Skocz do zawartości

Apache AH-64D LONGBOW 1:48


damian70n

Rekomendowane odpowiedzi

ładnie Ci wyszedł, całkiem schludnie, aż za schludnie, powinieneś trochę go utetłać. Plus za oszklenie

Pozdrawiam.

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zaczyna się robić ARC ;)

Więc trochę się poprzyczepiam coby za słodko nie było ;)

Kalki się świecą

Trochę pojechałeś z zielonym za bardzo..... Działko, łopatki turbiny, FFARy na pewno nie są zielone

Nie szpachlowane gondole turbin, widać łaczenia

Nie dopasowana owiewka kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie + za podjęcie tematu.

Zastanawia mnie tylko, czy aby na pewno Apache występował w tym odcieniu koloru zielonego (wygląda mi to na Olive Drab, a powinien chyba być nieco bardziej szary...).

 

Poprawiłem przy okazji literówkę w temacie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wielki + za temat to tak na początek. Powiem tak - ładny, fajnie się ogląda - ogólnie model poprawny . Teraz kilka uwag :

- Kalki się raczej nie świecą (gdzieniegdzie widać delikatny obrys ale to jak się człowiek dobrze przyjrzy) - cały śmigłowiec się świeci. AH-64 są totalnie matowe.No i chyba kalka z numerem na ogonku mu się przekrzywiła ale to może być wina fotki.

 

- Jak tu koledzy wspomnieli przemaluj na jakiś gun-metal wspomniane elementy. Jest to do zrobienia nawet teraz - Takie zielone działko dosyć dziwnie wygląda.

 

- Kolor pewnie inaczej wygląda na fotkach inaczej w "realu" więc tu można polemizować - odniosę się do fotek. Generalnie i Kermit i Ty macie rację bo co śmigłowiec to inny odcień. Gdzieś mam fajną fotkę z kilkoma takimi maszynami i niektóre są ciemno zielone (coś jak olive drab) inne już prawie ciemno szare z domieszką zielonego. Ogólnie może być chociaż może przydało by się więcej szarości.

 

- Troszkę przesadziłeś z tymi niebieskimi nosami pocisków Hellfire. Kopuła jest przezroczysta i daje tyko delikatną niebieską poświatę.

 

- No i brudzenie by mu się naprawdę przydało. Oczywiście delikatne i bez przesady.

 

Na koniec - fajnie, dobrze wykonany model. Podoba mi się kokpit bo wygląda naprawdę ciekawie - no może poza pasami na fotelach - mogłeś je zeszlifować i zrobić samemu. To jest italerka prawda ?

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z kolorami w Apacheach jest ciężka sprawa. Malowany jest specjalną farbą pochłaniającą fale radarowe, i z tego co wiem kolor jest na tyle oryginalny że ciężko jest dobrać odpowiednią barwę i chyba nikt jeszcze nie zrobił emalii w tym kolorze.

No dobra o kalki za bardzo się czepłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.