Jump to content

Płyty lotniskowe oraz trawa-jak wykonać

Recommended Posts

Jako, że chciałbym zrobić mini makietę lotniska wraz z kilkoma samolotami to nurtują mnie 2 rzeczy, a mianowicie jak i z czego można wykonać płyty lotniskowe oraz trawę w skali 1/72. Płyty mają wymiary w wielkim zaokrągleniu, oczywiście zrobię dokładniejsze wymiary 8x2cm. Macie może jakieś pomysły z czego można to wykonać? Posypka kupna nie wchodzi w grę.

Aha, i mam jeszcze jedno pytanko takie troszkę mniej dotyczące techniki wykonania. Czy to na tym http://www.rp.pl/galeria/177484.html zdjęciu to są hangary/bunkry w których przechowuje się samoloty? Bo chciałbym przed takimi budowlami umieścić samoloty.

Bardzo proszę o pomysły i odpowiedź na te dodatkowe pytanie.

Edited by Guest

Niestety, ale wolałbym coś w stylu bardziej starego. Z płytami na lotnisku, a nie asfaltem, ze starymi hangarami, a nie z najnowszymi cudami techniki. Wiec moje 2 pytania zostają dalej

jak i z czego można wykonać płyty lotniskowe oraz trawę w skali 1/72. Płyty mają wymiary w wielkim zaokrągleniu, oczywiście zrobię dokładniejsze wymiary 8x2cm. Macie może jakieś pomysły z czego można to wykonać? Posypka kupna nie wchodzi w grę.

W takim razie kup sobie zmielony koperek, - przyprawę do potraw. Posmaruj podstawę wikolem, posyp i lekko dociśnij. Będziesz miał coś podobnego do trawy. Ale tylko podobnego.

ze starymi hangarami, a nie z najnowszymi cudami techniki.
Widzę, że sam się gubisz w tym co piszesz... Najpierw pytasz o ruskie schrony, a gdy podsyłam Ci modele takowych, stwierdzasz że to najnowsze cuda techniki.

Zdecyduj się...

Poza tym zacznij czytać forum, a nie tylko czekasz na gotowce podstawione pod nos.

Na szybko znalazłem 4 różne rodzaje wykonanych płyt lotniskowych.

Warsztatów i galerii z trawą też nie brakuje, a i model Iskry nie jest tu rzadkością