Skocz do zawartości

Czołg lekki 7TP [Mirage, ABER][1:35]


Dumo

Rekomendowane odpowiedzi

A na Polaka cierpliwości jakoś nie mam. Laughing

I gdzie tu patriotyzm?

W portfelu, jak ma się pełny to i patriotyzm jest. A tak to idiotyzm.

A co się dzieje z tą 7ką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przeminął od kiedy u władzy był kaczor a teraz złodziejski tusk.

Też mam ich w d.... ale chodziło mi o historie...

No nie, Panie i Panowie, tylko bez takich. Stanowcze Nie dla polityki na forum

 

A co się dzieje z tą 7ką?

Poczytaj to się dowiesz..

Dziękuje koledze za rzetelną odpowiedź..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, Panie i Panowie, tylko bez takich. Stanowcze Nie dla polityki na forum Twisted Evil

Każdy wyraził swoje zdanie demokracja jest

 

Dziękuje koledze za rzetelną odpowiedź..

A ty jak zwykle... na tacy wszystko podaj koledze Skali. zadaj sobie trud i poczytaj wątek od początku to się dowiesz wszystkiego i nie będziesz zadawał głupich pytań

Pozdrawiam i sorry za off top

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, szkoda że odpuściłeś temat, teraz już wiesz z czym każdy chcący złożyć 7TP musi się zmagać na codzień.Pierwsze koty za płoty, następny będzie lepszy !

 

Zadziwia mnie nagła przemiana niektórych forumowiczów i ich neoficka walka o modelarski patriotyzm. Łatwiej jest gadać, niż robić coś samemu od zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, Panie i Panowie, tylko bez takich. Stanowcze Nie dla polityki na forum Twisted Evil

Każdy wyraził swoje zdanie demokracja jest

To kolegę zapraszam na plac zabaw.

 

 

Dziękuje koledze za rzetelną odpowiedź..

A ty jak zwykle... na tacy wszystko podaj koledze Skali. zadaj sobie trud i poczytaj wątek od początku to się dowiesz wszystkiego i nie będziesz zadawał głupich pytań

Pozdrawiam i sorry za off top

Dobrze, że powiedziałeś dziękuję, bo to dzisiaj rzadkość. Często tylko i wyłącznie nauczyciele z wielkim Ego i na dodatek bez kompetencji nas otaczają.

Całe szczęście że są też modelarze i na dodatek ludzie.

A jak będziesz pisał w temacie i nie off-topował, to będzie łatwiej czytać dany topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolegę zapraszam na plac zabaw.

Nie mogę bo Jędrek zabrał mi grabki

Dobrze, że powiedziałeś dziękuję, bo to dzisiaj rzadkość. Często tylko i wyłącznie nauczyciele z wielkim Ego i na dodatek bez kompetencji nas otaczają.

Całe szczęście że są też modelarze i na dodatek ludzie.

A jak będziesz pisał w temacie i nie off-topował, to będzie łatwiej czytać dany topic.

Dobrze to ująłeś zamiast uprawiać swoja agitację i marketing na wszystkich dostępnych forach wziąłbyś i coś skleił to człowiek mógłby ocenić czy Ty jeszcze modelarz czy już tylko Dyrektor Zarządzający firmy Tank Models

Pozdrawiam Kolegę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to ująłeś zamiast uprawiać swoja agitację i marketing na wszystkich dostępnych forach wziąłbyś i coś skleił to człowiek mógłby ocenić czy Ty jeszcze modelarz czy już tylko Dyrektor Zarządzający firmy Tank Models

Pozdrawiam Kolegę

Wkrótce się wszystkiego dowiesz. Jak będzie miał na głowie firmę, która działa nie tylko na rynku polskim, i inne rzeczy poza firmą, to pogadamy o sklejaniu modeli. Z miłą chęcią bym sobie posklejał dla relaksu, ale na razie nie stać mnie na to.

