Skocz do zawartości

Sdkfz 251/9D Dragon 1/35


Adam "Cradle"

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry,

Po pierwsze chciałem sie przywitac, to moj pierwszy post na tym forum, przywędrowałem tu az z PWM

Tak na dzien dobry prezentuje mój modelik:

p1040291ve3.th.jpgp1040292px9.th.jpgp1040293we4.th.jpg

p1040294mh4.th.jpgp1040295gg0.th.jpg

p1040296sf9.th.jpgp1040297gz6.th.jpg

p1040303er6.th.jpgp1040304vz4.th.jpgp1040305cb5.th.jpg

p1040306uh8.th.jpgp1040307if7.th.jpgp1040308yb6.th.jpg

 

Co o nim myslicie?

 

 

PS. pierwszy post i taka gafa... sorry za zły dział, mógłbym prosic moda o przeniesienie do Galerii?:<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No model niczego sobie wygląda fajnie, kurteczka ok chociaż można było ją na jakiś inny kolorek walnąć. Jedyne do czego miałbym wąty to pociski , chociaż same czubki pomaluj na czarno i będzie ok .

Mam nadzieje że jakaś podstawke ten model otrzyma, bo aż żal go stawiać na półce bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem nieżle-wydaje mi się jednak że żle została spasowana góra pancerza z dolną częścią-chodzi mi tu o widoczną szczelinę nad kołem zębatym.

Pozdrawiam,Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Model wyglądałby o niebo lepiej, gdyby jednak była spasowana wanna z kadłubem. Robiłem ostatnio eSdeKa 251 z DRAGONA i trzeba było szpachlować . Poza tym ograniczniki na błotnikach są przyklejone w złą stronę powinny odstawać od pojazdu, a nie do tyłu tak jak w przypadku Twojego modelu. Model wygląda trochę jak niedokończony. Ogólnie ładnie pomalowany, fajnie zacząłeś obijać i brudzić ale dlaczego tylko na górnych powierzchniach ? Skrzynki / schowki pominąłeś, burty na wysokości przedniej osi też są czyste, za czyste jak na resztę modelu ( głównie lewa strona modelu).

 

Życzę powodzenia w dalszych pracach.

Pozdrawiam

S. - Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia dlaczego tematy z pokazywanie sklejonego modelu pokazują się przeważnie na tydzień przed pojawieniem się tego modelu na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia dlaczego tematy z pokazywanie sklejonego modelu pokazują się przeważnie na tydzień przed pojawieniem się tego modelu na allegro.

 

I co w związku z tym ?? i w ogóle jaki to ma związek z tematem ?

Spróbuj, może i Tobie się powiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia dlaczego tematy z pokazywanie sklejonego modelu pokazują się przeważnie na tydzień przed pojawieniem się tego modelu na allegro.

 

I co w związku z tym ?? i w ogóle jaki to ma związek z tematem ?

Spróbuj, może i Tobie się powiedzie.

 

Ma związek, bo właśnie o tym modelu mówie. Znalazłem go wczoraj na allegro w wystawionych nowościach.

 

A co mam niby spróbować? Nie po to sklejam sobie modele, żeby je zaraz zaprezentować i sprzedać.

 

Pozdrawiam

Samik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś jeszcze, bo mi się wymsknęło.

 

I co w związku z tym ?? i w ogóle jaki to ma związek z tematem ?

Spróbuj, może i Tobie się powiedzie.

 

A jaki związek ma Twój post z tym tematem? Bo mój akurat ma. Więc dziwię się, że moderator zadaje tak dziwne pytania jednocześnie popełniając wypisywane przez siebie błędy.

 

Mam chyba takie prawo? To (jeszcze) wolny kraj?

 

Tak samo jak ja mam prawo do pytania. Ale dziwne, że zamiast odpowiedzi otrzymałem tylko same pytania. Myślałem, ze otrzymam bardziej odpowiednią odpowiedź.

 

Widocznie mój post nie został zrozumiany. Dlatego zapytam raz jeszcze w bardziej zrozumiały sposób. Mam nadzieję, że to coś pomoże.

