Skocz do zawartości

Niszczyciele typu "Narvik" Z-30 i Z 37. / 1:400


rercz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kończę prace nad dwoma niszczycielami typy Narvik. Proszę o porady przed ostatecznym wykończeniem modeli, może da się jeszcze coś zmienić przed zdjęciami do galerii. Przebieg prac proszę oglądać:http://www.mikromodele.fora.pl/okrety-ships,9/niemieckie-niszczyciele-typu-narvik-1-400,2073.html

 

A to już ostatni zestaw zdjęć przed galerią.

 

th_IMG_5019_edited.jpgth_IMG_5020_edited.jpgth_IMG_5022_edited.jpgth_IMG_5021_edited.jpgth_IMG_5023_edited.jpgth_IMG_5024_edited.jpg

th_IMG_5025_edited.jpgth_IMG_5026_edited.jpgth_IMG_5027_edited.jpgth_IMG_5028_edited.jpgth_IMG_5029_edited.jpgth_IMG_5030_edited.jpg

th_IMG_5031_edited.jpgth_IMG_5032_edited.jpgth_IMG_5033_edited.jpgth_IMG_5034_edited.jpgth_IMG_5035_edited.jpgth_IMG_5036_edited.jpg

th_IMG_5037_edited.jpgth_IMG_5038_edited.jpgth_IMG_5039_edited.jpg

 

Proszę o komentarze, ew. uwagi mogą być jeszcze rozpatrzone pozytywnie

Cdn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Na przyszłość odznacz "Images Link Back To Album " w account options na swoim photobucket'cie! Dzięki temu miniaturki będą prowadziły do fotki w pełnym rozmiarze a nie do strony z tą fotką!

 

Pięknie zbudowane modele - i ładnie pomalowane. Nie mam uwag ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo efektownie pomalowane modele! Gratuluję!

 

Czy zostaną już na kilblokach, czy będą częścią doiramy? W tym pierwszym przypadku imitacja dymu trochę przeszkadza.

Zastanawiam się też czy podwodne części kadłubów nie są zbyt błyszczące - mam wrażenie, że odbijają się w nich kilbloki.

 

Pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać kolegę z mikroforum... Piękne są, obydwa. Kawał dobrej modelarskiej roboty... Wiem co znaczy Heller w 1/400 - dopiero co skończyłem Surcoufa w 1/400 - rocznik `83 Wykorzystałem kadłub i kiosk reszta w kosz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne.

Kurza twarz, bardzo ładne!

 

W końcu mam możliwość zobaczyć, jak hitlerowskie "Zetki" wyglądały. Szkoda tylko, że na niektórych zdjęciach zoom zogniskował się na połowie fotki, resztę rozmywając

 

Gratulacje,

wielkamucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za pochwały, cieszę się, że Wam się podobają.

 

Czy zostaną już na kilblokach, czy będą częścią doiramy? W tym pierwszym przypadku imitacja dymu trochę przeszkadza.

Zastanawiam się też czy podwodne części kadłubów nie są zbyt błyszczące - mam wrażenie, że odbijają się w nich kilbloki.

 

Pozdrawiam,

Marek

Na stałe będą w kiblokach, w gablotkach, jednak planuję sesję zdjęciową na małym prywatnym skrawku osobistego morza i tam dymy się przydadzą.

A kotły nie mogły pracować , kiedy okręty były na kiblokach?

Co do części podwodnej masz rację, zostanie pryśnięta matem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

...widze,ze az tu Narviki doplyneły super to wyglada ...

 

dawno temu miałem podobny zamysł [z wyjatkiem takiego efektownego malowania - czasy bezinternetowe] aby zbudowac dwa modele z roznym uzbrojeniem ,lecz tylko jeden model mi wpadł w rece :(

obecnie gdy zobaczyłem Twoja relacje na forum dla mini mini ,to zamysł odzył i jak pozwolisz bede sie wzorował na Twojej pracy...

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Jeśli można się pochwalić to chciałbym zaprezentować nagrodę. Cieszę się ogromnie, ponieważ jest to pierwszy model okrętu nawodnego wykonany przeze mnie z plastyku, a tegoroczny festiwal w Bytomiu był moją pierwszą imprezą modelarską. Impreza była na wysokim poziomie, wiem że na tym forum nie brakuje laureatów. Jedyne do czego mam zastrzeżenia to brak publikacji nagrodzonych prac a chętnie bym się z nimi zapoznał. Niestety nie mogłem się więc powstrzymać przed pochwaleniem się

wystawamodeliBytom2011034.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Niszczyciele wyszły bardzo ładnie. Miło się je ogląda

Wyróżnienie jak najbardziej zasłużone

 

Ps.

Na mnie już na szafie czeka Z-25

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie dziękuję za tak przychylne wpisy, przyznam, że czytając je czułem się jakbym dostał następną nagrodę. Na pewno zadziałają mobilizująco.

Trochę dużo rdzy nawet jak na okręty w Norwegii ;) Swoją droga podstawą było wydanie Hellera pewnie co? a blaszki jakiej firmy dodałeś ?

Tak robiłem je z Hellera, altyleria p.lot z WEM, drabinki i relingi z Abera.

Inne dodatki to plastyk w rożnych formach wg. uznania.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.