Skocz do zawartości

American LAFRANCE Eagle Fire Pumper - Trumpeter - skala 1:25


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jakież było moje rozczarowanie gdy cała kabina ujrzała światło dzienne Mianowicie na jednym boku farba przesiąkła przez papier i zrobiła plamę na białej części kabiny Normalnie się załamałem

americanlafrance0761gf.jpg

 

Witaj Tornado.

Zauwazylem ze nie tylko Ty sie zalamales, ale takze srodkowa czesc ramy od szyby.

 

 

 

Pozdrawiam RObert

 

Dawno juz nic nie pisalem, ale z tego powodu ze nic nie mialem do powiedzenia, taki niesmialy jestem , co by mialo sensownego wniesc do rozmowy we wszystkich temtach forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

Witaj Tornado.

Zauwazylem ze nie tylko Ty sie zalamales, ale takze srodkowa czesc ramy od szyby.

Pozdrawiam RObert

 

Zgadza się, zauważyłem to dopiero na fotce Jednak to jest małe Słupek jest już sklejony i nastawiony tak jak trzeba, ponadto wzmocnią go przednie szyby.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrze na tego strazaka i zastanawia mnie czy ta tapicerke zostawiasz siwa czy bedziesz malowal ??

Tapicerka jest już pomalowana, zostało pomalować wewnętrzne ściany kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa to sorki wiesz ja sie nie orietuje w cywilnych dla mnie tapicerka jest pomalowana jak jest pobrudzona blotem itp .... ale strazak jest piekny

Nie ma sprawy Dzięki za zainteresowanie strażakiem

Zarówno te miłe, jak i krytyczne uwagi zawsze są mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plamę zeszlifowałem, teraz czekam na farbę bo przybrakło

Międzyczasie sklejam drobne elementy strażaka i kończe naczepę.

Model ma około 40 cm dugości, dokładnie nie mierzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

americanlafrance0870ff.jpg

 

na tej fotce widze spray samochodowy......uzywasz takich farb czy moze modelarskich ??? Bo po wielkosci to mysle ze jednak te zwykle a do mniejszych moze modelarskie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z farbami u mnie jest różnie. Kiedyś malowałem wyłącznie sprayami i pędzelkiem. Obecnie w większości maluję aero lakierami zamawianymi w mieszalni farb, ale nadal też używam spraye, a także farbki modelarskie. W tym wypadku kabinę pomalowałem sprayami tamiyowskimi TS-49 i PS-1, reszte aero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w mieszalni farb...no to niezle....ja swoich modeli nie traktuje tak dobze......daje im tylko pactre no to czekam na finish strazaka

PS: moze nie w temacie ale mam pytanie.....buldozer juz gdzies jest (fotki) bo bardzo mnie ciekawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w mieszalni farb...no to niezle....ja swoich modeli nie traktuje tak dobze......daje im tylko pactre no to czekam na finish strazaka

PS: moze nie w temacie ale mam pytanie.....buldozer juz gdzies jest (fotki) bo bardzo mnie ciekawi

Owszem jest w tym samym dziale - Pojazdy Cywilne:

 

http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze tutaj bo tamten temat juz zasechl a mianowicie : ten zestaw to obled totalny odjazd naprawde jest swietny

Miło mi że Ci się spodobał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
:tuptup:

Co dalej? Co dalej?

Tak to jest jak na chwilkę odstawi się model na później, a potem jest ciężko do niego wrócić . W pierwszej kolejności muszę skończyć zestaw F-12 z naczepą, bo potrzebuję go w czerwcu na konkurs 13 T.S. w Krakowie, a dopiero po nim mogę się zabrać za strażaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado, ale z tym modelem to być za jednym zamachem wszystkie puchary na całej imprezie zaintasował. I na kolejnych...

 

Taaaa, jedyna szansa to taka, że będzie kategoria pojazdów wojskowych i skala 1/72 (nie liczę już lotnictwa). W dziale osobówek i ciężarówek tornado stanowi groźnego przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado, ale z tym modelem to być za jednym zamachem wszystkie puchary na całej imprezie zaintasował. I na kolejnych...

Model ten miałem zabrać na konkurs do Fojera i na MTM do Sycowa, bo ma tam w tym roku powstac nowa kategoria " pojazdy Specjalistyczne" Do Fojera nie zdążę skleić strażaka, a na MTM mam jeszcze sporo czasu. W Żywcu nie ma podziału na kategorie w truckach, więc wystawię już ostatni raz oba duże Kenworthy i Peterbilta z buldożerem ( myślę że mają jakąś szansę), a na TS w Krakowie jest podział na kategorie Ami i Euro. W kategorii Ami już mam kilka zestawów, ewentualnie ciągników, natomiast brakuje mi pożądnego składu Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwarzaj Andrzeju uważaj.. bo Ciągniczke SLT się zbliża.

Milosz nie ma obawy, zanim Ty go skończysz, to ja zdążę objeździć wszystkie konkursy w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Andrzeju że się spikniemy razem w Krakowie SLT kontra F12 +HDS z naczepą.

 

A jak wogule prace nad F12 ??

Milosz co zamiarzasz podpiąć do SLT bo jak nie masz co, to będziesz startował tylko w kategorii euro ciągnik, a ja euro zestaw. Tak czy owak życzę Ci powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.