Skocz do zawartości

American LAFRANCE Eagle Fire Pumper - Trumpeter - skala 1:25


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest T.S w Krakowie i kiedy to jest ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co to jest T.S w Krakowie i kiedy to jest ??????????

TS jest skrótem od Trakerskie Spotkania. W tym roku odbywają się 10-11 czerwca, są to już 13-te TS na które zjeżdżają trucki z całej Polski, a także i z Europy. Zlot połączony jest z konkursem zarówno dużych jak i tych małych trucków (drugi dzień imprezy). Modele startują w pięciu kategoriach:

euro-ciągnik

euro-zestaw

ami-ciągnik

ami-zestaw

konstruktor

 

MINSTRAL napisał:

mam kilka pytań

Ta folia ryflowana to z zestau czy kupna?

Jaki lakier stosujesz do malowania migaczy i tylnich swiateł

1 - W modelu nie ma folii ryflowanej, zastosowałem kawałki gładkiej. Jezeli chodzi o blachy ryflowane, to są z plastiku i z metalu, które odpowiednio pomalowałem.

2 - Klosze pomalowałem markerami spirytusowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju już nie rob zbytniego zamieszania Na konkursie Modelarskim na 13 Trakerskim spotkaniu sa tylko czy kategorie.

 

Konkurs nazywa sie "Super MiniTruck"

 

Euro- startują w niej Ciagniki Europejskie jak i Zestawy.

Ami - startuja w niej Ciągniki Amerykańskie jak i Zestawy

Zrób to sam- modele wykonane w dowolnej technice. Może być z zapałek kartonu lub niewiadomo czego jeszcze.

 

Konkurs rozpoczyna się o godzinie 10:00 a zgłoszenia na konkurs nalerzy przysłać do 2 Czerwca 2006.

 

Ja używam markerów spirytusowych tej firmy co na zdjeciu. Zdjęcie pochodzi z niemieckiego forum modelarskiego też z dzialu o budowie LaFarance

 

3539313331383232.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju już nie rob zbytniego zamieszania Na konkursie Modelarskim na 13 Trakerskim spotkaniu sa tylko czy kategorie.

 

Konkurs nazywa sie "Super MiniTruck"

 

Euro- startują w niej Ciagniki Europejskie jak i Zestawy.

Ami - startuja w niej Ciągniki Amerykańskie jak i Zestawy

Zrób to sam- modele wykonane w dowolnej technice. Może być z zapałek kartonu lub niewiadomo czego jeszcze.

 

Konkurs rozpoczyna się o godzinie 10:00 a zgłoszenia na konkurs nalerzy przysłać do 2 Czerwca 2006.

 

No to chyba że w tym roku są tylko trzy kategorie, w zeszłym było pięć, widać że TS z roku na rok schodzi na psy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torni, to u mnie jest 5 kategorii, a na TC zawsze były 3... fakt faktem TC schodzi na psy...

Faktycznie, coś mi się pomyrdało Sorki za wprowadzenie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce wiecej Gdzie ta obiecana farba

Farba już jest, ino trzeba pomalować. Sam nie rozumię dlaczego zrobił się taki zastój ze strażakiem. Zdaje sie że będzie potrzebna jakaś motywacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Ja tu nadal czekam

Co dopiero wrócilem z długiego wekkendu, więc nie było jak porobić przy modelu. Myślę że na dniach zabiorę się w końcu za strażaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu nici z malowania kabiny Dzisiaj załadowałem samochód, a rano w drogę; W-wa Białystok Gdańsk Bydgoszcz. Mam nadziję że do soboty ściągnę do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Tak szczerze to miałem chyba słomiany zapał do strażaka Jakoś przestał mnie rajcować i najchętniej sprzedałbym ten model dla kogoś, kto by go ukończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to umiez przekonywać człowieka

Ponieważ chwilowo wstrzymałem prace przy Scani 143 do momentu aż przyjdą blachy, a od kilku dni zerkam na mojego strażaka, wiec wszystko możliwe że niedługo wezme go na warsztat

 

Ps.

Milosz chyba muszę od nowa przemysleć ofertę handlową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.