Skocz do zawartości

Odbudowa podwozia Peterbilt 352


Mark666

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś zakupiłem niekompletny model tego auta , ale nie spodziewałem się że ta nie kompletność polega na braku kabiny. W związku z tym dzięki podpowiedzi kolegi coopycat postanowiłem odbudować ramę z przeznaczeniem na jakiś transportowany wrak, na jakiejś niskopodwoziówce z tamtych lat

 

dcf06284d3622159med.jpg 3b09ef62739eb7d7med.jpg d248baca87b3d0d9med.jpg 54d8b5b4d34f8025med.jpg ea5e2c8c6da2902emed.jpg 2a68fc6be8475120med.jpg 55073aea373b41camed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, będę zaglądał bo do swojego petka chcę zrobić niskopodwoziówke z wrakiem jako ładunek. Będzie on po jakimś zderzeniu? czy tylko kompletna rama bez kabiny? Czeka cię dużo roboty, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy to Kret walczy z " artystycznym" malowaniem i blisko toną farby na ramie. Silnik też zostanie wykąpany w Krecie. Plan jest taki:

 

1. wszystko odmyć z farby

2. oczyścić i przeszlifować

3. złożyć od nowa i okablować ramę i silnik

4. felgi dostaną biały lakier

5. ponieważ mam 11 opon chciałbym jedną zrobić na " kapcia"

6. generalnie miałoby to być wiezione podwozie z remontu do........

7. jeśli wszystko dobrze pójdzie , to uśmiechnę się do Sandiego, ale chyba będzie trudno , bo do kabiny mam tylko 2 fotele, kierownicę a wnętrza, pulpitu, oszklenia niet,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas kompletowania części okazało się że brak jednego zatrzasku kabiny, który musiałem dorobić

d26d1cbaea61b43bmed.jpg 80df9cef2388aaafmed.jpg 6964e319de848b3cmed.jpg

 

Felgi z oponami już gotowe

 

32ede3fc6dbca520med.jpg b63899511514cba3med.jpg

 

Zbiorniki czekają na metalowe obejmy ( blaszka offsetowa)

 

6cb3e628f14cc83dmed.jpg

 

Przednia oś ( po naprawie wewnętrznej ośki) i tylne mosty już na ramie

 

d898efaf2125e523med.jpg 96b2b2ff7226ff7fmed.jpg

 

No i po przeszukaniu torebek, pudełeczek z lużnymi częściami znalazły się cylinderki hamulcowe

 

5128e8e235fda35fmed.jpg

 

C.D.N....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tempo masz że zaraz będzie koniec. A kabina wypali?

 

No nieeeee , tak zaraz końca to nie będzie, jest jeszcze duuużo roboty. To model który ktoś robił w/g zasady-- wycinam z ramki, maluję i dopiero sklejam. To wszystko muszę demontować, myć, szlifować , itd,itd A z kabiną-- zapytam Sandiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truckerek93 w pierwszym poście wszystko jest napisane. Ładnie wyszło, chociaż to nie moje kolorki. Samo połączenie kolorów idealne, aż sie prosi o jakąś betoniarkę, ale chyba za krótkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fliper_nx ale potem kabina miała być. To ze model był bez kabiny to wiem. Miała być od Sandiego. Chyba że jesteś w jakiś sposób lepiej poinformowany niż ja to przepraszam.

 

Sandi nie ma takiej kabiny, powinienem to zaznaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.