Skocz do zawartości

BMPT "Terminator" 1/35 scratch


szwabu87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

Witam po Świętach. Choć było ciężko (ach, te suto zastawione stoły...) to jednak szczęśliwie przeżyłem, i coś podłubałem przy tym z hollywood'zka brzmiąco projekciku. Kadłub to straszna dłubanina jest, i już na tym, początkowym etapie budowy nie ustrzegłem się kilku błędów (głównie wymiarowych). Mimo to, pojazd zaczyna już nabierać swoich charakterystycznych i pociągających kształtów:

pc020006h.jpg

pc020007.jpg

pc020008.jpg

 

W tym też miejscu, notabene w dniu swoich urodzin, chciałbym życzyć całej załodze, wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, spełnienia wszystkich modelarskich ( i nie tylko marzeń ), oraz oczywiście, zabawy do białego rana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

No, to ‘Terminator’ może już gryźć – powstały zaczątki uzbrojenia – rakiety 130mm 9M120 Ataka, oraz moduł gdzie będą zamontowane lufy 30mm działek 2A42, oraz km.

pc100014.jpg

pc100011.jpg

pc100016.jpg

 

A prace się ciągną ponieważ równocześnie pracuje nad takim czymś:

7 calowe działo Brooke'a, z pokładu CSS "Tennessee" (skala 1/35)

pc100021.jpg

pc100020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ,możesz dodać fotkę wieży na kadłubie

No niestety nie za bardzo, jestem juz 'na uczelni'

 

Działo pokładowe ,również interesujące

heh, ostatnio przeżywam właśnie fascynacje takimi 'maluchami' z okresu wojny secesyjnej i ichnimi pancernikami

 

Dobrze, że kontynuujesz temat, bo model równie ciekawy, co i sama konstrukcja, a może i bardziej

fajnie, że ktoś zagląda, przy takim dopingu ma sie lepszą motywację do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwabu tak sobie myślę, ty niedługo nie będziesz w ogóle kupować żadnych modeli tylko plastikowe płytki i jakieś profile, bo patrząc na to, co ci wychodzi to chyba nie ma konstrukcji, której byś z tych elementów nie dał rady zrobić. Robota miazga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwabu tak sobie myślę, ty niedługo nie będziesz w ogóle kupować żadnych modeli tylko plastikowe płytki i jakieś profile, bo patrząc na to, co ci wychodzi to chyba nie ma konstrukcji, której byś z tych elementów nie dał rady zrobić. Robota miazga!

Nie no spokojnie, jak juz kiedyś mowiłem są lepsi ode mnie, i to im nalezy chylic czoła. Ja sie po prostu bawie, choc przyznam ze scratch mnie bawi dość mocno.

Pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.