Jump to content

Super_Hans

Members
 • Content Count

  1,061
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Excellent

About Super_Hans

Personal Information

 • Location
  Gdynia

Recent Profile Visitors

433 profile views
 1. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. 4 calowka to wiadomo.. Flyhawk sie spisał. Ale maszcik to miszCzostwo. Z czego tą cienkOm poprzeczke zrobiłeś?
 2. A czy można się dopisać do tego klubu ignorowanych jakoś? Bo tam chyba całkiem zacne towarzystwo jest
 3. Zgadza się. Trump a przede wszystkim CEO Lockheeda nie pójdą w weekend na jogging... Mięśnie brzucha aż ich bolą ze śmiechu.
 4. Nie. Ja wolę inne zdjęcie, koniecznie z cytatem głowy państwa "Pomyślałem: coś się stało? Nie za szybko leci"
 5. Zgadza się. Może się okazać, że dla ostatecznej decyzji ze strony USA może mieć znaczenie że my tez mamy Triumfa rzut kamieniem od naszych granic niestety. Także potencjalnie Efy będą przez Rosję "macane" wiązką jak tylko pierwszy wyląduje w kraju. Niezależnie od mojego sceptycyzmu dla tego projektu to byłby to zły znak...
 6. Wow!!! Zaszalałeś! Jeszcze parę punktów i obejmiesz tytuł wicecesarza chyba...
 7. @Szydercza Gała Wòdã bëlno! Jestem pod wrażeniem tych odbojów i spienień!
 8. Gała twierdzi, że nie zna się na trawce Na mój nos...mmm.. jest dobra. Dok, wrota, ściany basenu też na razie bardzo fajnie. Tylko ten plastusiowy domek to kompletny niewypał! Powiedzieć, że odstaje od reszty z tymi niebieskimi oknami... To nic nie powiedzieć.
 9. Low to bedzie w budżecie teraz.. A viz i tak nam nie zniosOm...
 10. Wygugluj sobie zdjęcia kadłubow współczesnych tankowcow w suchych dokach. Jest tego sporo. Wg mnie czarny kadłub doda dioramie charakteru ale jak piszecie.. Pewnie był szary. Przykład na te przetarcia.. Jak widać sporo się dzieje kolorystycznie. Jest i rdza i szary w różnych zimnych i zielonkawo - niebieskich odcieniach. Tak jak pisze Gała.. Kolorowo i wesoło zrób
 11. Czyzby muzeum w Krakowie poszło o krok dalej z "dziedzictwem" narodowym?
 12. Zgadza się. To dość szybki proces. Przygotuj sobie szczotkę i kilka przystrzyżonych pędzli. Jak tylko kolor będzie pyłosuchy to moczysz wodOm u napin..lasz jak Chuck Norris komunistów. Z tymi oknami to każdemu by się ręką zatrzęsła jak by miał plakat z porucznik Rosel nad głową.. Głowa do góry.!
 13. Bardzo cieszę się, że na tym forum pojawia się taki merytoryczny do bólu głos jak kolegi AstarSeran jako przeciwwaga dla (sic!) plakatu z "Do Rzeczy" z posta Solo, który wg niego jest dowodem na to, że:
 14. Jasne, jasne... Źle zrozumiałem. Chodzi o lakier x22.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.