Skocz do zawartości

American LAFRANCE Eagle Fire Pumper - Trumpeter - skala 1:25


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cieszę się, że podoba Wam się to co dotychczas zrobiłem i dziękuję za opinie

Prace przy modelu idą pełną parą. Dzisiaj wziołem się za malowanie kabiny, niestety podczas psikania lakierem spadła mi na ziemię, oblepiła sie pyłkami i wkońcu wylądowała w płynie hamulcowym Wobec tego że kabina musi się moczyć, to zabrałem sie za pozostałe elementy zabudowy. Szafę z deską rozdzielczą a także tylny stopień i blachę na dach tylnej zabudowy już pomalowałem.

Najpierw podkładem:

americanlafrance0479no.jpg

 

następnie czarną błyszczącą Pactrą:

americanlafrance0488wt.jpg

americanlafrance0491mm.jpg

a na koniec Alcladem II chrom:

americanlafrance0523en.jpg

americanlafrance0506rf.jpg

americanlafrance0519mc.jpg

 

Na koniec zrobiłem przymiarkę:

americanlafrance0538gm.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba jestem wariat, bo zamiast spać, to siedzę i pisze posty, a rano trzeba iść do pracy a już nie wspomnę o tym, że ostatnie nocki sypiam po 5 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz , własnie sie potwierdza kocborowo - Bo jest ciemna noc i nie tylko Ty idziesz do pracy i nie tylko Ty piszesz posty , bo jest tu paru co na nie odpowiada . Wiec jest conajmniej kilku wariatów kocborowiaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz , własnie sie potwierdza kocborowo - Bo jest ciemna noc i nie tylko Ty idziesz do pracy i nie tylko Ty piszesz posty , bo jest tu paru co na nie odpowiada . Wiec jest conajmniej kilku wariatów kocborowiaków.

No tak, ale mnie czeka jeszcze załadunek i ponad 700 km jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie w strone Gdanska Pewnie Grzesiu dal juz znac do tego kocborowa

No nie , tym razem na północny wschód, czyli do Białegostoku, ale wielkim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie w strone Gdanska Pewnie Grzesiu dal juz znac do tego kocborowa

No nie , tym razem na północny wschód, czyli do Białegostoku, ale wielkim łukiem.

 

Takim wielkim Łukime Lewy 4 przez lewy 4 do szyt 150 Prostuj przez Szczyt do Białegostoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie bede ci tu smiecił , le wyobraz sobie ze idac do roboyt to tak jakbym wszedł do zakładu w tworkach ... Ludzie , to nie jest smieszne . Wyobrazaci sobie kto kupuje motocykle? Tylko ludzie któtrzy mają coś pod kopułą nie tak albo urwane śmigło . I tak cały dzien .. Dziendobry. Dziendobry Ile kosztyje swieca zplonowa do dr125? 12,5 pln - o jej tak dużo , a jaki dostane RABAT? sŁOWO RABAT DZIAŁA NA MNIEtak ze mi ziemniaki w piwnicy gniją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin wyjazdu przesunął sie na jutro, tak że załapię wekkend w Białymstoku. Zakwateruję się u brata, więc będzie okazja wypić z nim

Ale do rzeczy. Doszedłem do wniosku, że kolorek Humrola, który kupiłem specjalnie do pomalowania nadwozia niebardzo pasuje Natomiast dopasowałem (chyba dobrze) TS-49 i nim pomalowałem zabudowę. Mam nadzieję, że do mojego powrotu z trasy lakier sie utwardzi na tyle aby można było okleić taśmą zabudowę i pomalować odpowiednie elementy na chrom.

 

americanlafrance0577lr.jpg

americanlafrance0561ka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubiegłej nocy wróciłem do domciu, dzisiaj odpoczywam po trasie, ale myślę że jutro już zabiorę się za dalsze prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się wywalczyć na allegro ten oto model, co prawda okładka pudła jest inna, ale typ Fredka jest ten sam. Myślę że niebawem będzie relacja z jego budowy

 

8c1b2dv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu znowóż zabrałem się za klejenie a właściwie za malowanie modelu. Jutro chyba będę miał biały lakier na kabinę, to może wkońcu ruszę z nią z miejsca. Dzisiaj pobawiłem się Alcladem II chrom i oto są efekty:

 

americanlafrance0581oi.jpg

americanlafrance0593fw.jpg

americanlafrance0609al.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio Jedrus a moze jakis artykulik jak uzyskac taki efekt chromu w JAK TO ZROBIC

Tak jest, już sie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.