Skocz do zawartości

Rezun 44` 1/35


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Zatem finisz.

 

Kolejny raz zamiast galerii w dioramach, wylądowałem w figurach.

Mam nadzieję, że Adm. mnie nie ochrzani - sami widzicie, zaczynam z czymś małym i rozrasta się do większych rozmiarów(nie kontroluję tego)

 

 

Moje interpretacja tamtych dni, nawiązanie do prawdziwej historii jaką opowiedział wehrmachtowiec biorący udział w tłumieniu Powstania.

Chłopiec, piłka i goliat - nawiązanie do zgładzenia ludności cywilnej podobnego przeznaczenia zabawką....

DSCF8081.jpg

 

DSCF8083.jpg

DSCF8084.jpg

DSCF8085.jpg

DSCF8086.jpg

DSCF8087.jpg

DSCF8088.jpg

DSCF8089.jpg

DSCF8090.jpg

DSCF8091.jpg

DSCF8092.jpg

DSCF8093.jpg

DSCF8094.jpg

DSCF8095.jpg

DSCF8096.jpg

DSCF8097.jpg

DSCF8098.jpg

DSCF8099.jpg

DSCF8100.jpg

DSCF8101.jpg

Myślę, ze jak na 6 dni od zera najgorzej nie jest a co Wy myślicie w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja...

 

Przyzwyczaiłeś nas już do tego, że Twoje prace wykonywane są na bardzo wysokim poziomie technicznym, a efekty końcowe robią ogromne wrażenie. Bardzo duże znaczenie ma w nich kompozycja,realizm i dynamizm, które powodują, że ogląda się je zbierając szczękę z podłogi.

 

Do wyżej wymienionych elementów dodałeś tym razem ważną moim zdaniem tematykę i niesamowitą prędkość wykonania. Zazwyczaj ganię modelarzy za "zbyt szybkie klejenie", ale w Twoim wypadku prędkość nie przełożyła się w żaden sposób negatywnie na jakość pracy.

 

Stworzyłeś kolejną wspaniałą scenkę, którą bardzo chciałbym zobaczyć na żywo i mam nadzieję, że będę miał taką okazję, podczas którejś z imprez.

 

Teraz tylko ciekaw jestem jaki będzie Twój następny projekt

 

Moje Gratulacje!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Kornik, dziękuję - kompozycje, realizm..i cała reszta wymieniona.

Nigdy się w to nie zagłębiam.

U mnie sie to odbywa na żywca i kombinuje jakby wszytko zrobić najmniejszym kosztem wkładu pracy. Raptus jestem i jak coś chce mieć, po prostu robię(poza figurami, ale tylko na razie)

Nie układam scen, robię jak czuje.

.

Butle, skrzynie to żywica, którą dostałem od znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Być może..ale z perspektywy czasu..dni kilku, jestem zły nadal a krwi nie przybywa, jest sens?

Zły okropnie i okrutnie, pięść się naskórka pozbyła, co to zmieni(tak było) ?

Modelarstwo pozwala się wykrzyczeć, niech to bedzie bzdet jak mój ot, chwila..co miałem napisać tytułem...? AAAAAAAAAAAAAAAAAAA ?

Cokolwiek, modele to nie tylko czołgi i zdjęcia, to także Wasze przemyslenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.