 

PS. Dzięki temu marketingowi, wielu modelarzy i sklejaczy zostało uszczęśliwionych, sam powinieneś wiedzieć.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie miał na głowie firmę

Skąd wiesz że nie mam?

 

inne rzeczy poza firmą

Nie demonizuj każdy z nas ma jakieś życie, problemy itd.

Z miłą chęcią bym sobie posklejał dla relaksu

Po prostu zrób to.

ale na razie nie stać mnie na to.

Tu bym nie bluźnił

Koniec bo to bez sensu

Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiadasz się w każdej materii od szmatolotów do rakiet :P

A to jest już moja sprawa, która chyba nie powinna ciebie interesować.

ps. a my czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Zbastujcie naprawdę. Przypomina mi się pewne hasło z muru sprzed kilku lat: "SLD,AWS-jeden pies". To w kwestii polityki.

A Ty Dumo rób dalej tego 7TP w normalnym warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się wypowiedziałem model ląduje na allegro i kończe konkursowego T-28.

 

Do wakacji mam zamiar zbudować wszystkie rodzaje tygrysa, zostały mi już tylko 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się wypowiedziałem model ląduje na allegro i kończe konkursowego T-28. Do wakacji mam zamiar zbudować wszystkie rodzaje tygrysa, zostały mi już tylko 3

To gratuluję, a nie gryzą się między sobą? A tak na poważnie, to które już masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gratuluję, a nie gryzą się między sobą? A tak na poważnie, to które już masz?

 

Wczesny:

 

viewtopic.php?t=20357&highlight=tiger

 

 

Późny:

 

viewtopic.php?t=20278&highlight=tiger

 

 

I po sesji mam zamiar zbudować Initial'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po sesji mam zamiar zbudować Initial'a.

Fajne Tygrysiątka, trzeba będzie po podglądać chociaż jak się nie ma czasu na sklejanie. Co do sesji, jak ja bym chciał tak napisać, ech... kiedy to było Piękne czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumo, obejrzałem Twoje galerie i mówiąc szczerze jest zawiedziony tym rejterowanie. Niemieckie modele wykonane są bardzo porządnie. Chyba, że nie lubisz korzystać z literatury?

 

Korzystam a bo co? Moje modele nie zawsze są zgodne z historią czasami troche naginam żeby lepiej się prezentowały.

 

Jestem artystą to i modele artystyczne i popiepszone

 

 

rejterowanie

 

yyyyy ????

 

 

Niemieckie modele wykonane są bardzo porządnie.

 

Jeżeli chodzi o starą Tamiye i starego Dragona to niestety ale roboty przy nich jest sporo o dodatkach nie wspominając.

 

 

Prawie dwie strony OT..... nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami troche naginam żeby lepiej się prezentowały.

Jestem artystą to i modele artystyczne i popiepszone

Co do 7ki, to w najnowszej monografii 7TP, ukaże się na rynku w 2015 roku; będą pokazane, po raz pierwszy, unikalne zdjęcia, a mianowicie "sportowa" wersja. Będzie posiadał spoiler, poszerzane gąsienice, alu-wózki, no i oczywiście patefon stereo, co do klimy to autor nic na ten temat nie pisze. Może taki od "czapy historycznej", bo ile można piać z zachwytu nad przestarzałym czołgiem na '39 rok, podejdź do tego modelu z duszą artysty, tak jak Bagiński do Powstania w Hardkorze '44, bo inaczej będzie to kolejny modelik 7ki na tym forum, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prawie dwie strony OT..... nieźle.

 

Hehe zdrada 7TP na rzecz tygrysa to już poważne wykroczenie, dlatego temat się rozwija Co gorsza może przejść w temat artystycznego tworzenia modeli Nie ma czołgu to o czymś trzeba gadać hehe xD Jakbyś dołożył do pieca przy siódemce to wszyscy byliby cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.