Skocz do zawartości

HONDA CBR 1100XX BLACKBIRD


zmorka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie:)

Słowo wyjaśnienia ode mnie się należy , jest to mój drugi model , a pierwszy motocykl, starałem się jak mogłem ,przeczytałem co się dało i wykończyłem wuen-a , któremu serdecznie dziękuję za wszystkie wskazówki i porady (bezcenne), natomiast jeśli chodzi o model to jak wszyscy widzicie posiada całe mnóstwo błędów, których nie wybacza "oko" aparatu, babole są zarówno na wydechach z którymi walczyłem tygodniami, połamałem rączkę pasażera, którą też w miare możliwości starałem się odtworzyć, poza tym niezadowolony jestem z łańcucha, hamulców, lusterek, ale póki co to max moich możliwości, teraz już wiem co mogłem zrobić lepiej (wash jest dla mnie czarną magią), a na koniec fotki, cóż to chyba tez max moich możliwości , postaram się o jakieś lepsze zaplecze nastepnym razem.

Zapraszam do komentarzy, zarówno tych na plus jak i minus.

14066488381562601092.jpg

97113544843263963305.jpg

81328301673109568829.jpg

90407913910862046682.jpg

85747656899367558632.jpg

18802956827280320358.jpg

74882554220246542714.jpg

05199850717975965120.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za opinie i komentarze (fajnie się czyta ) i postanawiam się troszkę poprawić następnym razem, a będzie to Yamaha R1 w cywilnych barwach . Trochę mi ulżyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty, ja też baboli nie widzę, ale wiem po sobie że jak jakieś zrobie to mi wpadaja od razu w oko i je widze - inni nie koniecznie Świetny model. Tablica Rejestracyjna też super, ale ja nadałbym jej wiecej realizmu zaginajac ja w połowie do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Gratulacje.Model naprawdę na wysokim poziomie.

Co do błotnika mam dość duże przekonanie że te boki powinny bardziej zachodzić na widelec.Bo faktycznie zbyt mocno jest wysunięty w przód.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie miałem cbr-ki ale horneta, który bardziej się nadaje do takich zabaw, ja jednak nie zadzierałem z prawem i starałem się być grzecznym motocyklistą .

Dziekuję za miłe słowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czarna Honda wyszła Ci naprawdę zacnie. Pomysł z tablicą rejestracyjną przedni aczkolwiek na jednym ze zdjęć daje się poznać, że to kalkomania. Widać drobne nierówności.

 

Poza tym jest naprawdę super

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.