 

 

Dlaczego modelarz, który długi czas pracuje przy takim modelu w tak łatwy sposób rozstaje się z nim już w tydzień po sklejeniu?

 

 

Zwyczajnie mnie to ciekawi, bo ja ze swoimi modelami (choć są brzydkie i niedopracowane) nie mam zamiaru się rozstawać. Sklejałem je dla siebie i aby cieszyły moje oczy stojąc na półce wśród pozostałych. Stąd moje pytanie. Interesuje mnie powód tak szybkiej decyzji i chęci sprzedania efektu swojej pracy.

 

Dla ułatwienia napiszę kilka możliwych odpowiedzi i wystarczy zaznaczyć właściwą. Obiecuję, że całkowicie zaspokoi to moją ciekawość.

 

Sprzedaję, bo:

 

a. robię miejsce dla następnego modelu

b. nie wyszedł tak jak miał i się go pozbywam

c. próbuję odzyskać pieniądze, które zainwestowałem

d. sklejałem dla samego sklejania i nie mam miejsca na trzymanie modeli

e. żonie się nie spodobał

f. sklejam modele w celach zarobkowych i łączę w ten sposób przyjemne z pożytecznym

g. inny powód ........

 

 

Mam nadzieję, że teraz zostanę zrozumiany.

 

Pozdrawiam

Samik

 

 

P.S. Dlaczego wszyscy uważają jakiekolwiek pytania za atak? To już zwyczajnie nie można zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Dlaczego wszyscy uważają jakiekolwiek pytania za atak? To już zwyczajnie nie można zapytać?
Moze dlatego, ze byla kiedys nieprzyjemna sytuacja zwiazana ze modelami pojawiajacymi sie na Allegro, pewnie czesc z Was wie, o co chodzi. Nie dziwie sie, ze sprawa moze wywolywac jeszcze negatywne emocje. To tyle z mojej strony, koniec offtopa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Dlaczego wszyscy uważają jakiekolwiek pytania za atak? To już zwyczajnie nie można zapytać?
Moze dlatego, ze byla kiedys nieprzyjemna sytuacja zwiazana ze modelami pojawiajacymi sie na Allegro, pewnie czesc z Was wie, o co chodzi. Nie dziwie sie, ze sprawa moze wywolywac jeszcze negatywne emocje. To tyle z mojej strony, koniec offtopa.

Nic dodac, nic ujac.

 

 

Sorry Samik, moze za ostro zareagowalem.

Uważam, że musze jeszcze duzo pracowac nad moimi umiejetnosciami. Jestem czlowiekiem mlodym, mozna rzecz gowniarzem, mam dopiero 19 lat. Ucze sie, nie zarabiam, ciezko mi zdobyc pieniadze na ksztaltowanie umiejetnosci w moim hobby, tym bardziej, ze modelarstwo do tanich nie nalezy... Usiluje sprzedawac modele na allegro, aby zarobic na nastepne modele i przybory. Miejsca tez nie mam na modele, ktore nie sa "doskonale"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Dlaczego wszyscy uważają jakiekolwiek pytania za atak? To już zwyczajnie nie można zapytać?
Moze dlatego, ze byla kiedys nieprzyjemna sytuacja zwiazana ze modelami pojawiajacymi sie na Allegro, pewnie czesc z Was wie, o co chodzi. Nie dziwie sie, ze sprawa moze wywolywac jeszcze negatywne emocje. To tyle z mojej strony, koniec offtopa.

 

No to niestety nie jestem w temacie. Widocznie jeszcze mnie tu nie było, bo nic takiego nie pamiętam. Powód mojego pytania to zwyczajna ciekawość.

 

 

edit:

@Adam "Cradle" i właśnie to chciałem usłyszeć. Nawet się tak domyslałem ale głupio było zapytać wprost. Jedynie mogę dodać, że modele już robisz bardzo dobrze. Mnie aż tak do klejenia nie ciągnie więc pewnie dlatego nie przykładam takiej uwagi do swoich. Jednak sprzedawać ich nie mam zamiaru.

Życzę udanego dalszego "kształcenia sie" w tym co robisz, a robisz to już bardzo dobrze.

 

Pozdrawiam

Samik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.