Skocz do zawartości

MB Actros Solo + Tandem


skyline

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Prace nad MB Actros stoja poniewaz zmieniam cale malowanie wiec wszystko sie moczy w dot 4 przyczepa TAndem do Actrosa prawie zrobiona tylko jeszcze musze pokombinowac z buda troche bo ostatnio mi sie rozleciala , ostatnio dawalem zdjecia przyczepy 2 osiowej ,ale przed wczoraj zmienilem zdanie i dzis zrobilem przyczepe 3 osiowa jest troche dluzsza ale mi sie zdaje ze ladniejsza ,a teraz foty 7f3164147d9798c4m.jpgb89a3c1c17c17ecfm.jpg91d3ecb23bd67a2bm.jpg818e5972caa99d35m.jpg Nie bede pokazywal zdjec Actrosa ktory sie moczy pokazuje zdjecia przyczepy i co zrobilem . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładnie to wyglada. A co do postu w moim temacie to opdpowiedz brzmi tak!. Milosz z karkowa sprzedal mi ten sprzeg.
Dzieki wczoraj meczylem sie nad tym 3 godziny a ten milosz z krakowa to ma login MiloszK ? cos takiego i robi Dafa XF ? niebieskiego raczej w barwach jakiejs tam firmy ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam postepy nad modelem ida do przodu dzis w solowce zrobilem uchwyty na swiatla i pomalowalem klosze , zrobilem tez drugi zaczep podobny jak mialem wczesniej co dawalem zdjecia chcialem go wczoraj przykleic ale gdzies mi sie posial i niewiem gdzie jest wiec musialem zrobic nastepny od podstaw , dzis tez troche grzebalem nad przyczepa zeby obrotnica mi nie wypadala bo mam zrobione z siodla i co tylko podnioslem rame to jakby wozek zostawal na ziemi no ale dosyc tego gadania czas na foty af96917701236f14m.jpgef6a0a59f70fc5c4m.jpgf828e31e18d19adbm.jpg742e71cbadc9f6b3m.jpg oceniajcie . Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale zmeczony bylem zawsze jak wchodze na forum to wieczorem i mi jest ciezko przeczytac zezrozumieniem dzieki jeszcze raz i sory za klopoty

 

 

... a w dzień ciężko Ci napisać ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyline już któryś raz Ci ktoś mówi żebyś zwracał uwagę na błędy pierwszy raz słyszę takie słowo jak : postempy chyba postępy ? nastempny raczej następnym ? Oj widzę nie najlepiej u Ciebie z tym proponuje wgrać Firefoxa nowego i elegancko bez błędów będzie ehh...

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko Marcin Ci chciał wyjaśnić i ja nie wiem , czy to jest taka głupota bo tak czasami piszesz , że nic nie można zrozumieć więc ?

 

Koniec już OT

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko Marcin Ci chciał wyjaśnić i ja nie wiem , czy to jest taka głupota bo tak czasami piszesz , że nic nie można zrozumieć więc ?

 

Koniec już OT

 

Pozdrawiam,eKrystian

Glupota jest bo sami robicie OT pisze czasami niewyraznie ze nie da sie zrozumiec co jest napisane ale puzniej sprawdzam co zle napisalem i poprawiam . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz bardzo proszę o zakończenie OT.

 

Nastepnym razem nie będę ostrzegał, tylko usuwał posty. Jeśli chcecie sobie pogawędzić na temat własnych błędów, to bardzo proszę używać PW, lub innych środków komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz czak noris preatorian stoi na straży Very Happy .

 

Porządek musi być

No musi, dlatego w ostatnich postach sie nie odzywalem . Jutro prawdopodobnie bedzie aktualizacja . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie malowania , ktos moze malowal podkladem albo biala farba haberajda w sprayu ?? a interesuja mnie reakcja plastiku na ta farbe czy nie bedzie wzerala . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam daje kolejne postempy z prac nad Actrosem i przyczepa tandem mianowicie zaczynam od przyczepy ,wczoraj polozylem szpachle na szpary bo dorabialem druga czesc zabudowy wmiare udalo mi sie wszystko ladnie dobrze dopasowac szpachla wyszlifowana wygladzona buda czeka tylko na lekkie poprawki i na lakiernika no i tez musze troche rame od przyczepy wyprostowac bo jest troche wykrzywiona zreszta sami zobaczycie na zdjeciach . W Actrosie udalo mi sie rozwiazac problem nie skrecajacych sie kol z przodu zreszta co bede was zanudzal zobaczcie sami

b88debc926f459af.jpg

 

365233e8e27cbecd.jpg

 

9331ca7d1bd74063.jpg

 

c154ab6f27453f73.jpg

 

4c18da9af2082dbb.jpg

 

01b55b35b94e6a87.jpg

 

46f266f9b4a6cb74.jpg

 

3cbae7a3927f0404.jpg

 

de7a750d386aea73.jpg

 

91577668c944ded2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza ramą wszystko zaczyna mieć ręce i nogi. Szkoda, że słabe fotki, ale da się coś zobaczyć. Jeszcze raz uczulam, żeby rozbijać wypowiedź na więcej zdań. Będzie ona bardziej czytelna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny silnik ;) , a ta rama co za krzywizna ;d .

PZDR

Dzieki za silnik ,a tak jak wyzej w poscie napisalem ze rama jest do wyprostowania w dobudowce zrobie tak jak jest w orginalnej naczepie-przyczepia ze sa takie przesla czy cos takiego niewiem jak to nazwac do podtrzymywania ramy . Fotki sa robione z telefonu wiec wybaczcie za jakosc ale postaram sie poprawic ,jakosc zdjeci . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tee a ta bude do solo bodajze to jak masz zamiar zroibc, bo wyglada toche nie bardzo. Mi sie wydaje ze jest krzywa .....
Tee :P buda do solo jest zrobiona tylko trzeba ja pomalowac ,a to co na fotkach to buda do przyczepy i na dodatek od przyczepy rama jest krzywa jak sie przyjrzysz ,a jak widziales bude od solo ktora stoi na ramie to niewiem co ty tam widziales krzywego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.