Skocz do zawartości

Wild Hogs' Models


Krzysztof Szymański

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, piszecie, że za łatwy model, teraz że grube ścianki itd... czyli jest trudniejszy, a ścianki da się ścienić biaksem

 

Mam kilka zdjęć dwóch gotowych BRT-40, wkrótce wam zaprezentują, wyglądają OK.

 

Co to zakazu otwierania pudełek, to nie dziwie się, część modeli ma zaklejone pudła i wielu sprzedawców nie chce ich otwierać. No bo kto będzie chciał kupić wymacany na maxa model. Patrzcie pod tym kontem, a swoją drogą, to można napisać do WHM i zapytać się ich. A może kit ktoś wcisnął??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bytomiu nie było problemu z otwarciem pudełek nie mówiąc już o negocjacji ceny

 

Na gotowych modelach widać, że bryła jest nieco rozmyta, pocienieć ścianki oczywiście można ale nieco to zniechęca do zakupu. Mars czy nawet ModelKrak wypadają jakościowo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mars to w ogóle jest ekstraklasa, nie ma nawet co porównywać.

Skala, a po co mamy dawać im szansę? Wprowadzili na rynek badziew w bardzo przesadzonej cenie, ordynarnie oszukują klientów i mamy dawać im szansę bo poruszają ciekawe tematy? Szczerze mówiąc mam nadzieję, że ta firma zniknie tak niespodziewanie jak się pojawiła i następne będą miały nauczkę.

Co do zakazu - w sklepie, w którym byłem (M-Zone we Wrocławiu) nigdy nie było problemu z otwarciem pudełka, nawet zaklejonego. Jak już wspomniałem obok leżał Wicher z Niko (za ponad 100 zł) i bez problemu mogłem go obejrzeć. Więc raczej wątpię, żeby w tym wypadku sprzedawca mnie okłamał. Bo i po co? To raczej w Bytomiu olali zakazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Nie znam się na siedemdwójkach, ale wydaje mi się że ten zestaw ma średnią jakość. O ile żywica wygląda całkiem nieźle, to części z metalu (zwłaszcza zawieszenie z gąsienicami) prezentują się gorzej niż średnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie rzeczywiście porażka na całej linii. ModelTrans wydał nie tak dawno zawieszenie do Unic-a jako konwersję do Ace. Zakupiłem ten zestaw - jest wspaniały. W porównaniu do niego ten kloc z metalu jest... no dno od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam model jest ciekawy i unikalny, co do jakości wykonania, to już trochę gorzej, ale jak już napisano, można go trochę utytłać i będzie ok. Bez urazy WH, ok!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę gorzej? Po co oni się pchają w ten biały metal? Dla szpanu? Porobią takich dupereli a wygląda to masakrycznie. Już lepiej było rozdzielić zawieszenie na podzespoły a gąsienicę zrobić z jednego paska, na gorąco by się uformowało. Widać, że komuś się bardzo spieszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jaki jest ,ale zakupię...

Cena jest przystępna, ok. 50-55 zł jak na model żywiczny z elementami metalowymi.

Trochę gorzej? Po co oni się pchają w ten biały metal?

A to pytanie do WHM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudek, ja myślę, że z Twoimi umiejętnościami to możesz produkować po prostu całe zestawy

O ja pierdziu, jaka wazelina, poślizgnąć się można

(żart)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.