastanowię się a raczej poczytam, bo nie chciał bym czegoś zepsuć... Zamówiłem takie coś nada się to? Malowane jest to revellem email. Dzięki za o odpowiedz
 10. Bardzo ładnie wyszło... Lepiej niż oryginał?
 11. Dzięki... W szybie odbiła się folia która jest przyklejona na "suficie" kartonu "studia"... Muszę nad lepszymi zdjęciami popracować. Co do washa.. to dla mnie wyższa szkoła jazdy, zamówiłem coś ale tego zostawię tak jak jest, czyli w wersji wyjściowej fabrycznej(brakuje konserwacji nadkoli i trzech płyt pancernych zamontowanych na ramię) . Miałem okazję składać 400 sztuk (prawdziwy pojazd) kilka modeli dingo 2 w różnych wersjach i nawet kierować nim, dla tego mam sentyment i myślę że to nie ostatni jaki złożyłem.
 12. Witam mam na imię Piotr, mam 35 lat na forum jestem bardzo krótko. Dingo 2 jest moim pierwszym projektem...Pomalowałem go według instrukcji "DE Afganistan 2010" trochę Airbrush trochę pędzel wszystko robiłem pierwszy raz więc nie jest to za estetycznie, popełniłem dużo błędów?... Chciał bym go jeszcze pomalować matowym klarem ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Trochę walczyłem ze zdjęciami wyszło jak wyszło będę nadal trenował ?. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.