Skocz do zawartości

relacja z budowy BISMARCK-a


grzechu79

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli grzechu będzie montował aparaturę, to pewnie nas o tym poinformuje

Smile

 

iwtam

no pewnie ale najpierw sie popytam jaką najlepiej zamontować aparature.

i od razu pierwsze pytanie co to znaczy dwukanałowa czy to znaczy: lewo prawo i do góry i wdół??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja mam pytanie dotyczące tych modeli, a mianowicie jak się je maluje, czy cześci są pomalowane, czy producent daje jakies farby? jeśli tak to czym je malowac, bo według mnie to taki model powinien powstac tylko z samych zeszytów, bynajmniej z założenia, więc producent nied aera i kompresorka czy dobrze mysle? A co do aparatury 2 kanałowa to niestety, chyba tylko wlącz, wyłącz, bynajmniej tak na necie wyczytałem A do modelu za ta kase lepiej kupić coś porządnego, jakiegos dobrego graupnera(niewiem czy to sie tak pisze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące tych modeli, a mianowicie jak się je maluje, czy cześci są pomalowane, czy producent daje jakies farby? jeśli tak to czym je malowac, bo według mnie to taki model powinien powstac tylko z samych zeszytów, bynajmniej z założenia, więc producent nied aera i kompresorka czy dobrze mysle? A co do aparatury 2 kanałowa to niestety, chyba tylko wlącz, wyłącz, bynajmniej tak na necie wyczytałem Very Happy A do modelu za ta kase lepiej kupić coś porządnego, jakiegos dobrego graupnera(niewiem czy to sie tak pisze Very Happy )

narazie to jest sam klej a czy będą jakieś farbki to zobaczymy, a czym to sie maluje to narazie sam nie wiem to jest pierwszy model z drewna który kleje, musze popytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde napisałem małe wypracowanie i szlag trafił posta

 

Napisz proszę na priv, albo gg to postaram się Ci doradzić coś na temat aparatur, bo wydaje mi się, że trochę się na tym znam. Wiedzy nie mam ogromnej, ale znam odpowiednich ludzi, z którymi w tym temacie nie zginiesz i nie zostaniesz oszukany.

 

 

 

Pozdrawiam,

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę na priv, albo gg to postaram się Ci doradzić coś na temat aparatur, bo wydaje mi się, że trochę się na tym znam. Smile Wiedzy nie mam ogromnej, ale znam odpowiednich ludzi, z którymi w tym temacie nie zginiesz i nie zostaniesz oszukany.

ok ale popołudniem teraz działeczka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grzechu będzie montował aparaturę, to pewnie nas o tym poinformuje

Smile

 

iwtam

no pewnie ale najpierw sie popytam jaką najlepiej zamontować aparature.

i od razu pierwsze pytanie co to znaczy dwukanałowa czy to znaczy: lewo prawo i do góry i wdół??

 

Polecam lekturę cyklu "Mój pierwszy pływający model" w "MODELARSTWIE OKRĘTOWYM", tam dowiesz sie wszystko o aparaturach i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam lekturę cyklu "Mój pierwszy pływający model" w "MODELARSTWIE OKRĘTOWYM", tam dowiesz sie wszystko o aparaturach i nie tylko

a ten artykuł jest w nowym wydaniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie włączę.

Nie wygłupiaj się z ta aparaturą, najprostszą znajdziesz w najbliższym supermarkecie w dziale z zabawkami.

Kup najtańszy samochód zadalnie sterowany, w środku siedzi całkiem nie głupia aparaturka dwukanałowa i to na dokladkę za 39,99 PLN z samochodzikiem jak dobrze tarfisz. Pojeżdzisz tym czymś po najbliższym parkingu to zobaczysz jaki ma zasięg (około 3o-4o m. na wodzie powinien być większy o jakieś 3o%), nim zbudujesz to pływadło to akurat znudzi Ci sie jeżdzenie.

Wymontujesz aparaturę i do wodowania.

 

Stopy wody pod kilem.

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygłupiaj się z ta aparaturą, najprostszą znajdziesz w najbliższym supermarkecie w dziale z zabawkami.

Kup najtańszy samochód zadalnie sterowany, w środku siedzi całkiem nie głupia aparaturka dwukanałowa i to na dokladkę za 39,99 PLN z samochodzikiem jak dobrze tarfisz.

 

 

Też próbowaliśmy coś takiego zrobić w modelarni... Niby jakoś tam się sprawdza, ale jak na taki okręt To musiałaby być np. porządna motorówka (porządna znaczy się duża i nietania) ponieważ silniczki i zasilanie z takiego "autka" na długo nie starczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej stronie www.modelarstwookretowe.pl mogli by coś więcej umieścić niż tylko kup, kup, kup,

 

Dokladnie. 9 numerow plus dwa specjalne to chyba grubo ponad rok od ukazania sie 1-go numeru. Po roku od daty ukazania spokojnie moglibyscie dawac numery do sieci. Jest jednak tak jak pisze Grzesiek - kup, kup, kup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie... Jest bardzo duży i bardzo ciężki... Do modeli R/C stosuje się bardziej coś takiego:

http://allegro.pl/item180896017_pole_position_akumulator_ip3800_7_2v_nimh_3800mah.html

 

Popatrz sobie na pobliskie strony, bo dużo tam znajdziesz w kwestii zasilania i aparatury...

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze! mało tych części, nie ma co zbytnio pokazywać ale..

i tak przez kolejne 2,5 roku

nic się nie łam, mój model jakoś szybciej nie powstaje a nie czekam na kolejne numery

poza tym wbrew pozorom coś tam na zdjęciach przybyło

 

pozdrawiam, Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.