Skocz do zawartości

Piechociarz Amerykański 1:35


Nugget

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 14 lat, a to jest moja czwarta dopiero w życiu figurka, proszę o krytykę. Próbowałem cieniować, spodnie nadal niestety się błyszczą. Figura Mini Artu.

s1-1.jpg

 

s2-1.jpg

 

s3-1.jpg

 

s4-1.jpg

 

s5-1.jpg

 

s6-1.jpg

 

s7-1.jpg

 

s8-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, ale kilka szczegółów. Troszkę za ciemny kolor skóry, wygląda jak murzyn (a niestety murzyni podczas 2 wś w armii amerykańskiej, służyli na tyłach głównie, a nie w jednostkach pierwszoliniowych. Druga sprawa, nie pomalowałeś bandolierów i ładownic. tak poza tym jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się kolega pośpieszył z tą figurką, a mówiłem w sobotę, że pośpiechem się nic nie zwojuje. Twarz jest za ciemna, a detale, o których wspomniał kolega Moses, nie wyciągnięte jak należy. Cienie zaczynają wychodzić coraz lepiej, ale nadal wymagają pracy. Co do błyszczenia, to nie ma się co dziwić, bo po skończonej pracy trzeba całość przemalować matowym lakierem bezbarwnym.

 

W każdym razie nie martw się, bo to wszystko jest jeszcze do zrobienia.

Przybądź na modelarnię w weekend to pomyślimy i zadziałamy coś z tą i innymi figurkami.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra za ciemna i oczy do poprawki: figurant wygląda jak dopiero co ekshumowany Ale jak na poczatek to całkiem nieźle, pomaluj ładownicę do Garanda i pas na ten sam kolor, inny niż kurtkę, będzie git. sprzaczke klamry pasa głównego leko pociągnij albo czymś srebrnym, albo kolorem brass (jak łuski pocisków), bo były różne typy i rodzaj materiału, z których je robiono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się kolega pośpieszył z tą figurką, a mówiłem w sobotę, że pośpiechem się nic nie zwojuje. Twarz jest za ciemna, a detale, o których wspomniał kolega Moses, nie wyciągnięte jak należy. Cienie zaczynają wychodzić coraz lepiej, ale nadal wymagają pracy. Co do błyszczenia, to nie ma się co dziwić, bo po skończonej pracy trzeba całość przemalować matowym lakierem bezbarwnym.

 

W każdym razie nie martw się, bo to wszystko jest jeszcze do zrobienia.

Przybądź na modelarnię w weekend to pomyślimy i zadziałamy coś z tą i innymi figurkami.

 

Pozdrawiam

Kornik

 

Kornik, szczerze średnio mi się chce ją już poprawiać. Już wolę na półkę odstawić, jednak i zacząć nowego figuranta. Na modelarnie przyniosę coś ekstra, nie figurkę, ale wreszcie zacznę model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ej ej! Wola walki mus być, popraw ją, zrób dobrze, a nie odstawiasz. Nie można w ten sposób podchodzić do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja należy do Ciebie. Masz zacięcie, ale za bardzo się spieszysz. Tak figurka nie jest spaprana, a niedopracowana i to wszystko można jeszcze fajnie wykończyć. Moses ma rację, jak raz odpuścisz to potem przy każdym modelu przy pojawieniu się trudności będziesz się zniechęcał.

 

Modelarstwo to długi kurs cierpliwości, a kolejne modele to klasówki z tego kursu. Tylko od Ciebie zależy jak zaliczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korniku pięknie to ująłeś jak zawsze

Nugget dajesz czadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.