Jump to content

BISMARCK - Academy 1:350


Alex304
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich którzy bardziej lub mniej śledzili moje zmagania z Bismarckiem przez ten dłuuuugi czas

Mam przyjemność zaprosić na finałową galerię i tylko tak po cichu liczę, że nie wyszło najgorzej

No to jedziemy

 

th_P01-1.jpg th_P02.jpg th_P03.jpg th_Re-exposureofP1040869.jpg th_P1040856.jpg th_P06.jpg th_P1040861.jpg th_P1040867.jpg th_P1040874.jpg th_P1040878.jpg th_P1040882.jpg

th_P1040885.jpg th_P1040891.jpg th_P1040895.jpg th_P1040896.jpg th_P1040900.jpg th_P1040934.jpg

th_P1040883.jpg th_P1040998.jpg th_P1050094.jpg th_P1050181.jpg th_P1050182.jpg th_P1050190.jpg th_P1050205.jpg th_P1050210.jpg th_P1050212.jpg th_P1050213.jpg th_P1050215.jpg th_P1050221.jpg th_P08.jpg

 

Dziękuję wszystkim za doping

Link to comment
Share on other sites

Piękny. A teraz zasłużona skrzynka .

Fajnie się go ogląda pomimo że jest to model ACADEMY i użyłeś tylko jednego zestawu blaszek.

Jestem pod wrażeniem.

Jedyne co mu chyba brakuje to malowanie okien na pomoście bojowym.

Ale za to jest czysto wykonany. I to właśnie mi się podoba bo lubię modele prosto ze stoczni.

 

Pozdrawiam

Michał.

Link to comment
Share on other sites

No to teraz ja.

Widziałem galerie tuż po jej otwarciu, ale jakoś nie było czasu na skrobnięcie postu.

To jest bardzo pracochłonny model więc fajnie że się nie poddałeś. Efekt końcowy robi wrażenie. Wiem że Twoim celem było wykonanie modelu jak z pod Igły, zatem nie będę się dopatrywał braku waschy. Jest super i tego się trzymajmy. Duże albo i nawet cysterna

Jak spoglądam na swoją półkę to wiem że fajnie jest mieć Bismarcka w swojej kolekcji

 

Jeszcze raz dobra robota!

 

Edit:

Olinowanie bomba

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Bardzo dziękuję wszystkim za tyle pochlebnych opinii Jestem na prawdę szczęśliwy, że udało mi się osiągnąć taki efekt, bo prawdę mówiąc miałem obawy o to jak wyjdzie w całości.

 

Piękny model wyciągnąłeś z Academy

A i jeżeli mógłbyś to wstaw fotki w pełnym rozmiarze, bo troszkę niewygodne te miniaturki

Dzięki, Kami kliknij na fotkę to pokaże się w pełnej wielkości

 

Piękny. Fajnie się go ogląda pomimo że jest to model ACADEMY i użyłeś tylko jednego zestawu blaszek.

Jestem pod wrażeniem.

Jedyne co mu chyba brakuje to malowanie okien na pomoście bojowym.

Ale za to jest czysto wykonany.

Tak Michał15też myślę, że udało mi się wycisnąć ten zestaw. Choć użyłem tylko 1 zestawu waloryzacyjnego Edka (szczerze to żałuję, że nie zakupiłem innych no ale w danym czasie tak wyszło). Co do okien to powiem Ci, że tak jak jest podoba mi się

 

No to teraz ja.

Widziałem galerie tuż po jej otwarciu, ale jakoś nie było czasu na skrobnięcie postu.

To jest bardzo pracochłonny model więc fajnie że się nie poddałeś. Efekt końcowy robi wrażenie. Wiem że Twoim celem było wykonanie modelu jak z pod Igły, zatem nie będę się dopatrywał braku waschy. Jest super i tego się trzymajmy. Duże albo i nawet cysterna

Jak spoglądam na swoją półkę to wiem że fajnie jest mieć Bismarcka w swojej kolekcji

Jeszcze raz dobra robota!

Edit:Olinowanie bomba

Macisso wielkie dzięki,sam wiesz ile potu z nas wyciągnął ten model. Miło mi, że podoba Ci się efekt końcowy. Co do washy to maznąłem tu i ówdzie a olinowanie.. cóż jestem z niego dumny!

 

Raz jeszcze wszystkim wielkie dzięki za pomoc i doping

 

Do zobaczenia przy RM Pola

Link to comment
Share on other sites

A co robi dalmierz na wieży Anton ?

To ja pozwolę sobie odpowiedzieć w imieniu Alexa

Dalmierz na wierzy Anton został usunięty bodajże pod koniec roku 40-go kiedy Bismarck przeszedł pewne poprawki po wstępnych testach, zatem na chwilę wejścia do służby wszystkie 4 wierze posiadały dalmierze

 

Pozdrawiam

Maciek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.