Skocz do zawartości

Kominów czar czyli USS Marblehead 1942 1/700 Niko


witek@

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładnie. Nie ma co.... A za zabawę w załogę w 1/700 dla Ciebie duże . Ja w 1/350 czasem mam dość. A okręcik miodzio. Bardzo mi się podoba.

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Olinowanko świetne Z czego je robisz?

A tak swoją drogą (dopiero teraz to zauważyłem ) czy kotwice nie powinny być raczej wychylone bardziej do przodu? W tej chwili wyglądają raczej dość zabawnie i niezbyt realnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinowanko świetne Z czego je robisz?

A tak swoją drogą (dopiero teraz to zauważyłem Embarassed ) czy kotwice nie powinny być raczej wychylone bardziej do przodu?

 

Hmmmm....... faktycznie kotwice powinny być w drugą stronę skierowane....poprawię to dziś.Dzięki za czujność.Olinowanie to własna produkcja z ramek rozciąganych nad świeczką ,stara popularna metoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinowanie to własna produkcja z ramek rozciąganych nad świeczką ,stara popularna metoda

Tak myślałem Kotwice możeby przeszły, gdyby Pani Fizyka tak nie wrzeszczała do ucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witek@, bardzo dużo pracy, dużo szczegółów i super efekt. Okręcik o nietypowej trochę sylwetce, ale ciekawy. Przyjemne jest na niego popatrzeć w całej masie pancerników i ubootów . Takie miłe dla oka "coś innego".

Kotwice możeby przeszły, gdyby Pani Fizyka tak nie wrzeszczała do ucha
Zazdrośnica zwyczajna

 

bzzz-bzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i samolocik gotowy.Trochę nerwów mnie kosztował ten zimorodek ale mam nadzieję,że efekt jest godny.Niestety przy pracach wykończeniowych zerwałem sobie większość olinowania Trudno muszę to naprawić a przy okazji jeszcze raz podejść do dioramki z której też do końca nie jestem zadowolony.

 

p1110429.jpg

 

p1110430u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście - pusje efekt misternej pracy przy okręciku. Planujesz nałożyć wodę? Jeśli tak to z czego ?

 

Marcin,

Do tej pory używałem żelu Vallejo ale chyba powoli mam już go dość....nie nie jest zły po prostu chyba moje wymagania się zwiększają.Tu mam pomysł na statyczną dioramę krypa ma stać na kotwicy a woda ma być prawie jak tafla.

Problem ze spokojną wodą przy użyciu żelu Vallejo jest taki,że za diabły nie mogę uzyskać gładkiej powierzchni już przeciągałem po nałożeniu żelu różne gładkie,ostre przedmioty próbując ten żel wygładzić.Niestety bez efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ze spokojną wodą przy użyciu żelu Vallejo jest taki,że za diabły nie mogę uzyskać gładkiej powierzchni już przeciągałem po nałożeniu żelu różne gładkie,ostre przedmioty próbując ten żel wygładzić.Niestety bez efektu.

Proponuję przedmiot którym wygładzasz posmarować płynem do zmywania naczyń. Nic się nie będzie przyklejać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witku - jak tak patrzę, to mam chęć skubnięcia jakiegoś takiego malucha, powiedz mi czy jesteś w tym już mocno P-R-O czy robisz je od czasu do czasu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalaruch-Czy jestem PRO...odpowiedź brzmi nie i nigdy nie będę,nie mam takich aspiracji.Modele buduję w ramach odskoczni od pracy,kłopotów itp.Owszem cały czas się uczę bo to 4 skończony model po ok 15-17 latach przerwy.Oczywiście jeśli następne modele będą lepsze to tylko wywoła u mnie zadowolenie ale na pewno nie gonię na siłę do mistrzowskiego poziomu i do takiego brakuje mi jeszcze szereg lat świetlnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witku - nie potrafię wyrazić słowami mojego podziwu nad Twoją pracą. Pozwolisz zatem, że ograniczę się jedynie do oklasków, owe nagram jako mp3 i podeślę Ci e-mailem ;)

 

Piękny okręcik, zegarmistrzowska robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi Tu koledzy słodzicie...naprawdę to dostatecznie wykonana 700-tka.Nic ponad to.Druga strona medalu to fakt,że modelik podoba się bo w końcu powstaje właśnie po to by cieszyć oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.