Skocz do zawartości

F-14A Tomcat, Hobby Boss 1/48


Maxek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja @#@$$ można go zrobić sporo pootwieranego, luki ele., radar, sonda.

Oj chyba hase bedzie mu buty czyścić, ciekawe jak ze sklejalnoscią?.

Szkoda że tylko takie malowanie, ale cóż, nie można mieć wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba poczekam i sie skusze na ten model choc z jakoscia jest srednio. Dwie wersje malowania mala blaszka i opony Mysle ze po zakupie kilku zestawow do waloryzacji i samozaparcia mozna bedzie sporo z niego wycisnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma!! od hasegawy nie wiele się różni. Myślałem że bardziej mnie powali , porównując z tornado czy f-111 to troszkę blado. Hasegawa jednak poprzeczkę trzyma wysoko. Duży plus za uzbrojenie i to nawet całkiem niezłe ,detal tylko miejscami lepszy. Na początku chciałem powiedzieć nawet że skopiowana hasegawa. Bardzo wiele wspólnych cech ,chyba jednak zerkali na nią przy projektowaniu.Ja zostaje przy japończyku tym bardziej że nie tylko jakość podobna ale i cena. A kalki na pewno będą pasowały z zestawów dedykowanych hasegawie .

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Oj chyba hase bedzie mu buty czyścić, ciekawe jak ze sklejalnoscią?.

Podobne opinie czytałem gdy pojawiły się Hornety z HB. Też byłem rozentuzjazmowany. Jednak gdy miałem okazję porównać jeden z zestawów z analogicznym produktem Hasegawy to wybrałem "Japońca"- chociaż jest droższy, bez uzbrojenia i błędów też ma kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

oj chyba muszę posypać głowę popiołem. Detal bardzo ładny , uzbrojenie nie dość że jest , to jest piękne , o wiele lepsze niż z zestawów dedykowanych hasegawy, osobno jest vulcan no i makieta silnika , komory podwozia bardzo ładne i składane z wielu elementów . Bajka.Malowanka widzę dwa i to bardzo ładne, no i cena adekwatna do zawartości pudła .Skrzydła z mechaniką , no na pewno za nabędę takowego , rozczarował mnie bardzo miło jak na razie.Ze składalnością na pewno nie będzie żle , patrząc na Ich poprzednie wypusty . Bałem się tylko że walną cenę zaporową jak trumpek na SU-24 .Jeszcze raz za inbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na arc jeden taki jest juz złożony, a ja sa sucho złożyłem dwie połówki kadłuba i spasowanie jest całkiem dobre. Niestety bedzie musiał jeszcze poczekać gdyż projekt Bismarck wkrótce wróci do stoczni. Relacja napewno bedzie na forum a co do malowania oba są ładne i jeszcze nie mam swojego faworyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam, że model jest bardzo ekskluzywnie zapakowany. Na prawdę "chińska jakość" w tym wypadku nabiera nowego znaczenia.

Detal wyprasek jest o dwie długości lepszy od Hasegawy, rodzaj plastiku też bardziej mi odpowiada. Porównałem połówki kadłuba z modelem Hasegawy - wymiarowo są identyczne. Jak na razie same plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.