Skocz do zawartości

M998 I.E.D. Gun Truck(1:35)-Academy+rękodzieło


drinkman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nadejszła wiekopomna chwila...

Na chwilę obecną uważam modelik za skończony.Załoganci którzy są przewidziani do modelu zapewne zajmą zaszczytne miejsce obok załogi do LSSC na bliżej nieokreśloną przyszłość.

-Błędy merytoryczne są generalnie zamierzone

-Pierwszy raz używałem pigmentów,więc szału nie ma,najbardziej co mnie wpienia to za brutalny wash

-Z pewnych rzeczy jestem zadowolony,z innych mniej,ale się chwalić nie będę

Mam nadzieję,że z modelu na model coraz lepiej będzie.

Zapraszam do komentowania a ja się się zabieram w końcu za Abramsa.

Dysponowałem czym dysponowałem i to jest maks co mi się udało osiągnąć przy tym oświetleniu którym dysponuję,przestanie padać to zrobię,mam nadzieję lepsze fotki na zewnątrz.

Pozdrawiam.

img2278mj.jpg

 

img2279mj.jpg

 

img2280mj.jpg

 

img2281mj.jpg

 

img2283mj.jpg

 

img2284mj.jpg

 

img2285mj.jpg

 

img2289mj.jpg

 

img2290mj.jpg

 

img2292mj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

No to ja pierwszy z obeznanych w temacie i na bieżąco śledzących warsztat.

Model wyszedł naprawdę fajnie, może wash ciut za mocny, ale ogólny efekt jest więcej niż pozytywny.

Co do błędów sam wiesz jakie popełniłeś, wymienialiśmy je w warsztacie, więc raczej nie ma sensu o nich wspominać. Jedynie na 5 zdjęciu, paka wydaje mi się krzywo osadzona.

 

Podsumowując, powstał bardzo ładny model. Mogłeś trochę go skoloryzować, np. malując boczne płyty na zielono. Wtedy wyglądałby jeszcze lepiej. Mimo to bardzo mi się podoba i gratuluję udanego modelu. Czekam na zdjęcia na dworze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie model wyszedł naprawdę całkiem dobrze. Za mocny wash, fakt. I co z tego?? Następny będzie lepszy. Jeśli chodzi o pigmenty, to całkiem fajnie to wyszło. Ogólnie mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim,mimo to zachowam zdrowy samokrytycyzm:)

Michał96Zrób łosza,połóż model na grzejniku,zapomnij o nim i następnego dnia próbuj zetrzeć washa:).To jest właśnie efekt-to co się udało wytarłem,reszta niestety musiała zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim,mimo to zachowam zdrowy samokrytycyzm:)

Michał96Zrób łosza,połóż model na grzejniku,zapomnij o nim i następnego dnia próbuj zetrzeć washa:).To jest właśnie efekt-to co się udało wytarłem,reszta niestety musiała zostać.

Dzięki napewno skorzystam, może się w końcu uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.