Skocz do zawartości

MB Actros Solo + Tandem


skyline

Rekomendowane odpowiedzi

Bralem tak ale mi sie takie rozwiazanie zbytnio nie podoba tak jak jest teraz mysle ze jest dobrze,czasami jezdza takie zestawy ktore maja przyczepy dluzsze od solowki rzadko spotykane sa takie zestawy ale jezdzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bralem tak ale mi sie takie rozwiazanie zbytnio nie podoba tak jak jest teraz mysle ze jest dobrze,czasami jezdza takie zestawy ktore maja przyczepy dluzsze od solowki rzadko spotykane sa takie zestawy ale jezdzia

 

wiem wiem bo po Krakowie jeździ stary jelonek 300 przerobiony z ciągnika na wywrotke i wlecze za sobą przyczepe na 3 osiach która jest prawie 2x dłuższa od jelonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi sie wydaje że troszkie rama jest krzywo sklejona.Albo to wina fotki.

Rama niejest krzywo sklejona jest rowno tylko buda niejest przyklejona tylko tak na suchara to wszystko wzielem i troche mi sie przesunelaprzy robieniu zdjec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad modelem zostaly wstrzymane bo niemam czesci ,ale jak sa prace wstrzymane to sie zastanawiam jad dac zaczep z dyszlem jak dam nizej to podejdzie mi sama tandema tylko i zadne inne przyczepy mi nie podejda a jak dam wyzej zaczep i dyszel u przyczepy to i kazda przyczepa podejdzie pod Merca nawet wozek dolly stara z jakas naczepa i wlasnie niewiem co mam zrobic zastanowie sie i dam znac. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad modelem zostaly wstrzymane bo niemam czesci ,ale jak sa prace wstrzymane to sie zastanawiam jad dac zaczep z dyszlem jak dam nizej to podejdzie mi sama tandema tylko i zadne inne przyczepy mi nie podejda a jak dam wyzej zaczep i dyszel u przyczepy to i kazda przyczepa podejdzie pod Merca nawet wozek dolly stara z jakas naczepa i wlasnie niewiem co mam zrobic zastanowie sie i dam znac. Pozdro

Chłopie pisz bardziej zrozumiale bo zacznę usuwać twoje posty Zwracaj uwagę na to co piszesz, narazie daję Ci żółtą kartkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez widzialem cos takiego jak ty mowisz ,ale mi to zbytnio nie podchodzi 2 zaczepy na jednej ramie jakos mnie to sie slobo widzi ale jeszcze zobacze jeszcze bede sie nad tym zastanawial jak zrobie zaczep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda... Zdarzają się takie zestawy.

 

Ps. Skyline pisz więcej zdań z jednym orzeczeniem, ale bardziej treściwych i zrozumiałych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra tamten post był nie jasny bo sam go nawet do konca nie rozumiałem ,ale powoli staram sie zrozumialej pisac sami chyba widzicie po innych postach że sa bardziej zrozumialsze niż wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis chodzilem po sklepie wyszukujac farb do pomalowania obydwu pak i znalazlem cos podobnego do rozcieczania farb bylo zadkie jak woda i byl znaczek ze to latwo palny material. Niejestem dobrze zorietowany co to moze byc ,ale mysle ze to jest rozcieczalnik do farb humbrola.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis chodzilem po sklepie wyszukujac farb do pomalowania obydwu pak i znalazlem cos podobnego do rozcieczania farb bylo zadkie jak woda i byl znaczek ze to latwo palny material. Niejestem dobrze zorietowany co to moze byc ,ale mysle ze to jest rozcieczalnik do farb humbrola.Pozdro

No dobrze znalazłeś rozcieńczalnik, ale co to wnosi do tematu ?? , czy ktoś oto pytał czy co ? Bo sam nie wiem, napewno nic wspólnego z MB Actros Solo + Tandem to to nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Witam serdecznie po dlugiej przerwie wakacyjnej , znow sie zabralem nad MB Actroz Solo + tandem ,tylko teraz nie bedzie sie obijania o sciany itp na nowo zaczelem robic kabine w niej bo ta co mialem to straszna kicha byla i patrzec sie na nia nie dalo do przerobki tez pujdzie troche ramy poniewaz stwierdzilem ze troche jest za dluga do paki wiec ja skroce ale jeszcze niewiem . Prace tez wrza nad przyczepa tandem ostatnio zrobilem dyszel i troche zaczepu niewiele jak na tydzien roboty fotki dam kiedy indziej bo teraz zmeczony jestem i jakos niechce mi sie wrzucac fotek ,a i mam malutka prosbe jakby ktos mial zdjecia tylnej belki jakiegos mercedesa najlepiej z tych nowych modeli ,a glownie mi chodzi jak o tylny zderzak i gdzie jest umieszczony zaczep w takich zestawach jak ja robie . Troche sie rozpisalem ale juz koniec tego . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze się :

 

także a nie tak jak napisałeś takrze

później a nie tak jak napisałeś puzniej

 

Z samego opisu bardzo nic nie mogę się wypowiedzieć ani tego ocenić więc czekam na fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Porobilem fotki wszystko ladnie pieknie chce je wrzucic przez fotosika no i klapa server do wrzucania fotek sie chyba schrzanil ,a mam co pokazac . Jak naprawia server to wtedy wrzuce albo inny portal znajde

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem zdjecia jak wszystko wyglada wczoraj polozylem do moczenia tylna sciane kabiny i musze poszukac czegos duzego i glebokiego zeby zamoczyc w DOCIE cala kabine , A oto daje fotki duzo nie mowia ale juz sie tak paliliscie na te fotki.

325df2fcd0452c84m.jpg5bd87274afa083c0m.jpg08ad27bdd8bc7a1cm.jpge3345ed361319945m.jpg

a511e2c8806906efm.jpga8e2ae22da0e756bm.jpg14a5b246d61bb20bm.jpg663eabdb82ec3514m.jpg

9a2a0a2322e48b44m.jpg6e555505448b12d2m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się nieźle

 

A zaczep na solówce będzie tak głęboko, czy dorobisz końcową belkę i na niej go umieścisz?

 

 

Czekam na dalsze postępy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczep bedzie tak jak teraz jest ale mam juz zrobiony nastempny zaczep na koncu rame do przyczepy ktora jest na fotkach . Prace nad rama sa wstrzymane bo mysle ze narazie jest dosyc duzo zrobione teraz tylko pomalowac srodkowa czesc na czarno dodac blotniki swiatla i bedzie juz zrobiony no i najgorsze mi zostalo to kabina ale mysle ze jakos mi sie uda wszystko ladnie jeszcze zrobic .

 

 

Mam takie pytanie ma ktos zdjecia windy od jakiejs przyczepy bo mam problem robie przyczepe ale nie mam tak jakby Futryny z dzwiami i wpadlem na pomysl zeby zrobic Winde no ale nie moge nigdzie znalesc fotek jakby ktos mial to by mogl mi podeslac na PW ?? z Gory Dziekuje . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.