Jump to content
damian70n

Apache AH-64D LONGBOW 1:48

Recommended Posts

Strasznie czysty jak na szturmowca ;) Schludnie wykonany, widać, że nie podszedłeś do tematu na odwal.

ładnie Ci wyszedł, całkiem schludnie, aż za schludnie, powinieneś trochę go utetłać. Plus za oszklenie

Pozdrawiam.

Przemek.

Oj zaczyna się robić ARC ;)

Więc trochę się poprzyczepiam coby za słodko nie było ;)

Kalki się świecą

Trochę pojechałeś z zielonym za bardzo..... Działko, łopatki turbiny, FFARy na pewno nie są zielone

Nie szpachlowane gondole turbin, widać łaczenia

Nie dopasowana owiewka kabiny.

Kalki się świecą

Moses chyba jednak się czepiasz ja na tych fotografiach/słabiutkich/ nie widzę aby się świeciły.

damian70n

Postaraj się o lepsze zdjęcie plus szczegóły,zbliżenia.

Ogólnie + za podjęcie tematu.

Zastanawia mnie tylko, czy aby na pewno Apache występował w tym odcieniu koloru zielonego (wygląda mi to na Olive Drab, a powinien chyba być nieco bardziej szary...).

Poprawiłem przy okazji literówkę w temacie.

Pozdrawiam

Oczywiście wielki + za temat to tak na początek. Powiem tak - ładny, fajnie się ogląda - ogólnie model poprawny . Teraz kilka uwag :

- Kalki się raczej nie świecą (gdzieniegdzie widać delikatny obrys ale to jak się człowiek dobrze przyjrzy) - cały śmigłowiec się świeci. AH-64 są totalnie matowe.No i chyba kalka z numerem na ogonku mu się przekrzywiła ale to może być wina fotki.

- Jak tu koledzy wspomnieli przemaluj na jakiś gun-metal wspomniane elementy. Jest to do zrobienia nawet teraz - Takie zielone działko dosyć dziwnie wygląda.

- Kolor pewnie inaczej wygląda na fotkach inaczej w "realu" więc tu można polemizować - odniosę się do fotek. Generalnie i Kermit i Ty macie rację bo co śmigłowiec to inny odcień. Gdzieś mam fajną fotkę z kilkoma takimi maszynami i niektóre są ciemno zielone (coś jak olive drab) inne już prawie ciemno szare z domieszką zielonego. Ogólnie może być chociaż może przydało by się więcej szarości.

- Troszkę przesadziłeś z tymi niebieskimi nosami pocisków Hellfire. Kopuła jest przezroczysta i daje tyko delikatną niebieską poświatę.

- No i brudzenie by mu się naprawdę przydało. Oczywiście delikatne i bez przesady.

Na koniec - fajnie, dobrze wykonany model. Podoba mi się kokpit bo wygląda naprawdę ciekawie - no może poza pasami na fotelach - mogłeś je zeszlifować i zrobić samemu. To jest italerka prawda ?

Pozdrawiam

Piotrek

Panowie z kolorami w Apacheach jest ciężka sprawa. Malowany jest specjalną farbą pochłaniającą fale radarowe, i z tego co wiem kolor jest na tyle oryginalny że ciężko jest dobrać odpowiednią barwę i chyba nikt jeszcze nie zrobił emalii w tym kolorze.

No dobra o kalki za bardzo się czepłem ;)